صفحه 287 از 327 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam1987v نمایش پست ها
    سلام به دوستانی که الان کنکوردیا هستن
    من پذیرش MENG بدون تز گرفتم
    برای ترم اول خودشون انتخاب واحد می کنن؟
    من کنکوردیا نیستم ولی تو پستای قبل خوندم که دوستان گفته بودن نذارید بیاید اینجا انتخاب واحد کنید از همون ایران انتخاب واحد کنید چون درسای خوب زود پر میشه!

Junior Member

کسی از بچه های عمران میدونه کدوم گرایش بهتر واسه بازار کار کانادا؟ واینکه الان که همه واحدهای درست حسابی پر هست کدوم واحدهارو برداریم واسه ترم اول بهتر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_pasand نمایش پست ها
    سلام دوستان

مهلت ارسال مدرک تحصیلی و ریز نمرات به دانشگاه کنکوردیا تا کی هست.

در ضمن فکر کنم امیرکبیر مستقیما ریز نمرات رو به جایی ارسال نمی کنه. تکلیف چیه؟ چون تو offer letter گفته حتما باید مدارک مستقیما از دانشگاه ارسال بشه؟

ممنون از پاسختون

دانشگاه در حال حاضر ریز نمرات رسمیو بهتون میده. البته اگه مدرکتون آزاد باشه. در هر صورت مدارکتونو که داخل پاکت گذاشتید، رو درب پاکت مهر دانشگاهو میزنن و اینکه با پست دی اه ال دانشگاه که بفرسید ادرس دانشگاه به عنوان فرستنده میخوره. دانشگاه کنکوردیا اینو میپذیره

Junior Member

من واسه امسال اولش با رسید CAQ اقدام کردم. و بعد از دو هفته ازم اصل مدرکو خواست و گفته بود تا یک ماه دیگه باید اپلود کنی. تنها مزیتش اینه که دو سه هفته جلو میفتی. ولی حواست باشه که ارسال مدرک caq حدود 40 تا 50 روز طول میکشه. یجوری تنظیم کن که با هم برسن :-)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sbnamd نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    من از کنکوردیا واسه فال 2017 پذیرش دارم
    سوال من اینه که آیا با رسید caq میشه واسه ویزای تحصیلی اقدام کرد؟
    چون توی سایت یه فیلدی هست که گفته caq رو آپلود کنید و حرفی از رسیدش نزده!!! در حالی که بعضی از دوستانم میگن که در حال حاضر چون caq نیومده با همون رسیدش اقدام کن و وقتی پاس رکويست شدی واسه caq هم اسک میشی و تا وقتی caq رو ندادی ویزا رو مهر نمیکنن و منتظر میمونن تا caq رو ارایه بدی.
    به نظر شما میشه همچین کاری کرد؟ کسی رو میشناسین که این کار رو کرده باشه و ویزا گرفته باشه؟
    Junior Member

سلام.
    معمولا در راند اول غیررسمی هم قبول میکنن و بهشون توضیح بده که نمیتونی الان رسمی داشته باشی
    2- اون بیشتره رو بزن. چیز مهمی نیست :-)
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessamamini25 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده از یکی از اساتید دانشگاه کنکوردیا قول پذیرش برای دکتر گرفتم و فقط لازمه اپلای کنم تا بتونم از فاندای دانشگاه و Scholarship و این موارد استفاده کنم.
    در پروسه اپلای به دو تا سوال برخوردم که اگر دوستان جواب بدن ممنون میشم:
    1- برای اپلای دانشگاه از ما ریزنمرات Official میخواد. اما با توجه به این که بنده هنوز مدارکمو آزاد نکردم، به احتمال زیاد Official Transcripts به بنده نمیدن. خواستم بپرسم آیا ارسال زیرنمرات Unofficial مشکلی ایجاد میکنه، اگر من در کنار مدارکم یه Note بنویسم و در کنار توضیح وضعیت خودم، بگم مدارک Officialمو Upon Admission بهشون میدم؟
    2- تو فرم آنلاین اپلیکیشن نوشته چه Financial Assistanceای رو نیاز دارم، که گزینه‌هاش اینان: 8000-10000$، 10000-12000$، 12000-15000$ و 15000-18000$ استاد به بنده قول فاند 17500$ رو داده، خواستم بپرسم این فاند جزو همین Financial Assistanceه، یا این Financial Assistance کمک مالی دیگه‌ای رو شامل میشه؟ سوالمو از این بابت میپرسم که تو خود فرم آنلاین نوشته قبول یا رد درخواست منوط بر توانمندی دانشگاه در تامین این کمک هزینه است. میخواستم بدونم با شرایط من کدوم گزینه معقول‌ترین گزینه برای انتخابه، که احیانا تو پذیرش بنده مشکلی ایجاد نکنه؟
    ممنونم

سلام من برای خواهرم ادمیشن لیسانس گرفتم از دانشگاه کنکوردیا رشته مهندسی نرم افزار
    معدل پیش دانشگاهیش 17 بود، دیپلمش رشته ریاضی با معدل 17
    مدرک فوق دیپلم معماری از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 15
    نمره آیلتس 6
    پذیرش برای فال ۲۰۱۷ بود و در تاریخ ۱۰ می مدترک تکمیل نهایی شد. جواب ادمیشن یک ماه و نیم بعد از تکمیل مدارک اومد. جهت اطلاع گفتم شاید کمکی کرده باشم

ضمنا یه سوال دارم
    مدارک رو برای CAQ فرستادم
    به جز CAQ فقط STUDY PERMIT لازمه بگیریم یا یه ویزا هم باید بگیریم؟! الان STUDY PERMIT حکم ویزا رو داره؟
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Junior Member

دوستان سلام
    من براي fall2017 پذيرش گرفتم براي Meng رشته برق
    توي سايت كه مي خوندم هر ترم مي تونيم ١٢ واحد انتخاب كنيم ولي توي myconcordia بيشتر از ٨ واحد نميتونم انتخاب كنم و ارور ميده!
    از مسئول رشته برق پرسيدم ميگه ترم اول ٨ واحد بيشتر نمي توني برداري !
    اينطوري دوره ارشد بيشتر از ٤ ترم طول ميكشه كه!
    كسي با اين مشكل برخورد كرده؟

Junior Member

Study permit خودش ويزا است
    ويزايي كه شخص فقط اجازه تحصيل در كانادا رو داره

Junior Member

با سلام،
    من کارشناسی شیمی دارویی از دانشگاه آزاد تهران شمال واحد علوم دارویی دارم و در حال حاضر در مقطع ارشد در همین دانشگاه و همین رشته مشغول به تحصیل هستم. معدل کارشناسی هم 18.3 هست. میخواستم بدونم که برای تحصیل در مقطع ارشد در این دانشگاه در رشته داروسازی (Pharmacology) چقدر شانس دارم؟ میدونم که کنکوردیا این رشته رو نداره و بیوشیمی داره. شانس اون چقدر هست؟ و اینکه آیا میشه فاند گرفت یا خیر؟ دوستان توصیه بهتری برای سایر رشته ها دارند؟
    ممنونم

Junior Member

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

من برای ترم Fall 2017 پذیرش از کنکوردیا گرفتم و ویزا هم اوکی شده. الان دارم مدارک رسمی رو از دانشگاه ها و موسسه آیلتس براشون ارسال می کنم.
    مشکلی که دارم اینه که با اینکه نامه اساتید رو حدود ۴ ماهه که دریافت کردن هنوز تو پورتال کنکوردیا تایید نشده که به دستشون رسیده و متاسفانه مسئول رشته هم نه جوابگوی تلفن هست و نه ایمیل. دیروز مدارک لیسانسم رو با دی اچ ال به آدرسی که خود کنکوردیا اعلام کرده فرستادم ولی از دی اچ ال تهران بام تماس گرفتن که این آدرس رو ما قبلا فرستادیم و برگشت خورده و طبق هماهنگی با خود دانشگاه آدرس دیگه‌ای بهمون دادن برای ارسال. به نظر شما مشکلی برای دریافت مدارک پیش نمیاد؟ دوستان همه به همون آدرسی که توی سایت نوشته و زیر مطلب می‌نویسم مدارک رسمی رو فرستادن؟ الان چون می خوام مدرک ارشد و آیلتسم رو هم بفرستم و مطمئن نیستم از آدرس یک مقدار گیج شدم!

ممنون از راهنماییتون
    پیروز باشید

آدرسی که در سایت هست:
    Concordia University
    Graduate Admissions
    Application Centre
    P.O. Box 2002, Station H
    Montréal, Québec
    Canada H3G 2V4

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)