صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: شبکه عصبی

Junior Member

پیش فرض شبکه عصبی

سلام دوستان
    من دنبال یه موضوع خوب در neural network هستم . البته نمی خوام این موضوع در مورد کاربرد شبکه عصبی در یک مبحث دیگه باشه بلکه دنباله یه موضوع هستم که مربوط به مفهوم خود شبکه عصبی و بهبودش باشه. چون تازه وارده این بحث شدم وقتی تو اینترنت می گردم نمی دونم چه موضوعی رو انتخاب کنم. اگر در انتخاب موضوع به من کمک کنید خیلی ممنون می شم.
    Life is not about waiting for the storms to pass...it's about learning how to dance in the rain

پیش فرض پاسخ : شبکه عصبی

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1934
    سلام دوستان
    من دنبال یه موضوع خوب در neural network هستم . البته نمی خوام این موضوع در مورد کاربرد شبکه عصبی در یک مبحث دیگه باشه بلکه دنباله یه موضوع هستم که مربوط به مفهوم خود شبکه عصبی و بهبودش باشه. چون تازه وارده این بحث شدم وقتی تو اینترنت می گردم نمی دونم چه موضوعی رو انتخاب کنم. اگر در انتخاب موضوع به من کمک کنید خیلی ممنون می شم.
    ببخشید دقیقا متوجه صحبتتون نشدم. شما تازه با موضوع شبکه های عصبی اشنا شدید یا تازه وارد بحث های بهبود این روش شده اید؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Senior Member

سلام دوستان

مقاله های خیلی زیادی تو IEEE موجوده که میتونه تو این زمینه دید بده ... بعد از اینکه آشنایی مقدماتی با قضیه پیدا کردید مقاله های چند ساله اخیر (ترجیحا" ژورنالی) رو بررسی کنید و برای بهبودشون دنبال راه بگردید ... در زمینه ارائه توپولوژی نو یا روش آموزش نو و ... داره کار میشه ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    ببخشید دقیقا متوجه صحبتتون نشدم. شما تازه با موضوع شبکه های عصبی اشنا شدید یا تازه وارد بحث های بهبود این روش شده اید؟
    من تازه وارد بحث شبكه هاي عصبي شدم و دنبال يه موضوع تحقيقاتي مي گردم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.
    Life is not about waiting for the storms to pass...it's about learning how to dance in the rain

من تازه وارد بحث شبكه هاي عصبي شدم و دنبال يه موضوع تحقيقاتي مي گردم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.
    کتاب مبانی شبکه ها عصبی از دکتر محمد باقر منهاج از دانشگاه امیر کبیر ، کتاب بسیار خوبی هست. برای شروع هم خیلی می تونه بهتون کمک کنه.
    موفق باشید

Junior Member

I strongly recommend you to avoid menhaj book. It just makes you confuse! I suggest the following source:

Neural Networks and Learning Machines
    By Simon S. Haykin

good luck

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moaveni
    I strongly recommend you to avoid menhaj book. It just makes you confuse! I suggest the following source:

Neural Networks and Learning Machines
    By Simon S. Haykin

good luck
    من کتاب دکتر منهاج رو نخوندم ولی تعریفشو شنیدم ... ولی کتاب haykin که دوستمون معرفی کرد رو خوندم و خوبه نه خیلی خوب ! ... کدنویسی در زمینه شبکه های عصبی بسیار توصیه میشه ... شبکه عصبی جزو بحثای روز دنیاست و شدیدا" بعد کتاب ، خوندن مقالات معتبر به تعداد زیاد رو توصیه میکنم ... اصلا" به کتاب نمیشه اکتفا کرد خصوصا" این کتابای قدیمی ... الان روشا و نکات در زمینه شبکه عصبی خیلی به روز شده و کیلومترها با مطالب این کتابا فاصله گرفته !! اما اصول رو میشه از این کتابا یاد گرفت ... موفق باشید ...

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

سلام دوستان
    رو کاربرد شبکه های عصبی در Pattern Recognition هم میتونی کار کنی. بشدت جالب و کاربردیه
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Red face پاسخ : شبکه عصبی

دوستان مدتی هست که من دنبال کتاب هوش محاسباتی (جلد دوم) نوشته دکتر منهاج، انتشارات دانشگاه امیرکبیر می گردم ولی مثل اینکه چاپ این کتاب مدتیه تمام شده و اصلا هم در بازار پیدا نمی شه . کسی اطلاع داره کجا می تونم این کتاب رو پیدا کنم ؟؟؟
    خیلی ممنونم

سلام دوستان
    فوق صنايع مي خونم اما تا حالا اصلا درباره روشهايي مثل شبكه عصبي يا الگوريتم ژنتيك مطلبي نخوانده بودم . يك مقاله خوندم كه از simulated annealing استفاده كرده بود و در كارهاي ديگر همان نويسنده مقالاتي درباره كاربرد شبكه عصبي براي بهينه سازي ديدم.
    ليسانسم رياضي بوده و برنامه نويسي هم زياد كار كردم و به دروس كامپيوتري هم كه داشتيم خيلي علاقه داشتم . مي خواستم ببينم با مطالعه فشرده خودم با همچنين بك گراند مطالعاتي مي تونم شبكه عصبي رو خوب ياد بگيرم تا مثلا جايگزين حل با simulated annealing كنم ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)