صفحه 288 از 327 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilhd نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

من برای ترم Fall 2017 پذیرش از کنکوردیا گرفتم و ویزا هم اوکی شده. الان دارم مدارک رسمی رو از دانشگاه ها و موسسه آیلتس براشون ارسال می کنم.
    مشکلی که دارم اینه که با اینکه نامه اساتید رو حدود ۴ ماهه که دریافت کردن هنوز تو پورتال کنکوردیا تایید نشده که به دستشون رسیده و متاسفانه مسئول رشته هم نه جوابگوی تلفن هست و نه ایمیل. دیروز مدارک لیسانسم رو با دی اچ ال به آدرسی که خود کنکوردیا اعلام کرده فرستادم ولی از دی اچ ال تهران بام تماس گرفتن که این آدرس رو ما قبلا فرستادیم و برگشت خورده و طبق هماهنگی با خود دانشگاه آدرس دیگه‌ای بهمون دادن برای ارسال. به نظر شما مشکلی برای دریافت مدارک پیش نمیاد؟ دوستان همه به همون آدرسی که توی سایت نوشته و زیر مطلب می‌نویسم مدارک رسمی رو فرستادن؟ الان چون می خوام مدرک ارشد و آیلتسم رو هم بفرستم و مطمئن نیستم از آدرس یک مقدار گیج شدم!

ممنون از راهنماییتون
    پیروز باشید

آدرسی که در سایت هست:
    Concordia University
    Graduate Admissions
    Application Centre
    P.O. Box 2002, Station H
    Montréal, Québec
    Canada H3G 2V4
    سلام و تبریک بابت پذیرشتون
    دوست عزیز پست DHL نامه ها رو به P.O. Box تحویل نمیده و اگر نگاه کنید روی رسید DHL تون هم این رو ذکر کرده.
    لازمه که نامه هاتون رو از از طریق آدرس courier به دانشگاه ارسال کنید، یعنی به این آدرس:
    By courier:
    Birks Student Service Centre
    Room LB-185, J.W. McConnell Building
    1400 De Maisonneuve Blvd. W.
    Montreal, Quebec H3G 2V8

Contact phone number for courier:
    514-848-2424

این آدرس رو توی سایت دانشگاه از طریق لینک زیر میتونید ببینید:
    https://www.concordia.ca/admissions/...html#reference
    موفق باشید.

سلام.

من لیسانس سلولی مولکولی از دانشگاه ازاد با معدل 15 دارم که اگه 2 سال اخر رو حساب کنند 15.6 میشه
    تافل 71 که البته میخوام دوباره امتحان بدم
    و 2 تا مقاله ISI دارم در زمینه سرطان دستگاه عصبی (1.3 cancer) و طراحی دارو در زمینه سرطان (0.4 bioinformatic)
    و میخوام مستر biology یا biochemistry بخونم.
    من میتونم پذیرش بگیرم از Concordia ؟ ایا امکان فاند هست؟
    خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orlandos نمایش پست ها
    سلام و تبریک بابت پذیرشتون
    دوست عزیز پست DHL نامه ها رو به P.O. Box تحویل نمیده و اگر نگاه کنید روی رسید DHL تون هم این رو ذکر کرده.
    لازمه که نامه هاتون رو از از طریق آدرس courier به دانشگاه ارسال کنید، یعنی به این آدرس:
    By courier:
    Birks Student Service Centre
    Room LB-185, J.W. McConnell Building
    1400 De Maisonneuve Blvd. W.
    Montreal, Quebec H3G 2V8

Contact phone number for courier:
    514-848-2424

این آدرس رو توی سایت دانشگاه از طریق لینک زیر میتونید ببینید:
    https://www.concordia.ca/admissions/...html#reference
    موفق باشید.
    سلام دوست عزیز.
    خیلی ممنونم هم بابت تبریک و هم بابت پاسخ بسیار سودمندتون. حسابی گیج شده بودم!
    جسارتا یک سوال دیگه هم داشتم اگه اطلاعاتی داشتید ممنون میشم کمک کنید.
    من مدرک ایلتسم رو مجبورم با تی پی جی و مدرک ارشدم رو با کاراپست بفرستم، آیا اطلاعی دارید که این پست ها هم مانند دی اچ ال عمل می کنند یا برای انها باید از ادرس صندوق پستی استفاده کنم؟ چون قبلا با کاراپست نامه اساتید را فرستادم و دلیور شد ولی هنوز در پورتال دانشگاه رسید نشده است. هیچ کس هم که در دانشگاه نه جواب تلفن میدهد و نه ایمیل!

باز هم متشکرم
    پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی از رشته master of building engineering دانشگاه کنکوردیا اطلاعی داره....
    من 15 june به صورت کاملا اتفاقی برای ترم زمستان 2018 این رشته اپلای کرده بودم دیروز پذیرش برای ترم پاییز 2017 گرفتم.....!!!!
    الان مردد شدم چون پذیرش master of architecture از دانشگاه Manitoba رو هم دارم ،البته یک مستر معماری از ایران گرفتم و برای مستر مجدد تقاضا کرده بودم و الان واقعا نمیدنم کدوم رشته و دانشگاه می تونه انتخاب بهتری باشه (البته فارغ از مسائل مالی...)...؟
    از طرفی برای ویزا با پذیرش منیتوبا اقدام کردم و الان نمیدونم که اگر بخوام دانشگاه رو عوض کنم باید به سفارت بگم و درخواست نامه CAQ کنم یا بعد ورود به کانادا می تونم دانشگاه رو عوض کنم....؟؟؟؟
    ممنون میشم اگر دوستان در رابطه با آینده و بازار کار این رشته در کانادا مخصوصا در مقایسه با رشته معماری اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند....؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. من میخواستم برای ترم زمستون برای دانشگاه کنکوردیا در رشته کامپبوتر ساینس اقدام کنم. با اینکه ددلاین دانشگاه گذشته آیا امکانش هست که بتونم اپلای کنم؟ استاد گفته که برای ترم زمستون جا داره. و اینکه رفرنس ها رو باید کاغذی پست کرد. چون در حال حاضر دانشگاه تعطیله و من به اساتید دسترسی ندارم امکانش هست بتونم انلاین ارسال کنم؟

Junior Member

جواب سوال اول رو نمیدونم اما ریکامها قبل از اینکه ادمیشن بگیرید لازم نیست پست بشه و فقط اسکنشون رو آپلود کنید فعلا کفایت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی از رشته master of building engineering دانشگاه کنکوردیا اطلاعی داره....
    من 15 june به صورت کاملا اتفاقی برای ترم زمستان 2018 این رشته اپلای کرده بودم دیروز پذیرش برای ترم پاییز 2017 گرفتم.....!!!!
    الان مردد شدم چون پذیرش master of architecture از دانشگاه Manitoba رو هم دارم ،البته یک مستر معماری از ایران گرفتم و برای مستر مجدد تقاضا کرده بودم و الان واقعا نمیدنم کدوم رشته و دانشگاه می تونه انتخاب بهتری باشه (البته فارغ از مسائل مالی...)...؟
    از طرفی برای ویزا با پذیرش منیتوبا اقدام کردم و الان نمیدونم که اگر بخوام دانشگاه رو عوض کنم باید به سفارت بگم و درخواست نامه CAQ کنم یا بعد ورود به کانادا می تونم دانشگاه رو عوض کنم....؟؟؟؟
    ممنون میشم اگر دوستان در رابطه با آینده و بازار کار این رشته در کانادا مخصوصا در مقایسه با رشته معماری اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند....؟؟؟؟
    راستش هر دو رشته در کانادا زیاد بازار کار خوبی نداره؛ مخصوصا معماری؛ ولی کلا زندگی و کار در شرق کانادا بهتر از مرکز و غرب هست. اگر بخواید بیاید کبک باید در خواست سی اس کیو بدید. به نظرم میتونید بیاید اینجا و درخواست سی اس کیو بدید. تقریبا سه هفته طول میکشه و دانشگاه هم مهلت میده بهتون. یا اگر میخواید زودتر کاراتون انجام بشه از همون ایران درخواست بدید و موقع اومدن همراهتون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tinaasemoon نمایش پست ها
    سلام.

من لیسانس سلولی مولکولی از دانشگاه ازاد با معدل 15 دارم که اگه 2 سال اخر رو حساب کنند 15.6 میشه
    تافل 71 که البته میخوام دوباره امتحان بدم
    و 2 تا مقاله ISI دارم در زمینه سرطان دستگاه عصبی (1.3 cancer) و طراحی دارو در زمینه سرطان (0.4 bioinformatic)
    و میخوام مستر biology یا biochemistry بخونم.
    من میتونم پذیرش بگیرم از Concordia ؟ ایا امکان فاند هست؟
    خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    امکان فاند فقط با ارتباط با استاد بدست می اد. باید ایمیل برنید ببینید کسی میتونه ساپورت مالی کنه یا نه. البته بعضی از دپارتمان ها میگن اپلای کنید خودمون مثلا به ده نفر بهتر فاند میدیم. با مدیر مسیول برنامه دکتری دپارتمان مربوزه تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط p_055 نمایش پست ها
    با سلام،
    من کارشناسی شیمی دارویی از دانشگاه آزاد تهران شمال واحد علوم دارویی دارم و در حال حاضر در مقطع ارشد در همین دانشگاه و همین رشته مشغول به تحصیل هستم. معدل کارشناسی هم 18.3 هست. میخواستم بدونم که برای تحصیل در مقطع ارشد در این دانشگاه در رشته داروسازی (Pharmacology) چقدر شانس دارم؟ میدونم که کنکوردیا این رشته رو نداره و بیوشیمی داره. شانس اون چقدر هست؟ و اینکه آیا میشه فاند گرفت یا خیر؟ دوستان توصیه بهتری برای سایر رشته ها دارند؟
    ممنونم
    معمولا تو این رشته ها فاند زیادی وجود نداره. ولی به هر حال باید یه استادها ایمیل بزنید ببینید کسی پیدا میشه ساپورتتون کنه یا نه

Junior Member

دوستان سلام
    من برای مستر ساینس رشته ی ساختمان(MS Building since) برای ترم زمستان 2018 یک ماه پیش اقدام کردم دقیقا روز ار ددلاین تو این فاصله با 2-3 تا استاد صجبت کردم گفتن که متاسفانه با وجود رزومه ی مناسبم ولی دیگه دانشجو نمی تونن بگیرن
    امروز دیدم برام پذیرش برای ترم پاییز امده ! وباید تا 5 سپتامبر اونجا باشم و 3 تا کورس درسی برام گذاشتن!
    قضیه این برنامه ریزیا چیه؟ممکنه اشتباه هش ده باشه جون فکر نکنم تو این مدت بشه هم برای ویزا هم بقیه کارش اقدام کرد و درسایی هم که برا یکورس من گذاشته رو تو دوره ی لیسانس با نمره بالای 17 پاس کردم!
    الان بهم فاند هم نداده
    باید به نظرتون چیکار کنم؟ممکنه تو تاریخ پذیرش یا اصلا پذیرش اشکالی باشه؟ و این که اعتراض بدم فایده داره برای اون 3 درس؟
    بازار کار این رشته شنیدم از معماری بهتره درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)