صفحه 286 از 327 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    ممنون میشم کمک کنید
    من برای ترم بهار دانشگاه کانکوردیا تقاضا دادم یه نامه به این شرح اومده برام
    Thank you for your application to a thesis program at Concordia University.

As you have now submitted the documents we requested, your application can move to the next phase of the review process – finding a supervisor. A faculty member must agree to serve as your supervisor for the duration of your program.

We encourage you to first refer to the Research Expertise Guide to find a professor whose research specializations interest you.

You may also browse through the related ENCS Department websites to find a professor.

Once you find a professor, email him/her directly to discuss your research interests. Our professors receive many emails from prospective students, so take the time to carefully articulate your research interest or proposal, and demonstrate your potential to succeed as a thesis graduate student. Make sure to include your Concordia ID number so they can easily review your application.

البته بگم من موقع پر کردن اپلیکیشنم قسمت سوپروایز رو خالی گذاشتم چون فک نمیکردم برای دانشجوی ارشد ضروری باشه
    معدلم هم کم هستش معدل کل ام 14.03
    معدل سال اخرم 15.28 ه معادل 47 واحد
    قبلا اینجا بهم گفتن شانسی واسه پذیرش از کانکوردیا ندارم
    ولی میخوام بدونم شانسی دارم برای متقاعد کردن سوپر وایز ؟( البته من یه دایی دارم که تو یکی از بهترین دانشگاهای آمریکا استاد دانشگاه هستند عینا رشته و گرایش خودم حتی اگه ایشون منو ضمانت کنن چی) ؟

مرسی از پاسختون دوست عزیز.

با این اوصاف پس امکامش هست اول با پذیرش یک دانشگاه دیگه رفت ویزا گرفت و اونجا یک دانشگاه دیگه ثبت نام کرد؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi8877 نمایش پست ها
    رزمتون رو ميشه بفرماييد ؟؟
    کاردانی مهندسی کامپیوتر با معدل 17.30
    کارشناسی مهندسی نرم افزار با معدل 16.30
    نمره آیلتس 6.5
    6 سال سابقه ی کار مرتبط

سلام دوستان

مهلت ارسال مدرک تحصیلی و ریز نمرات به دانشگاه کنکوردیا تا کی هست.

در ضمن فکر کنم امیرکبیر مستقیما ریز نمرات رو به جایی ارسال نمی کنه. تکلیف چیه؟ چون تو offer letter گفته حتما باید مدارک مستقیما از دانشگاه ارسال بشه؟

ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_pasand نمایش پست ها
    سلام دوستان

مهلت ارسال مدرک تحصیلی و ریز نمرات به دانشگاه کنکوردیا تا کی هست.
    سلام، تا زمان شروع كلاس هاست.

سلام،وقتتون بخير.
    من يه سوالي دارم،داخل سايت وسترن أونتاريو دقيقا قيد كرده كه دانشجوهاي اينترنشنال بايد سوپروايزر پيدا كنن ولي من توي كنكورديا چنين شرطي نديدم نوشته باشن،من سؤالم اين هست كه اگر استادي پيدا نشه كه يه دانشجوي مستر رو ساپورت كنه،مشكلي پيش مياد واسه پذيرش؟
    ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام،وقتتون بخير.
    من يه سوالي دارم،داخل سايت وسترن أونتاريو دقيقا قيد كرده كه دانشجوهاي اينترنشنال بايد سوپروايزر پيدا كنن ولي من توي كنكورديا چنين شرطي نديدم نوشته باشن،من سؤالم اين هست كه اگر استادي پيدا نشه كه يه دانشجوي مستر رو ساپورت كنه،مشكلي پيش مياد واسه پذيرش؟
    ممنونم.
    سلام. در صورت واجد شرايط بودن بهتون پذيرش Meng ميدن. بعداً با پيدا كرد استاد مي تونين به مستر با تز تغييرش بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal75n نمایش پست ها
    سلام. در صورت واجد شرايط بودن بهتون پذيرش Meng ميدن. بعداً با پيدا كرد استاد مي تونين به مستر با تز تغييرش بدين
    مرسي از پاسختون،من رشتم بيولوژي هستش،يعني همون graduate diploma منظورتونه ديگه؟

Junior Member

سلام. دوستان اگر ممکنه راجع به شرایط MEng توضیح بدین که چند ترمه کلا؟ یه ساله یا دوسال؟ هر ترم چند واحد برمیداریم تقریبا؟ بعد من صفحات قبل رو خوندم دوستان نوشته بودن ترم تابستون واحدی ارائه نمیشه ولی به هر حال باید پولشو بدین! خب این به ضرر کسایی که زمستون شروع میکنن نمیشه؟ چون ۲ تا تابستون میفته تو طول دوران تحصیلشون ( اگه ۲ سال باشه و مثلا به Ms تبدیل کنیم)! ممنون از کمک و پاسخهای صبورانتون

سلام به دوستانی که الان کنکوردیا هستن
    من پذیرش MENG بدون تز گرفتم
    برای ترم اول خودشون انتخاب واحد می کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)