صفحه 289 از 327 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

سلام.ببخشید یه سوال داشتم.فوق لیسانس مدیریت مالی هستم واسه دکترا میخوام اپلای کنم.کسی هست که از این دانشگاه اطلاعاتی داشته باشه.ممنون

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد بودم که سال دوم برنامه محاجرت خانواده درست شد و به کانادا اومدیم.الان برای نرم افزار کنکردیا اقدام کردم تمام مدارک رو دارم بجز ریزنمرات دانشگاه از اونجایی که من سال دوم بودم و واحد ها به حد کاردانی هم نبود که بتونم تبدیل کنم الآن ریزنمرات خاصی ندارم و دانشگاه از من ریزنمرات می خواد.به نظرتون چه کاری میشه انجام داد ؟

.

Junior Member

سلام
    من 7 may برای این دانشگاه سابمیت کردم برای ترم زمستان اما متاسفانه هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم.فکر میکنید دلیلش چی میتونه باشه؟
    باتوجه به اینکه داره برای ویزا دیر میشه بنظر شما چیکار میتونم بکنم؟

سلام. به دانشگاه بخش ثبت نام ایمیل بزنید و ازشون بپرسید چه زمانی نتایج پذیرش را اعلام میکنید. البته هنوز دیر نشده. تا اخرماه سپتامبر و حتی هفته اول ماه اکتبر را منتظر بمونید. بعدش اگر خبری نشد ایمیل بزنید. شما فعلامیتونید مدارکتون را برای سفارت آماده کنید تا لحظه گرفتن پذیرش سریع آپلود کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cemb12 نمایش پست ها
    سلام
    من 7 may برای این دانشگاه سابمیت کردم برای ترم زمستان اما متاسفانه هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم.فکر میکنید دلیلش چی میتونه باشه؟
    باتوجه به اینکه داره برای ویزا دیر میشه بنظر شما چیکار میتونم بکنم؟

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم کسی واسه رشته ادبیات انگلیسی دانشگاه کنکوردیا اقدام کرده؟ یا کسی پذیرش گرفته؟
    من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم با معدل 17.20 از دانشگاه آزاد کرج، میخواستم بدونم این لیسانس منو قبول میکنن که من بتونم اونجا ارشد بخونم؟
    اگه کسی اطلاعات بیشتری در این زمینه دارم ممنون میشم بهم کمک کنه.

Junior Member

سلام. ایا موقع apply کردن برای یه دوره certificate مهندسی مکانیک یا مستر ایا امکانش هست تعداد creditهارو خودمون انتخاب کنیم؟
    یه سوال دیگه ایا ویزای تحصیلیمون مدت زمانی داره مثلا یه ساله یا دوساله یا کلا تا اتمام زمان تحصیل هست مثلا ممکنه مستر چهار سال طول بکشه؟

در مورد سوال اولتون اطلاعی ندارم. ولی در مورد سوال دوم مدت زمان ویزا مطابق با مدتی هست که در نامه پذیرش ذکر شده. در صورت طول کشیدن دوره امکان تمدید وجود داره. ولی برای مستر حداقل دو ساله، حداقل هم دو سال در نامه ذکر میشه. و اینکه ممکنه 4 سال طول بکش، من جایی ندیدم 4 ساله بدن برای مستر. چون دوره دکتری 4 سالست. و اینکه به فرض هم طول بکشه دیگه استاد و دانشگاه باید موافقت کنند که شما دیر تموم داری میکنی و بتونی تمدید کنید ویزا را.
    نقل قول نوشته اصلی توسط marykary نمایش پست ها
    سلام. ایا موقع apply کردن برای یه دوره certificate مهندسی مکانیک یا مستر ایا امکانش هست تعداد creditهارو خودمون انتخاب کنیم؟
    یه سوال دیگه ایا ویزای تحصیلیمون مدت زمانی داره مثلا یه ساله یا دوساله یا کلا تا اتمام زمان تحصیل هست مثلا ممکنه مستر چهار سال طول بکشه؟

Junior Member ali_konkoori آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان عزیز
    من برای ترم FALL 2018 میخواهم کنکوردیا اپلای کنم، چند تا سوال از شما دارم.
    1- آیا در مرحله اول پذیرش لازم هست که academic assessment formها فیزیکی ارسال بشند؟
    2- آیا امکان تبدیل MEng به MASc هست بعد از گرفتن پذیرش؟ اگر بلی، آیا در این حالت فاند (پارشال یا کامل) تعلق میگیرد؟
    3- با لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد نجف آباد و معدل 18.6 (3.9/4) و تافل حدود 105 (بدون هرگونه مقاله، انتشارات و ... ) شانس پذیرش مستر با تز از دپارتمان مکانیک (با فاند یا بی فاند) چطوره؟
    خیلی خیلی متشکرم

سلام دوستان.
    بعد از سابمیت اپلیکیشن، فقط باید توصیه نامه ها را بفرستم؟
    به این آدرس؟
    By courier:

Birks Student Service Centre
    Room LB-185, J.W. McConnell Building
    1400 De Maisonneuve Blvd. W.
    Montreal, Quebec H3G 2V8

Contact phone number for courier:
    514-848-2424
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

تو قسمت to do list -myconcordia مینیویسه که چه مدارکی احتیاج دارید برای تکمیل
    اما چیزی که برای این دانشگاه میدونم ضروریه پست همین توصیه نامه هاست.فقط حتما بعد از اینکه مطمئن شدید رسیده مدارکتون زنگ بزنید و بهشون بگید
    وگرنه دو سه هفته بعد چک میکنند و ممکنه شروع بررسی پروندتون با تاخیر باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)