صفحه 303 از 327 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط Ikapika نمایش پست ها
    كسي هست اينجا كه براي دكتراي Business Administration اپلاي كرده باشه؟ يا كلا براي دكترا براي پاييز 2018؟ براي من هنوز وضعيتم تو حالتYour file is being assessed and we will notify you when a decision has been made. باقي مونده. مي دونيد تصمصم نهاييشون بلاخره كي گرفته ميشه؟؟ اصلا تا الان جوا ندادن هنوز اميدي هست كه پذيرش بگبرم؟ :/
    من برای دکترا پاییز 2018 پذیرش گرفتم.
    مدارک رو اول فوریه فرستادم ولی قبلش با استاد صحبت کرده بودم. به هر حال به نظرم با دانشکده تون تماس بگیرید و مطلب رو بهشون بگید. بررسی پرونده نباید خیلی طولانی بشه. مگر اینکه بعد از ددلاین اپلای کرده باشید!
    الان اگر هم پذیرش بدن خیلی سخت به ویزا می رسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    من برای دکترا پاییز 2018 پذیرش گرفتم.
    مدارک رو اول فوریه فرستادم ولی قبلش با استاد صحبت کرده بودم. به هر حال به نظرم با دانشکده تون تماس بگیرید و مطلب رو بهشون بگید. بررسی پرونده نباید خیلی طولانی بشه. مگر اینکه بعد از ددلاین اپلای کرده باشید!
    الان اگر هم پذیرش بدن خیلی سخت به ویزا می رسید
    قبل از ددلاين فرستادم و يكبار هم دوهفته پيش ايميل زدم و گفتم نگرانم كه اگر دير جواب بديد بهم وقت نداشته باشم براي گرفتن ويزا و به ترم اول نرسم. كه جواب دادن هر وقت تصميم نهايي رو گرفتيم تو پرتال مي بيني نتيجه رو.
    قبلا هم با يه استاد صحبت كرده بودم و اون گفتش كه اپلاي كنم چون شرايط اش رو دارم. به نظرتون به اون ايميل بزنم ؟ نميدونم بهش چي بگم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ikapika نمایش پست ها
    قبل از ددلاين فرستادم و يكبار هم دوهفته پيش ايميل زدم و گفتم نگرانم كه اگر دير جواب بديد بهم وقت نداشته باشم براي گرفتن ويزا و به ترم اول نرسم. كه جواب دادن هر وقت تصميم نهايي رو گرفتيم تو پرتال مي بيني نتيجه رو.
    قبلا هم با يه استاد صحبت كرده بودم و اون گفتش كه اپلاي كنم چون شرايط اش رو دارم. به نظرتون به اون ايميل بزنم ؟ نميدونم بهش چي بگم
    بله به استاد ایمیل بزنید. application number رو هم توی سابجکت بگذارید و همین مطالب رو بگید. اگر هم استاد جواب نداد به داخلیش زنگ بزنید.
    تجربه من اینجوری بود که بعد از اینکه پرداخت کردم این جمله که شما می بینید اومد اومد. بعد از یک هفته زدن که your file has been reviewed and a supervisor needs to accept your request که با تماس به استاد accept کردن

Junior Member

سلام

دوستان ممنون ميشم راهنمايى كنيد،
    چند روز پيش جواب كنكورديا اومد و پذيرش بدون شرط بهم داد. من فوريه از دانشگاه مونترال پذيرش با شرط مدرك زبان گرفتم و caq م رو با نامه پذيرش دانشگاه مونترال درخواست كردم. ولى مى خوام براى ويزا با نامه پذيرش كنكورديا اقدام كنم چون شرط نداره و شانس گرفتن ويزام رو بالا ميبره.الان نمي دونم ميتونم با caq كه با نامه پذيرش دانشگاه مونترال صادر شده ميتونم براى ويزا با نامه پذيرش كنكورديا اقدام كنم؟
    مرسى

توی دانشگاه کنکوردیا برای Master - Software Engineering یک تست به نام Programming Competency Test گرفته می شه. کسی می دونه چی هستش ؟
    اطلاعاتی داره کسی راجع بهش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara__d نمایش پست ها
    سلام

دوستان ممنون ميشم راهنمايى كنيد،
    چند روز پيش جواب كنكورديا اومد و پذيرش بدون شرط بهم داد. من فوريه از دانشگاه مونترال پذيرش با شرط مدرك زبان گرفتم و caq م رو با نامه پذيرش دانشگاه مونترال درخواست كردم. ولى مى خوام براى ويزا با نامه پذيرش كنكورديا اقدام كنم چون شرط نداره و شانس گرفتن ويزام رو بالا ميبره.الان نمي دونم ميتونم با caq كه با نامه پذيرش دانشگاه مونترال صادر شده ميتونم براى ويزا با نامه پذيرش كنكورديا اقدام كنم؟
    مرسى

سلام ،
    فکر می کنم نامه پذیرش CAQ باید با نامه ای که برای ویزا می برین مطابقت داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shamriz_farzad نمایش پست ها
    توی دانشگاه کنکوردیا برای Master - Software Engineering یک تست به نام Programming Competency Test گرفته می شه. کسی می دونه چی هستش ؟
    اطلاعاتی داره کسی راجع بهش؟

امتحانی است که سه بار (مطمئن نیستم شاید بیشتر یا کمتر) در هر ترم برگزار می شود که شما 3 ساعت وقت دارید که به دو سوال پاسخ دهید و شما در حقیقت جلوی کامپیوتر می نشینید و در سه ساعت برنامه را نوشته و به سرور ارسال می کنید. زبان برنامه نویسی هم گویا جاوا است.
    در حین امتحان هم می توانید از صحت کد خود آگاه شوید. دو سوال هم یک آسان و دیگری پیشرفته است.
    امتحان سختی نیست. در حد متوسط اگر جاوا بلد باشید در یکی دو ساعت هر دو سوال قابل حل کردن است.
    گویی می توانید سوال مثلا آسون را حل کنید و برای سوال پیشرفته دفعه بعد امتحان دهید ولی دقعه بعد سوالات تغییر می کند.

Junior Member

سلام من برای winter برای master of applied computer science اقدام کردم.آیا کسی هست که جواب گرفته باشد؟آیا fund هم گرفتید؟و اینکه من به استادا هم ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم.آیا امکان دارد برای اینکه استادی جواب ندهد یا مکاتبه نکنیم reject بشوم؟سوال آخرم اینکه کسی مدازکی در زمان Apply برای دانشگاه فرستاده است ؟چون تو قسمت to do list نوشته مدرک official برای دانشگاه پست کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط marion72 نمایش پست ها
    سلام من برای winter برای master of applied computer science اقدام کردم.آیا کسی هست که جواب گرفته باشد؟آیا fund هم گرفتید؟و اینکه من به استادا هم ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم.آیا امکان دارد برای اینکه استادی جواب ندهد یا مکاتبه نکنیم reject بشوم؟سوال آخرم اینکه کسی مدازکی در زمان Apply برای دانشگاه فرستاده است ؟چون تو قسمت to do list نوشته مدرک official برای دانشگاه پست کنید.

سلام. من برای Master of software engineering اکسپت شدم. برای همین ترم winter.
    مدارک تحصیلی( ریز نمرات و مدرک ) رو باید ترجمه و تایید بکنید و اسکن شدش رو upload کنین. بعد از اکسپت شدن باید اصل مدرک رو از خود دانشگاه براشون پست کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    امتحانی است که سه بار (مطمئن نیستم شاید بیشتر یا کمتر) در هر ترم برگزار می شود که شما 3 ساعت وقت دارید که به دو سوال پاسخ دهید و شما در حقیقت جلوی کامپیوتر می نشینید و در سه ساعت برنامه را نوشته و به سرور ارسال می کنید. زبان برنامه نویسی هم گویا جاوا است.
    در حین امتحان هم می توانید از صحت کد خود آگاه شوید. دو سوال هم یک آسان و دیگری پیشرفته است.
    امتحان سختی نیست. در حد متوسط اگر جاوا بلد باشید در یکی دو ساعت هر دو سوال قابل حل کردن است.
    گویی می توانید سوال مثلا آسون را حل کنید و برای سوال پیشرفته دفعه بعد امتحان دهید ولی دقعه بعد سوالات تغییر می کند.
    خیلی متشکرم. من متاسفانه بیشتر #C کار کردم و فکر کنم باید C و Java رو یکبار دیگه مرور کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)