صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 176 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلاو
    راستش در رابطه با این ژورناها چیزی بدست نیاوردم گفت اینجا پرسم
    اینا ایا معتبر هستند:
    Electrical and Electronics Engineering: An International Journal (ELELIJ)
    ISSN : 2200-5846
    Electrical & Computer Engineering: An International Journal (ECIJ)
    ISSN:2201-5957

http://wireilla.com/engg/eeeij/index.html

ی کنفرانس تو دوبی هست ک احتمالا تو این ژورناها چاپ بشه اگه اکسپت خورد
    این مجلات ارزشی ندارند.

Junior Member

هیچ کدوم ارزش ندارن

Junior Member

سلام
    من یه گرنت پژوهشی گرفتم و نیاز فوری دارم که یه مقاله ISI از طرحم چاپ شه. تا حالا چند جا ساب میت کردم و رد شده. زمانم خیلی کمه و خیلی عجله دارم. برای یه ژورنال فرستادمش اما بنظر میرسه کند باشه. هرچند میترسم ولی میخوام برای یه ژورنال دیگه از یه کشور دیگه بفرستم چون ناچارم نمیتونم چند ماه صبر کنم و بعد رد بشه. درسته اینکار غیراخلاقیه ولی سوزوندن زمان آدما چی؟ غیراخلاقی نیست؟ سوال من اینه اگه دو تا ادیتور ژورنال بفهمن و بلک لیست شم توی اون دو تا ژورنال بلک لیست میشم یا کل ژورنال ها؟ و استادم میتونه میل بزنه بهشون بگه مقصر دانشجو بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط misateb67 نمایش پست ها
    ولی سوزوندن زمان آدما چی؟ غیراخلاقی نیست؟
    این روند کاره، خم رنگرزی که نیست امروز بفرستی فرداش برات چاپ کنن، قرار بر اینه که مقاله یک سری از حداقل استانداردها رو داشته باشه و روند این برسی خوب زمان بره، اگه به اون شکل سریع که شما انتظار داری انجام میشد، همون قدر هم ارزشش بود.

چیزی که واقعا اهمیتی نداره اینه که شما یا استادتون به لیست سیاه برید یا نرید، نکته مهم اینه که دارین با آبروی یه گروه بزرگتر بازی میکنید، البته اگه خودتون متوجه باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط misateb67 نمایش پست ها
    سلام
    من یه گرنت پژوهشی گرفتم و نیاز فوری دارم که یه مقاله ISI از طرحم چاپ شه. تا حالا چند جا ساب میت کردم و رد شده. زمانم خیلی کمه و خیلی عجله دارم. برای یه ژورنال فرستادمش اما بنظر میرسه کند باشه. هرچند میترسم ولی میخوام برای یه ژورنال دیگه از یه کشور دیگه بفرستم چون ناچارم نمیتونم چند ماه صبر کنم و بعد رد بشه. درسته اینکار غیراخلاقیه ولی سوزوندن زمان آدما چی؟ غیراخلاقی نیست؟ سوال من اینه اگه دو تا ادیتور ژورنال بفهمن و بلک لیست شم توی اون دو تا ژورنال بلک لیست میشم یا کل ژورنال ها؟ و استادم میتونه میل بزنه بهشون بگه مقصر دانشجو بوده؟
    شما میتونید نامه ای به ژورنال بزنید و رسما مقاله تون رو withdraw کنید و بعد بفرستید یک جای دیگه. اینجوری بلک لیست هم نمیشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام به همه دوستان . ممنون از اپلای ابرود و مدیر سایت که شرایط پرسیدن سوالات را فراهم کردند . نمیدوانم سوالم مربوط به این بخش میشود یا خیر اما اگر دوستان تجربه و یا اطلاعاتی دارند ممنون میشوم راهنمایی کنند.

پس از پذیرش مقالم در یکی از ژورنالهای اشپرینگر ایمیل مربوط به فرمهای کپی رایت به استادم (مسیول مکاتبه) ارسال شد ولی متاسفانه ایشان جواب ندادند و لینک اکسپایر شد و مقاله در اولین مرحله چاپ متوقف شد . الان حدود 3 ماه از پذیرش مقاله گذشته و من برای پیگیری وضعیت چاپ مقاله به خود سردبیر و پروداکشن ادیتور چند مرتبه ایمیل زدم که جوابی دریافت نکردم . به بخش author service انتشارات هم ایمیل زدم گفتند مشکل copyright transferبه بخش مربوطه اطلاع داده شده منتظر بمانید . الان واقعا نمیدانم چه کاری میتوانم انجام دهم چون بعد از 9 ماه انتظار بالاخره مقالم پذیرفته شده و خیلی نگرانم. آیا بخش author service انتشارات واقعا به این موضوع رسیدگی میکند یا اینکه واقعا باید به فکر سابمیت کردن مجدد این مقاله باشم و علیرغم اینکه یکبار پذیرش شده به مجله دیگری بفرستم. ممنون میشوم اگر از کاربران کسی پیشنهادی برای حل شدن این مشکل دارد راهنمایی کند؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)