صفحه 6 از 327 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

سلام آقای happy
    این چه فاند دادنی هست که 100 دلار می گیرند؟؟؟ عجیبه!!! ولی من جز فرم CAQ هیچ فرم دیگه ای رو با پست نفرستادم که اونم مرحله های آخر کار شماست. من همه فرم هارو online فرستادم و اصلا 100 دلار رو ندادم. در واقع من تو application این گزینه رو انتخاب کردم که توان پرداخت هزینمو دارم اما اگر فاند داشته باشم بهتره واسم ! و بعدا یکی از اساتید گفت با توجه به cv شما من شمارو تو گروه researcham می تونم بپذیرم و خود استاد به دانشکاه نامه داد و اونا بعدا با من هماهنگ کردند. اما احتمالا اینا به خاطر اینکه پروندتونو توی بخش فاند دادن به جریان بندازند این پولو ازتون می گیرند و در واقع case شما رو مجدد بررسی می کنند و بعدا هم اگه نرین پس نمی دن .شما بقیه پذیرشاتون نیومده؟ واقعا زور داره 100 دلار بدین و بعدا نرین. البته اگر از بقیه دانشگاه ها بتونین با تلفن و email ظرف همین 1-2 هفته جوابی بگیرین یا قول فاند رو بگیرین لزومی نداره این پول رو بدین. اگرچه که اگر من جای شما بودم حتما این 100 دلار رو می دادم و این شانس رو از دست نمی دادم.
    "همیشه برد با کسی است که بردن را باور داشته باشد"

Junior Member

سلام مجدد سارا خانوم!
    مثل اینکه من بد گفتم. این 100 دلار ارتباطی به فاند نداره اصلا. فاندو که از دست دادم البته برای یک فاند 5000 دلاری هنوز Elligible هستم که اونو آپریل اعلام میکنند.. بحث من این هستش که توی نامه ادمیشن دانشگاه از من خواسته که اگه میخوام برم یا نرم بهشون اطلاع بدم و در صورت قبول ادمیشن باید 100 دلار رو به عنوان Deposit بپردازم. که البته شما میگین ازتون نخواستن این مبلغ رو. برام عجیبه!!!! چه کنم؟ براتون فایل مربوطه رو اینجا میذارم روش یه نظر بدید. ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

بچه ها رو پذیرش بدون فاند مواظب باشید .... سفارت تابستون خیلی اذیت میکرد. الآن رو نمیدونم .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happy75
    سلام مجدد سارا خانوم!
    مثل اینکه من بد گفتم. این 100 دلار ارتباطی به فاند نداره اصلا. فاندو که از دست دادم البته برای یک فاند 5000 دلاری هنوز Elligible هستم که اونو آپریل اعلام میکنند.. بحث من این هستش که توی نامه ادمیشن دانشگاه از من خواسته که اگه میخوام برم یا نرم بهشون اطلاع بدم و در صورت قبول ادمیشن باید 100 دلار رو به عنوان Deposit بپردازم. که البته شما میگین ازتون نخواستن این مبلغ رو. برام عجیبه!!!! چه کنم؟ براتون فایل مربوطه رو اینجا میذارم روش یه نظر بدید. ممنون
    سلام
    شما موقع ثبت نام برای بررسی مدارک هزینه ای نپرداختین به دانشگاه از طریق credit card ؟ من 90 دلار رو همون موقع که application form هارو پر می کردم پرداخت کردم. یعنی application fee رو دادم.راجع به این فرم و این 100 دلار واقعا بی اطلاعم. ببخشید! از دوستان دیگه خواهش می کنم اگر کسی در این رابطه اطلاعی داره حتما در اختیار ایشون بذارین.
    "همیشه برد با کسی است که بردن را باور داشته باشد"

Junior Member

Hi
    I am now studing at UPM in malaysia and I have been approved for Environmental engineering at Concordia university.
    But I can not decide that I go there or go to the Manchester University.
    What is the real rank of Concordia University in the world?
    من آن مرغ سخندانم كه گر خاكم بر افشانند ; هنوز آواز مي آيد كه سعدي در گلستان است

I wonder it is roughly 450 in the world
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

سلام
    این وضعیت من تو My Concordia هیچ تغیری نکرده فقط یه دفعه ا ماه پیش نوشت:
    We have conducted a preliminary review of your application. An Incomplete Notice was sent to you via e-mail indicating what was required to complete your file. If you have submitted all of the required documents/information, your file status will be updated shortly.
    بعد که پیگیری کردم با ایمیل جواب داد:
    Your documents have been scanned to your application.
    ولی Profile من هیچ تغیری از اون روز تا حالا نکرده و هنوز فقط متن اولی را تو پروفایلم دارم.
    مال شما تو Profileتون تغییر کرده؟
    من واسه Fall 2009 اپلای کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara86
    سلام
    شما موقع ثبت نام برای بررسی مدارک هزینه ای نپرداختین به دانشگاه از طریق credit card ؟ من 90 دلار رو همون موقع که application form هارو پر می کردم پرداخت کردم. یعنی application fee رو دادم.راجع به این فرم و این 100 دلار واقعا بی اطلاعم. ببخشید! از دوستان دیگه خواهش می کنم اگر کسی در این رابطه اطلاعی داره حتما در اختیار ایشون بذارین.
    سلام
    من هم هزینه Application fee رو پرداخت کردم. اما ظاهرا توی Business School دانشگاه کنکوردیا این رویه وجود داره.
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام
    We have conducted a preliminary review of your application. An Incomplete Notice was sent to you via e-mail indicating what was required to complete your file. If you have submitted all of the required documents/information, your file status will be updated shortly.
    ولی Profile من هیچ تغیری از اون روز تا حالا نکرده و هنوز فقط متن اولی را تو پروفایلم دارم.
    لطفا بچه های که اپلای کردند بگند اگه تغییراتی تو پروفایلشون میبینند!
    کلی پیگیری کردم بعد از یه ماه گفت مدارک را اسکن کردیم ولی الان که میرم تو پروفایلم هیچ تغییری تو پروفایلم ننوشته که این مدارک رسیده...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام
    به نظر من زنگ بزنین و با منشی در این مورد صحبت کنبن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)