صفحه 3 از 327 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

خوب من هم موفق به گرفتن پذیرش از Concordia شدم!
    Master of Engineering (Electrical and Computer Engineering)
    Moving to Germany

fredi3904
    Guest

سلام،
    من با 15000 تا برای PhD از concordia برای May 2009 پذيرش گرفتم. میخواستم بدونم با توجه به مطالبی که توی نامه پذيرش هست و اين پايين نوشتمشون چقدر برام میمونه و چقدر بايد از جیب بدم. TA هم می تونم بگيرم و اون چقدر از هزينه ها رو می تونه بپوشونه؟
    ممنون از جوابتون
    The Doctor of Philosophy (Ph.D.) is a 4-year program. The tuition payment, and other fees, for an international student is approximately3,568per semester for 12 semesters. Living expenses for one year, which includes lodging and utilities, food, clothing, public transportation, books and supplies and miscellaneous expenses, can range from $8,000.00 to $12,000.00.
    You will be expected to devote approximately 40% of your time assisting Dr. --- in his research

بچه ها آیا کسی بوده که معدلش 4/3 نباشه و از concordia پذیرش گرفته باشه؟concordia چقدر رو این مسئله سخت گیره؟
    اونایی که سال آخر لیسانسن و هنوز official نمراتشونو ندارن چی کار کنن برای فرستادن نمرات؟
    مرسی از راهنماییتون
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical and Aerospace engineering, Oklahoma State University

سلام. من نزدیگ دو هفته پیش مدارکمو برای کنکوردیا با tnt فرستادم و 10 روز پیش دلیور شده بود. اما هنوز توی application status عکس العمل خاصی نشان نداده اند و اعلام ناقصی میکنن. از بچه هایی که تا بحال برای کنکوردیا اقدام کرده اند میپرسم که آیا این مساله رو جدی بگیرم؟ لطفا سریع جواب بدین، چون تا deadline چیزی نمانده.

چاکریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط spiriteaway
    سلام. من نزدیگ دو هفته پیش مدارکمو برای کنکوردیا با tnt فرستادم و 10 روز پیش دلیور شده بود. اما هنوز توی application status عکس العمل خاصی نشان نداده اند و اعلام ناقصی میکنن. از بچه هایی که تا بحال برای کنکوردیا اقدام کرده اند میپرسم که آیا این مساله رو جدی بگیرم؟ لطفا سریع جواب بدین، چون تا deadline چیزی نمانده.

چاکریم.
    خیلی جدی بگیرین! منشی های این دانشگاه خیلی گیجند. زنگ بزنید و راهنمای شون کنین تا مدارکتون رو پیدا کنن. من یه بار براشون فرستادم و گم کردن. دوباره فرستادم و باز هم جانم را گرفتند تا اون سایتشون روآپدیت کردند

Junior Member

ببخشید می خواستم بپرسم شما برای چه رشته ای از دانشگاه Concordia اپلای کردین. چون برای کامپیوتر برای MS تا 15 feb وقت داره ظاهرا.
    اینم لینکش :
    http://www.cs.concordia.ca/prospecti...ateadmissions/
    ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical and Aerospace engineering, Oklahoma State University

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    خیلی جدی بگیرین! منشی های این دانشگاه خیلی گیجند. زنگ بزنید و راهنمای شون کنین تا مدارکتون رو پیدا کنن. من یه بار براشون فرستادم و گم کردن. دوباره فرستادم و باز هم جانم را گرفتند تا اون سایتشون روآپدیت کردند

ممنون. واقعا در گیجی رقیب نداشتند! سرانجام که مدارکم پیدا شد، 4 روز طول کشید تا سایتشان به روز شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

منو ترسوندید.

اگر بخواهیم کمک هزینه مالی رو از دانشگاه Concordia بگیریم باید apply آنلاین رو تا قبل از 15 دسامبر می فرستادیم.
    ولی تا Feb وقت داریم مدارک اصلی مون رو برای دانشگاه بفرستیم.

درست می گم دیگه؟ 15 دسامبر برای apply آنلاینه دیگه ؟؟؟؟؟

Junior Member

من تازه ثبت نام انلاین رو شروع کردم و جالبه که اجازه می ده برای کمک مالی اقدام کنید!
    حتی میگه مدارک رو unofficial اسکن کنید بفرستید تا پروسه ی بررسی شروع بشه ...
    اینا یکم عجیب به نظر میاد. به نظر شما اینطوری اپلای کنم؟ ???

نقل قول نوشته اصلی توسط Eager
    منو ترسوندید.

اگر بخواهیم کمک هزینه مالی رو از دانشگاه Concordia بگیریم باید apply آنلاین رو تا قبل از 15 دسامبر می فرستادیم.
    ولی تا Feb وقت داریم مدارک اصلی مون رو برای دانشگاه بفرستیم.

درست می گم دیگه؟ 15 دسامبر برای apply آنلاینه دیگه ؟؟؟؟؟

همه جای سایت گفت 15-feb بعد که پروفایل می سازی تازه میبینی که واسه fund تا 15dec وقت بوده. خب اینو باید تو سایت می گفتند.من همش دلم به 15 feb خوش بود . >
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)