صفحه 292 از 327 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

سلام

یکی از اساتید دانشگاه کنکوردیا به من قول پذیرش داده در مقطع Phd ، در مورد فاند صحبت کردیم یه فاند RA که خودش گفته میده، Award Entrance Scholarship هم گفته توصیه کرده بدن که مثه اینکه 10000 تاس فقط برای یکسال اول همین...چیزی که برام سواله اینه که تو بخش اخر صحبتش بهم گفته این اسکالرشیپ کمکت می کنه Quebec tuition fees رو پرداخت کنی...حالا سوال من اینه که این همین CSQ ئه و اقامت در کبک؟ اصلا بمن تعلق میگیره؟ چون من سایت دانشگاه رو چک کردم برای کسایی که دانشجویی بین المللی وارد می شن مثه ما مثل اینکه نیس!
    http://www.concordia.ca/admissions/t...ituations.html

خیلی هم تفاوت قیمته بین فی دانشجوی بین المللی و کبک ای...حالا دوستانی که رفتن ایا راهی هست این مجوز رو گرفت؟ ممنون میشم اطلاعاتی دارین بگین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی دانشگاه مازندران

سلام دوستان
    کسی هست که برای رشته شهرسازی از کنکوردیا پذیرش گرفته باشه
    می خواستم بپرسم به چه شکلی یعنی اساتید براشون معدل مهم تره یا مقاله ؟
    در ضمن امیدی به گرفتن پذیرش برای مستر هست یا نه ؟و بورس یا هر نوع کمک دیگه ای هم میدن یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marymtl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در ضمن امیدی به گرفتن پذیرش برای مستر هست یا نه ؟و بورس یا هر نوع کمک دیگه ای هم میدن یا نه ؟
    دوست عزیز اگرچه من نه رشته ام شهرسازی هستش و نه این دانشگاه درس میخونم، اما فقط برای کمک بیشتر به شما قبل اینکه همچین کسی رو پیدا کنین: شما میتونین در قسمت نتایج پذیرش ببینین همچین فردی با شرایط موردنظرتون و پیدا میکنین و سپس بهشون پیام خصوصی بدین. علاوه بر این، در فایل نتایج ویزا هم میتونین ببینین بچه هایی که رشته و دانشگاه شما ادمیشن گرفتن فاند داشتن یا نه. سایت دانشگاه و دپارتمان مورد نظرتون رو هم حتما کامل زیر و رو کنین، شاید اونجا در قسمت Graduate/under Graduate Students، دانشجوی ایرانی ببینین که بتونین بهشون ایمیل بزنین. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfar نمایش پست ها
    سلام

یکی از اساتید دانشگاه کنکوردیا به من قول پذیرش داده در مقطع Phd ، در مورد فاند صحبت کردیم یه فاند RA که خودش گفته میده، Award Entrance Scholarship هم گفته توصیه کرده بدن که مثه اینکه 10000 تاس فقط برای یکسال اول همین...چیزی که برام سواله اینه که تو بخش اخر صحبتش بهم گفته این اسکالرشیپ کمکت می کنه Quebec tuition fees رو پرداخت کنی...حالا سوال من اینه که این همین CSQ ئه و اقامت در کبک؟ اصلا بمن تعلق میگیره؟ چون من سایت دانشگاه رو چک کردم برای کسایی که دانشجویی بین المللی وارد می شن مثه ما مثل اینکه نیس!
    http://www.concordia.ca/admissions/t...ituations.html

خیلی هم تفاوت قیمته بین فی دانشجوی بین المللی و کبک ای...حالا دوستانی که رفتن ایا راهی هست این مجوز رو گرفت؟ ممنون میشم اطلاعاتی دارین بگین.
    دوست گرامی، شهریه شما که اینترنشنال حساب می شود. csq برای اقامت است و شما باید برای caq یا اجازه تحصیل اقدام کنید.
    عرف این است که فاندی که اغلب می دهند شهریه را تا حد زیادی پوشش می دهد. و بعد از یکی دو ترم ta می گیرید و با یک زندگی دانشجویی کاملاً کم توقع ادامه می دهید که البته روی ta هم رقابت بالاست و فکر نکنید که تا سقف مجاز می توانید هر ترم بگیرید. کلاً زندگی آسانی در پیش رو ندارید.
    در مورد شهریه کبکی هم رقابت بسیار بالاست و تمام استادها توصیه می کنند ولی به تعداد معدود می دهند و شانس هم دخالت دارد.

با سلام
    دوستان من تازه میخوام اقدام کنم برای پذیرش.با توجه به مطالبی که خوندم برای فاند گرفتن بهتره دکتری اقدام کنم،فقط باید 1استاد پیدا کنم؟؟؟من لیسانس علوم سیاسی از علامه دارم و ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه تهران
    با معدل 19،فقط شروع کنم مکاتبه با استاد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Melikaahabibi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من تازه میخوام اقدام کنم برای پذیرش.با توجه به مطالبی که خوندم برای فاند گرفتن بهتره دکتری اقدام کنم،فقط باید 1استاد پیدا کنم؟؟؟من لیسانس علوم سیاسی از علامه دارم و ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه تهران
    با معدل 19،فقط شروع کنم مکاتبه با استاد؟؟؟
    رزومه تون که خوبه خیلی شروع کنید به ایمل و مکاتبه

نقل قول نوشته اصلی توسط marymtl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته کانستراکشن منیجمنت میشه که واس دکترا فاند هم میدن و رشته ی خوبی هم هست. دکتر نیکبخت خیلی فعاله تو اون دپارتمان.

سلام.
    مقدار هزینه ای که درTuition Fee Calculator محاسبه میشه برای کل هزینه سالیانه (+ هزینه مسکن و ... ) هست؟
    برای مستر یکساله باید 60 credit انتخاب کنیم ؟
    در اینصورت هزینه سالیانه برای رشته های مهندسی $ 38,025.84 میشه. برای مستر بدون تز یکساله هم همین مقداره؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام
    تمام فاند ها تو نامه پذیرش باید نوشته بشه؟
    تو نامه پذیرشی که برام فرستادن فاند استاد و مقدارش رو نوشتن ولی نوشتن بقیه اسکالرشیپ ها و فاند هایی که ممکنه بهتون از طرف دانشگاه تعلق بگیره تا زمان شروع دانشجویی بررسی می شه ...
    Any decisions regarding financial awards/scholarships you may be eligible for will normally be determined by the commencement of your program.
    امکان داره اون موقع بدن اسکالرشیپی یا فرمالیته اینو برای همه می نویسن و خبری نیس؟
    ممنون.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دوستان کسی اطلاع داره ددلاین دیفر برای این دانشگاه برای ترم winter کی هست؟ توی سایت چیزی پیدا نکردم متاسفانه
    من ایمیل زدم گفتن تا 3 ژانویه اعلام دیفر کن اما از طرفی گفتن که اگه تا 22 ژانویه بیای برای این ترم مشکلی نیست (شروع کلاس ها 8 ژانویه است)
    میخواستم ببینم میشه همون 22 ژانویه برای دیفر اقدام کنم؟

یک سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که اگه بخوام دیفر کنم بهتره برای ترم تابستون دیفر کنم یا پاییز؟( آیا واحدی ارائه میشه در تابستان یا خیر)
    ممنون
    ویرایش توسط cemb12 : December 25th, 2017 در ساعت 12:45 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)