صفحه 285 از 327 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanica نمایش پست ها
    سلام. بنده پذیرش از این دانشگاه برای مقطع دکترای مکانیک دارم برای فال 2017 با فاندRA و پذیرشو رو هم اکسپت کردم و 250$ رو هم دادم. به استاد ایمیل زدم و شرایط ساپورت مالی رو پرسیدم اینو گفته:
    .My admission offer is subject to the availability of only pre entrance award. I would suggest you to renew your pre entrance award before starting your studies
    حالا از دوستانی که اونجا هستن و اطلاعات دارن میشه لطف کنن کمک کنن باید چه کار کنم؟ این award رو چطوری میتونم بگیرم و مقدارش چقده؟ اگه نتونم باید خودم هزینه رو بدم؟
    اولین بار هست که این pre-entrance award به گوشم میخوره و برام دردسر شده!
    سلام تبریک میگم. ببینید با RA شما نمی تونید همه هزینه هارو پوشش بدید (معمولا سالی حدود 20 هزارتاس) چون شما باید توییشن مربوط به اینترنشنال ها رو بدین. این entrance award ها میاد ریت توییشن شما رو به کبک ریت تبدیل میکنه، که با همون RA هزینه ها پوشش داده میشه. فقط این برای یک سال اول هست. اگه بتونین international tuition award بگیرید بهتره چون 4 سال تون تضمین میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام بچه ها من از دانشگاه کنکوردیا پذیرش گرفتم سوال اولم اینکه
    من پذیرشم برای Fall 2017 هست تا کی فرصت دارم مدارکم رو پست کنم براشون؟

2-مدرک فوق لیسانسم اصلش هنوز آماده نیست با همین نامه ی ادمیشن میتونم پروسش رو جلو بندازم ؟از دانشگاه آزادم هستم

3- تا زمانیکه مدرک فوقم آماده بشه با نامه ی ادمیشن میتونم کار ویزام رو انجام بدم؟

4- پذیرشم کاندیشناله اگر تا زمان شروع کلاس هام نمره بالاتری از Ielts ارائه بدم میتونم کورس زبان رو کنسل کنم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون
    سلام تبریک میگم.
    2) بله میتونید 3)نامه اشتغال به تحصیل م میتونید بگیرید. 4) بله میتونید. فقظ در نظر داشته باشید که هر کورس زبان 1500 cad هستش.

سلام،
    من برای ترم فال 2017 این دانشگاه رشته مهندسی نرم افزار مقطع فوق لیسانس اقدام کرده بودم، تاریخ 3 فوریه تاریخ submit فرم اپلیکیشنم بوده و تقریبا یه ماه طول کشید تا مدارک از To do List اکانتم خارح بشن. البته این یه ماه طول کشیدن به این خاطر بود که نامه های استادام دیر بدستشون رسید. خلاصه که چهار روز پیش نتیجه بعد از کلی ناامیدی اومد و خوشبختانه ادمیشن رو به من دادن ولی خوب یه مشکلی دارم احتمال خیلی زیاد دیفر کنم برای ترم وینتر. من خیلی برای پروسه ی گرفتن ادمیشن دچار چالش شدم چون ابتدا کاردانی خونده بودم و بعد کارشناسی که توی مراحل سابمیت اپلیکیشن پوستم رو کند. اگر کسی کلا راجع به هر مرحله ای برای کنکوردیا دچار مشکل هست خوشحال میشم کمکی کرده باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sattarzapata نمایش پست ها
    سلام،
    من برای ترم فال 2017 این دانشگاه رشته مهندسی نرم افزار مقطع فوق لیسانس اقدام کرده بودم، تاریخ 3 فوریه تاریخ submit فرم اپلیکیشنم بوده و تقریبا یه ماه طول کشید تا مدارک از To do List اکانتم خارح بشن. البته این یه ماه طول کشیدن به این خاطر بود که نامه های استادام دیر بدستشون رسید. خلاصه که چهار روز پیش نتیجه بعد از کلی ناامیدی اومد و خوشبختانه ادمیشن رو به من دادن ولی خوب یه مشکلی دارم احتمال خیلی زیاد دیفر کنم برای ترم وینتر. من خیلی برای پروسه ی گرفتن ادمیشن دچار چالش شدم چون ابتدا کاردانی خونده بودم و بعد کارشناسی که توی مراحل سابمیت اپلیکیشن پوستم رو کند. اگر کسی کلا راجع به هر مرحله ای برای کنکوردیا دچار مشکل هست خوشحال میشم کمکی کرده باشم.
    تبریک میگم دوست عزیز، ما که ناپیوسته خوندیم، ریز نمرات کارشناسی رو باید ارسال کنیم یا هر دو مقطع لازمه ؟
    مدارک کاردانی هم در کل باید ارسال بشه ؟

ممنونم.
    من خودم موقعی که میخواستم اپلای کنم بهشون ایمیل زدم و پرسیدم گفتن باید همه رو بفرستی ولی توی سایت برای آپلود مدرک کاردانی گزینه ی associate degree رو نداره باید Other بزنید و توی note یه نامه بزنید که توضیح بدید که چون دو مقطعه تحصیل کردید دو تا مدرک آپلود کردین و قراره ارسال کنید. بله شما هر مقطعی رو که تحصیل کردین رو باید بفرستین.

سلام به همگی
    آیا اینجا کسی هست که با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی پذیرش لیسانس گرفته باشه (اینترنشنال)؟
    و اینکه در صورت داشتن ادمیشن لیسانس چقدر شانس برای CAQ و ویزا وجود داره؟
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

من جمعه شب جواب concordia اومد به همراه یه ایمیل لیست مدارک هم درخواست کردن
    نوشته اصل فوق به زبان اصلی به همراه ترجمه certify شده
    من هنوز مدرک اصلیم صادر نشده و موقت دارم که ارزش ترجمه نداره و امروز زنگ زدم گفتن هنوز پروندمو ارسال هم نکردن
    می تونم از واحد بین اللملل بخوام که نسخه انگلیسی رو بفرسته؟
    راهی برای تسریع روند صدور به غیر از التماس و گریه زاری هست (این کارو کردم گفتن باشه سعی میکنیم)
    با تشکر از همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sattarzapata نمایش پست ها
    سلام،

رزمتون رو ميشه بفرماييد ؟؟

سلام خدمت همه دوستان عزیز.

سوالی درباره پاسخ به درخواست پذیرش داشتم.
    آیا کسی هست که حدودا به من بگه که این دانشگاه معمولا تا چه زمانی به درخواستهای پذیرش برای شروع دوره کارشناسی ارشد در ترم‌ پاییز جواب میده؟!

آیا نباید تا الان جواب درخواستها رو میدادن؟
    آیا راهی هست که بشه زودتر از جواب پذیرش یا ریجکت مطلع شد؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamkia نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز.

سوالی درباره پاسخ به درخواست پذیرش داشتم.
    آیا کسی هست که حدودا به من بگه که این دانشگاه معمولا تا چه زمانی به درخواستهای پذیرش برای شروع دوره کارشناسی ارشد در ترم‌ پاییز جواب میده؟!

آیا نباید تا الان جواب درخواستها رو میدادن؟
    آیا راهی هست که بشه زودتر از جواب پذیرش یا ریجکت مطلع شد؟

با تشکر
    سلام.
    شما کی اپلای کردین؟ من ۱۴ فوریه اپلای کردم و جوابمو ۲۴ می دادند. رشتم هم کامپیوتر ساینس هست. باید همین هفته ها جواب همرو بدند. در کل خیلی طول کشید جوابش بیاد من مجبور شدم برای ویزا با پذیرش یک دانشگاهه دیگه اقدام کنم که دیر نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)