صفحه 277 از 327 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

سلام دوستان
    من پذیرشم چند روز پیش بالاخره آمد. تو نامه پذیرش گفته که مدرک اصلی IELTS را براشون پست کنم. الان نمی دونم به Admission بفرستم یا به خود Department? کسی تجربه ای دارد؟

Junior Member

تبريك ميگم
    ميخواستم بدونم شما زمان اقدام مداركي رو واسشون پست كردين يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط narenj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرشم چند روز پیش بالاخره آمد. تو نامه پذیرش گفته که مدرک اصلی IELTS را براشون پست کنم. الان نمی دونم به Admission بفرستم یا به خود Department? کسی تجربه ای دارد؟
    جزء مدارک پذیرش است و پس باید برای ادمیشن بفرستید. ولی اگر بحث فاندی و اینها مطرح باشد خود دپارتمان هم امکان دارد بخواهد. هر چند اگر بخواهد از ادمیشن درخواستش را می کند. ولی بنظر من برای محکم کاری بهشون ایمیل بزنید و مثلا بپرسید کدام آدرس باید بفرستید. احتمال زیاد همان آدرس ادمیشن را می دهند ولی بهرصورت محکم کاری کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی اصفهان

دوستان لطفا رزومه ام را بررسی کنید. فقط فول فاند می خواهم برای مستر از دانشگاه های concordia,carleton,western,windsor. تو این دانشگاه ها خیلی استاد مورد علاقه پیدا کردم ولی جواب ایمیل نمیدند. لطفا راهنمایی ام کنید.
    1
    - برشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی مواد- دانشگاه صنعتی اصفهان- 16.28
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ----

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل 80- R=20 L=19 S=23 W=18
    دارم برا تافل میخونم حدود دی می دم و آزمایشی 97 شدم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2 مقاله داخلی iMat

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    1 کنفرانس داخلی-فارسی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی مواد - ارشد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت بیشتر
    کانادا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    6 ماه سابقه کار مرتبط با رشته- 2 مدرک بین المللی بازرسی های غیر مخرب(از انجمن جوش آمریکا)- رتبه دوم مسابقات ریخته گری کشوری

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...)
    فول فاند نیاز دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط capacabana نمایش پست ها
    دوستان لطفا رزومه ام را بررسی کنید. فقط فول فاند می خواهم برای مستر از دانشگاه های concordia,carleton,western,windsor. تو این دانشگاه ها خیلی استاد مورد علاقه پیدا کردم ولی جواب ایمیل نمیدند. لطفا راهنمایی ام کنید.
    1
    - برشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی مواد- دانشگاه صنعتی اصفهان- 16.28
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ----

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل 80- R=20 L=19 S=23 W=18
    دارم برا تافل میخونم حدود دی می دم و آزمایشی 97 شدم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2 مقاله داخلی iMat

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    1 کنفرانس داخلی-فارسی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی مواد - ارشد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت بیشتر
    کانادا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    6 ماه سابقه کار مرتبط با رشته- 2 مدرک بین المللی بازرسی های غیر مخرب(از انجمن جوش آمریکا)- رتبه دوم مسابقات ریخته گری کشوری

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...)
    فول فاند نیاز دارم
    من فقط نظرمو میگم. به نظر من اگه فاند خیلی خیلی مهمه واستون و خیلی تاکید روی فول فاند دارید مستر رو توی ایران بخونید خیلی هم خوب کار کنید مثل دوره ی لیسانستون که خوب کار کردید معدل و مقاله بدید بعدش واسه دکترا به دنبال پوزیشن باشید با فاند. چون برای مستر اونم کانادا فاند یکم سخت تر از دکترا هستش و دلیلش هم طبیعیه. چون استاد جلوش یه دانشجوی دکترا هس که چهار سال وقت میزاره و یه دانشجوی مستر که دو سال وقت میزاره. حالا شما خودت استاد باشی به کدوم فاند بیشتری میدی؟. بعدشم سیاست خود کونکوردیا رو قطعا تقریبا میدونم که به دکترا فاند بهتری میدن از مستر.
    !Do'nt be jealous of any body, we all get the same twenty four hours to grind

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز

بچه ها من یه سوال خیلی اضطراری داشتم ممنون میشم جواب بده هر دوستی که تجربه داره .

من برای Fall 2016 پذیرش گرفته بودم برای MEng برق.

تا یه ددلاینی باید Deposit میدادم که ندادم و Cancel شده وضعیت پذیرشم.

میخواستم ببینم میتونم Defer کنم این رو به Fall 2017 ( سال بعد ) یا از اول باید اپلای کنم دوباره ؟

میشه بگین باید با چه ایمیل یا شماره ای تماس بگیرم یا ایمیل بدم که کارمو راه بندازه ؟ خیلی سخت جواب میدن..

ممنونم از همه عزیزا
    اگه پیشنهاد دیگه ای هم برای شرایط من دارین ممنون میشم دریغ نکنید

ارادت
    محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

بچه ها من یه سوال خیلی اضطراری داشتم ممنون میشم جواب بده هر دوستی که تجربه داره .

من برای Fall 2016 پذیرش گرفته بودم برای MEng برق.

تا یه ددلاینی باید Deposit میدادم که ندادم و Cancel شده وضعیت پذیرشم.

میخواستم ببینم میتونم Defer کنم این رو به Fall 2017 ( سال بعد ) یا از اول باید اپلای کنم دوباره ؟

میشه بگین باید با چه ایمیل یا شماره ای تماس بگیرم یا ایمیل بدم که کارمو راه بندازه ؟ خیلی سخت جواب میدن..

ممنونم از همه عزیزا
    اگه پیشنهاد دیگه ای هم برای شرایط من دارین ممنون میشم دریغ نکنید

ارادت
    محمدرضا
    شما می بایست دپازیت را می دادید. حالا هم که کنسل شده بخاطر اینه که ترم پاییز شروع شده و شما هم که نیومدید.
    دیفر برای قبل از آغاز ترم است و ددلاین دارد. اگر بفرض می شد دیفر کرد فقط یک یا نهایت دو ترم می تونستید دیفر کنید فکر نکنم بتونید تا سال بعد دیفر کنید.
    بنظر من باید دوباره اپلای کنید ولی با اینحال می تونید با ادمیشن صحبت کنید و اعلام کنید که بدلایلی نتوستید بموقع دپازیت کنید. شاید قبول کنند ولی بهر صورت باید بهشون اطلاع می دادی که می ایید یا قرار است بیایید.
    ویرایش توسط qwerty_1002 : October 20th, 2016 در ساعت 10:10 AM

Junior Member

سلام من IELTS 6.5 دارم و پذیرش از دانشگاه کنکوردیا دارم برای مهندسی نرم افزار.
    دوتا از بند های IELTS من 6 هستن و تو نامه پذیرش چیزی در مورد پیش نیاز زبان گفته نشده. آیا من باید
    • ENCS 5721 and 6721 بگذرونم؟

Junior Member

سلام دوستان
    سوال من اینه که چقدر امکان داره کسی که فاند نگرفته... ترم های بعدی فاند بگیره از این دانشگاه حداقل tuition waiver
    و سوال دوم اینه که چرا این دانشگاه ۳ تا ترم داره؟ هر ۳ ترم اجباریه؟ یا مثلا ترم تابستون اختیاریه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال من اینه که چقدر امکان داره کسی که فاند نگرفته... ترم های بعدی فاند بگیره از این دانشگاه حداقل tuition waiver
    و سوال دوم اینه که چرا این دانشگاه ۳ تا ترم داره؟ هر ۳ ترم اجباریه؟ یا مثلا ترم تابستون اختیاریه؟
    ممنون
    تویشن ویور وقتی که هنوز ثبت نام نکردی میشه معمولا بعدش سخت تره. گزینه ی دیگه هم میشه اسکلارشیپ ها که باید با هر استادی بری صحبت کنی رزومه خوب داشته باشی شاید بشه. من چند نفر از بچه های ارشد دیدم گرفتن ولی همیشه یک سال رو باید فرض کنی قطعا که نمیتونی (این طوری برنامه ریزی کن در واقع) سه ترم رو باید پول بدی. تابستون کلاس ها کمتر برگزار میشه پول رو ولی حتما باید بدی در واقع در سال 17-18 هزار تا شهریه رو میگیرن ولی در سه مرحله.
    !Do'nt be jealous of any body, we all get the same twenty four hours to grind

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)