صفحه 317 از 327 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Civil Engineering-structure

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidali نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحات کاملتون.
    منظورتون از ایمیل هدفدار رو می فرمائید؟
    سلام
    منظور بنده اینه که یک ایمیل رو برای همه استاد ها نفرستید برای هر استاد از عنوان ایمیل تا قسمت هایی در متن ایمیل رو طوری بنویسید که استاد متوجه بشه شما وقت گذاشتید و میدونید کار ایشون چیه به طور مثال در عنوان ایمیل می توان از این قالب استفاده کرد : seeking PhD position-interested in concrete permeability , و به عنوان مثال حتما برای شروع در ایمیل اسم ایشون رو ذکر کنید مثلا :‌Dear professor XYZ در متن ایمیل خیلی خلاصه از معرفی خودتون شروع کنید و حتما علاقه کاری خودتون رو به فیلد کاری ایشون مطرح کنید (زمینه تحقیقاتیشون رو بررسی کنید حتما). در نهایت کارنامه و رزومه خودتون رو هم ضمیمه ایمیل کنید. موفق باشید

Junior Member

با سلام همه دوستان
    ممنون میشم اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره کمک کنه.
    من 26 دسامبر برای مستر کامپیوتر اقدام کردم، دانشگاه کنکوردیا چقدر طول میکشه جواب پذیرش بده.
    از 26 دسامبر که اپلای کردم تقریبا 40 روز گذشته
    ویرایش توسط reza3zar : February 3rd, 2019 در ساعت 02:12 PM

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای فال 2019 ارشد مهندسی مکانیک (Meng) پذیرش کاندیشنال گرفتم. از من خواسته شده که ریزنمرات آفیشال رو پست کنم برای دانشگاه اما دانشگاه لیسانس (دولتی ملایر) من هیچ جوره قبول نمیکنه که مدرک ترجمه شده رسمی رو مهر و موم کنه و حتی پاکت و مهر انگلیسی هم نداره. چاره کار چیه به نظر شما؟ قبلا تو فروم دیده بودم که طبقه 15 وزارت علوم (شهرک غرب) مهر و موم رو انجام میدن. آیا قابل قبوله برای دانشگاه و یا ممکنه همینجوری قبول کنن ریزنمرات ترجمه شده رو (اگر من آدرس فرستنده رو دانشگاه وارد کنم)؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    یه سوال مگه ددلاین کنکوردیا mengمکانیک 15 آوریل نیست؟ چطور زودتر جواب دادن بهتون؟ شرمنده این سوال رو می پرسم چون منم میخوامmengاین دانشگاه اقدام کنم ولی به امید ۲ ماه فرصت فعلا اقدام نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای فال 2019 دکترا کامپیوتر از کنکوردیا پذیرش کاندیشنال گرفتم. دو تا سوال ازتون داشتم.
    اول اینکه ازم خواستن زیرنمرات و مدارک آفیشالم رو براشون پست کنم. من دانشنامه ندارم و ریزنمراتم غیر رسمیه میخواستم ببینم تا حالا شده دانشگاه ریزنمرات غیررسمی قبول کنه؟ یعنی اگه به دانشگاه های ایرانم بگم مدارک غیررسمی رو مهر و موم و پست کنن کنکوردیا قبول میکنه؟
    دوم هم اینکه من فاندم سالی 25 هزار تاس و گفتن باید شهریه کبکی بدم. در واقع حدود 37 هزار تا ویور شهریه هم بهم دادن که شهریه م رو از اینترنشنال به کبکی کاهش میده. میخواستم ببینم اولا من تو سایت دانشگاه شهریه quebec resident رو حساب کردم با بیمه ترمی حدود 1500 تا شد. میخواستم ببینم این عدد درسته؟ چون بیشتر هم شنیدم از دانشجوها میخوام مطمئن شم. و اینکه به نظر شما این فاند برای زندگی یه نفر تنها کافیه؟

Junior Member

سلام.تبریک میگم
    میشه شرایطتون رو بدونم
    و اینکه به شما قبل تموم شدن ددلاین پذیرش دادن؟

Junior Member

سلام دوستان. من پذیرش دکتری کنکوردیا رو گرفتم. الان میگه 250 دلار پرداخت کن. همه این مبلغ رو میدن؟
    استاد به من گفت درخواست فاند هم واست فرستادم ولی در مورد مبلغ من صحبت نکردم.
    توی student center هم هنوز چیزی نیومده.
    ممکنه راهنمایی کنید کی مبلغ فاند معلوم میشه که اگه عددش مناسبه من 250 دلار رو بدم.
    همچنین اگه فاند خوب داد، ممکنه بشه اون 250 تا رو با همون مبلغ خودشون پرداخت کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Graduat نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پذیرش دکتری کنکوردیا رو گرفتم. الان میگه 250 دلار پرداخت کن. همه این مبلغ رو میدن؟
    استاد به من گفت درخواست فاند هم واست فرستادم ولی در مورد مبلغ من صحبت نکردم.
    توی student center هم هنوز چیزی نیومده.
    ممکنه راهنمایی کنید کی مبلغ فاند معلوم میشه که اگه عددش مناسبه من 250 دلار رو بدم.
    همچنین اگه فاند خوب داد، ممکنه بشه اون 250 تا رو با همون مبلغ خودشون پرداخت کرد؟

سلام دوست عزیز تبریک بهتون
    تا اونجاییکه من تو سایت خوندم، این 250 دلار بعدا از شهریه تون کم میشه ، یعنی جز شهریه شماست و باید پرداخت کنید.

من یه سوال هم داشتن پاسخ پروردتون چه زمانی طول کشید؟
    من الان دو ماه هست برای مستر اقدام کردم ، پاسخی ندادن هنوز.

Junior Member

ممنون که پاسخ دادین. آخه من تو ذهنم نبود که بخوام شهریه پرداخت کنم.
    من با درخواست استاد اپلای کردم. قبلا براش ریز نمرات و مقاله هامو ایمیل کرده بودم.
    وقتی اوکی داد واسه آیلتس خوندم . بعد گرفتن نمره زبان که حدود 2 هفته پیش بود اپلای کردم و اکسپت دیروز اومد.
    تو این دو هفته هم کلی با هم ایمیلی در ارتباط بودیم چون باید خودش هم ریکام می داد.
    خلاصه به نظر اگه استاد کسی رو بخواد و نخواد تو بقیه دنبال دانشجو باشه پروسه خیلی سریع پیش میره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminidp نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای فال 2019 ارشد مهندسی مکانیک (Meng) پذیرش کاندیشنال گرفتم. از من خواسته شده که ریزنمرات آفیشال رو پست کنم برای دانشگاه اما دانشگاه لیسانس (دولتی ملایر) من هیچ جوره قبول نمیکنه که مدرک ترجمه شده رسمی رو مهر و موم کنه و حتی پاکت و مهر انگلیسی هم نداره. چاره کار چیه به نظر شما؟ قبلا تو فروم دیده بودم که طبقه 15 وزارت علوم (شهرک غرب) مهر و موم رو انجام میدن. آیا قابل قبوله برای دانشگاه و یا ممکنه همینجوری قبول کنن ریزنمرات ترجمه شده رو (اگر من آدرس فرستنده رو دانشگاه وارد کنم)؟
    با سلام خدمت شما دوست عزیز.

سوالی که خدمتتان داشتم این است که شما با استادی در مکاتبه بودید یا نه برای پذیرش و دوم اینکه آیا به شما فاندی تعلق گرفته است یا نه و اگر گرفته مبلغ آن چه مقدار بوده است ؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)