صفحه 284 از 327 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar1333 نمایش پست ها
    سلام
    اگر از دوستان دانشجو صنایع کونکوردیا یا بقیه دوستان کسی هست که میتونه کمک کنه ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من برا MAsc صنایع اپلای کردم.فاند هم نخواستم.در واقع زدم اگه فاند بدید خوشحال میشم ولی توانایی پرداختشو دارم.الان گفتن که تصمیم نهایی منوط به پیدا کردن سوپروایزر هستش.
    منم برا یکی از اساتید هم فیلدم میل زدم و باهاش تماس هم میگیرم دو روز آینده.
    چقد احتمال وجود داره که الان بتونم سوپر وایزر پیدا کنم. کدوم یکی از اساتید الان بیشتر دانشجو میگیره و اینکه توصیه های دیگه در این مورد هم اگه دارید بگید
    بعد برای MEng هم یه تیک تو اپلیکیشن بود که میگفت اگه ساینس نشد برای MEng میخوای؟منم زدمش. ولی الان با این اوصاف اگه سوپروایزر پیدا نکنم برای بی تز هم قبولم نمیکنن؟
    ممنون میشم راهنمای کنید.

برای ام انج به احتمال زیاد قبول میکنن. یه راهش اینه که اگه از اونجا استاد پیدا نکردی با ام انج بیای و اینجا استاد پیدا کنی بعدش تبدیل به ام اس کنی ولی حواست باشه ام انج فاند نداره شهریه ها هم اینترنشناله سالی 17 هزارتا خلاصه حواست به این مساله باشه وگرنه پذیرش ام انج راحت تره

نقل قول نوشته اصلی توسط s1nap نمایش پست ها
    با سلام
    من ترم ۶ لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هستم و میخوام برای Fall 2018 برای فوق لیسانس اپلای کنم.
    نمره‌ی آیلتسم، 8.0 هست (Speaking: 8.5, Reading: 8.5, Listening: 8.0, Writing: 7.5) و معدلم در حال حاضر، 15.55 هست ولی میتونم تا پایان ترم ۸، به ۱۶.۵ هم برسونمش.
    الان هم دارم روی یه پروژه در زمینه‌ی پردازش زبان های طبیعی (NLP) کار میکنم و شاید بتونم تا پاییز یه مقاله‌ ازش دربیارم. شاید هم نه. (نمیخوام یه مقاله‌ی بی کیفیت تکراری بدم بیرون)
    ۱. به نظرتون برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس برای Computer Science شانس دارم؟
    ۲ به نظرتون برای دریافت کمک هزینه‌ی تحصیلی / فاند شانس دارم؟
    ۳. اگر اطلاعات بیشتری برای پاسخ دقیق تر نیازه، ممنون میشم بگید تا سریعن بزارم.
    پیشاپیش از این که وقت میزارین، ممنونم

قطعا میتونی چرا که نه با توجه به معدل بالای 15 و زبان خوب. زمینه کاری کامپیوتر ساینس تو مونتریال زمینه ی خوبی محسوب میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در رابطه با مستر building science( construction manager) در دانشگاه کنکوردیا اطلاعاتی داره ؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد recommendation ، در قسمت جنرال مدارک مورد نیاز نوشته شده فرم مربوطه به همراه توصیه نامه استاد فرستاده شود
    اما در قسمت مدارک مورد نیاز برای پذیرش رشته عمران نوشته یکی از این دو میتواند ارسال شود (Three Confidential Academic Letters of Reference OR Three Academic Assessment forms

حالا به نظر شما هر دو رو بفرستیم یا یکی از اونها(فقط فرم ) کافیه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cemb12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد recommendation ، در قسمت جنرال مدارک مورد نیاز نوشته شده فرم مربوطه به همراه توصیه نامه استاد فرستاده شود
    اما در قسمت مدارک مورد نیاز برای پذیرش رشته عمران نوشته یکی از این دو میتواند ارسال شود (Three Confidential Academic Letters of Reference OR Three Academic Assessment forms

شما به دپارتمان تماس بگیرید و بپرسید. عموماً فرم اسسمنت و ریکامندیش را با هم می فرستند. اون فرم کار توصیه نامه را هم می کند ولی توصیه نامه را شاید دپارتمان بعنوان یک مدرک بخواهد تا پرونده کامل شود. بپرسید و گرنه هزینه اضافی پست باید بکنید.

Junior Member

با سلام به دوستان من چند روز پیش در وب سایت دانشگاه کونکوردیا بودم که در دپارتمان عمران به رشته building برخورد کردم از دوستانی که در مورد این رشته اطلاعات کافی دارند در خواست دارم که مختصر توضیحی در مورد این رشته بدهند ممنون می شوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya1995 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان من چند روز پیش در وب سایت دانشگاه کونکوردیا بودم که در دپارتمان عمران به رشته building برخورد کردم از دوستانی که در مورد این رشته اطلاعات کافی دارند در خواست دارم که مختصر توضیحی در مورد این رشته بدهند ممنون می شوم
    سلام. چيزي كه من از سايتش فهميدم اينه كه رشته civil eng روي محاسبات انواع سازه ها تمركز داره ولي building eng روي مباحث ساختمان( نوشه بود همه مباحث ساخت ساختمان) تمركز داره.
    من با ايميلي كه به دپارتمان عمرانش دادم بهم گفت كه هر كدوم رو ادميشن گرفتيم مي تونيم به ديگري تغييرش بديم.
    موفق باشين

Junior Member

سلام. بنده پذیرش از این دانشگاه برای مقطع دکترای مکانیک دارم برای فال 2017 با فاندRA و پذیرشو رو هم اکسپت کردم و 250$ رو هم دادم. به استاد ایمیل زدم و شرایط ساپورت مالی رو پرسیدم اینو گفته:
    .My admission offer is subject to the availability of only pre entrance award. I would suggest you to renew your pre entrance award before starting your studies
    حالا از دوستانی که اونجا هستن و اطلاعات دارن میشه لطف کنن کمک کنن باید چه کار کنم؟ این award رو چطوری میتونم بگیرم و مقدارش چقده؟ اگه نتونم باید خودم هزینه رو بدم؟
    اولین بار هست که این pre-entrance award به گوشم میخوره و برام دردسر شده!

Junior Member

با تشکر بابت توضیحی که دادین فقط یک سوال دیگه ای که داشتم این هست که انگار فقط این دانشگاه این رشته رو داره درسته یا دانشگاه های دیگه ای هم در کانادا یا امریکا این رشته رو دارن با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cemb12 نمایش پست ها
    سلام دوستان

وقتی گفته OR یعنی یکی شون کافیه. من یکی شو فرستادم مشکلی نداشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)