صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از کالج BCIT

Junior Member allan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , KIAU

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از کالج BCIT

سلام ؛ ممنون میشم اگر به سه تا سوال های زیر جواب بدید.
    سه سوال :

1) دوره های انستیتو هایی مثل BCIT یا SAIT (به ترتیب توی بریتیش کلمبیا و آلبرتا) pre-master حساب میشن؟

2) اگر کسی بتونه BCIT در یکی از رشته های مورد پذیرش بگیره، دو نفر از اقوام درجه یک و 4 تن از اقوام درجه دو هم اونجا باشه ،آیا احتمالِ رد شدن ویزا توسط افسر هست؟ چون حس می کنم افسرها بیشتر روی این حساب رد می کنند متقاضی رو که ساپورتر مالی نداره.

3) دوم اینکه اگر در یکی از اون دوره ها ، مدرک دیپلمش رو بگیره ، ایا پوینتِ مثبت محسوب میشه براش، اگر بخواد برای فوق لیسانسِ یک دانشگاه مثل سایمون فریزر یا بریتیش کلمبیا اقدام کنه؟
    بعید می دونم دیپلمی رو که اونجا می گذرونه آدم قبول کنن به جای فوق. چون اصلا فوق نداره BCIT. مگر اینکه چند تا از واحد هاش رو برای دوره فوق تطبیق بدن. فقط می خوام بدونم نکته مثبت
    خواهد بود یا نه.

ApplyAbroad Guru

نه دوست عزیز این دوره ها نه پری مستر هستند و نه برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بدرد میخورند. واحدهاشون هم قابل تطبیق نیست. اینها دوره های حرفه ای هستند برای کار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- آزاد اسلامی

سلام به همه ی دوستان در مورد این دوره های BCIT که دیپلم میدن سوال داشتم , تا اونجایی که من خوندم و دیدم اینا یه سری دوره مثل همین دوره های فنی حرفه ای خودمون که بعدن به درد این می خوره که بری تو بازار کار و ازشون استفاده کنی , که اون چیزی که به درد من می خوره (Mechanical Engineering Technology ) تقریبا 2 سال طول می کشه . حالا سوال اینجاست که : 1) ایا من که الان لیسانس دارم هم می تونم اقدام کنم برای این دوره ها یا نه ؟ 2) بعد از این 2 سال ایا میشه برای اقامت اقدام کرد ؟ یا در حین گذروندن دوره اقدام کرد برای اقامت ؟ 3) آیا این دوره ها نیازی به معدل هم دارن یا خیر ؟ پیشاپیش ممنونم از کسایی که راهنمایی می کنند .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط navidking نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان در مورد این دوره های BCIT که دیپلم میدن سوال داشتم , تا اونجایی که من خوندم و دیدم اینا یه سری دوره مثل همین دوره های فنی حرفه ای خودمون که بعدن به درد این می خوره که بری تو بازار کار و ازشون استفاده کنی , که اون چیزی که به درد من می خوره (Mechanical Engineering Technology ) تقریبا 2 سال طول می کشه . حالا سوال اینجاست که : 1) ایا من که الان لیسانس دارم هم می تونم اقدام کنم برای این دوره ها یا نه ؟ 2) بعد از این 2 سال ایا میشه برای اقامت اقدام کرد ؟ یا در حین گذروندن دوره اقدام کرد برای اقامت ؟ 3) آیا این دوره ها نیازی به معدل هم دارن یا خیر ؟ پیشاپیش ممنونم از کسایی که راهنمایی می کنند .
    شما با هر مدرک تحصیلی می توانید برای دوره های کالج اقدام کنید و معمولا پذیرشش هم آسانتر است ولی اینکه ویزا بتوانید بگیرید به تصمیم سفارت بستگی دارد. اقدام برای مهاجرت مستقل از تحصیل است وشما به شرط داشتن حداقل نمره زبان و سابقه کار در هر زمانی از داخل ایران یا خارج ایران می توانید تقاضای اقامت کانادا کنید ولی اینکه چه موقع پرونده تان در اولویت قرار بگیرید و پذیرفته بشوید بستگی به امتیاز شما و سایز متقاضیان دارد. تاپیکهای اکسپرس انتری را در بخش مهاجرت کانادا مطالعه بفرمایید.

Junior Member

با سلام، من دوتا سوال داشتم:
    1- احتمال گرفتن ویزا برای part-time program وجود داره ؟ و یا بهتره full-time programs رو انتخاب کنم ؟
    2- موارد مهم برای اخذ ویزا چیه ؟ ینی در چه حالتی ممکنه موافقت نشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farax_X نمایش پست ها
    با سلام، من دوتا سوال داشتم:
    1- احتمال گرفتن ویزا برای part-time program وجود داره ؟ و یا بهتره full-time programs رو انتخاب کنم ؟
    2- موارد مهم برای اخذ ویزا چیه ؟ ینی در چه حالتی ممکنه موافقت نشه ؟
    شما بعنوان دانشجوی بین المللی اصولا مجاز نیستید پارت تایم باشید.
    برای ویزا روی همین فروم تاپیک ویزای تحصیلی کانادا را بخوانید.

کسی تا الان توانسته با Admission از این موسسه بتواند ویزا از سفارت بگیرد ؟

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh1368 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟
    یعنی شما میخواهید از اول لیسانس بخونید؟ چه مقطعی موردنظرتان است؟

Junior Member

با سلام
    من وهمسرم هر دو مهندس معمار هستیم که در 2012 در تورنتو پی آر کارتمون رو گرفتیم و به ایران برگشتیم . حال میخواهیم به ونکوور بیاییم و در این کالج interior design را برای فقط مدرک certificate بگذرانیم تا بعد از آن وارد بازار کار شویم . در ضمن فرزندی 3.5 ساله داریم . شما میدونید آیا میتوانیم وام تحصیلی بگیریم و حدودا واسه هر نفرمون در سال چه قدر میشه ؟ سپاسگزار و ممنون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)