صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

سلام دوستان من تازه اين صفحه رو خوندم.اولين باره مقاله سابميت كردم خودم.و چند روز پيش همزمان براي ٤-٥جا فرستادم و همشون در مرحله اديتور هست.حالا چيكار كنم؟اگه مثلا ٢جا قبول كردن برا داوري،ايميل بزنم به يكي از اونها و بگم پشيمون شدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه اين صفحه رو خوندم.اولين باره مقاله سابميت كردم خودم.و چند روز پيش همزمان براي ٤-٥جا فرستادم و همشون در مرحله اديتور هست.حالا چيكار كنم؟اگه مثلا ٢جا قبول كردن برا داوري،ايميل بزنم به يكي از اونها و بگم پشيمون شدم؟
    دوستان من الان بايد چكار كنم مقالم رو از اونها پس بگيرم؟يا صبر كنم زماني كه نتيجه ريجكت يا ري ويو اومد اقدام كنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

دوستان من الان بايد چكار كنم مقالم رو از اونها پس بگيرم؟يا صبر كنم زماني كه نتيجه ريجكت يا ري ويو اومد اقدام كنم؟
    اگر غیر از خودتون، اسم استادتون هم بالای مقاله هست، پیشنهاد میکنم که استادتون به تمام ژورنال ها ای میل بزنه و بگه که دانشجوش (یعنی شما) عجولانه اقدام به ارسال کرده و هنوز نگارش کل بخشهای مقاله تکمیل نشده. با این ای میل، اعلام کنه که بعد از تکمیل مقاله، مجدداً خودش (یعنی استاد) اقدام به ارسال خواهد کرد.

امیدوار باشید که تمام ویراستارهای ارشد، بدون حساسیت، مقاله رو پس بدند و پیگیر دلیل اصلی نشند.
    ضمناً یادتون باشه که درخواست شما از ویراستارها، محترمانه باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اگر غیر از خودتون، اسم استادتون هم بالای مقاله هست، پیشنهاد میکنم که استادتون به تمام ژورنال ها ای میل بزنه و بگه که دانشجوش (یعنی شما) عجولانه اقدام به ارسال کرده و هنوز نگارش کل بخشهای مقاله تکمیل نشده. با این ای میل، اعلام کنه که بعد از تکمیل مقاله، مجدداً خودش (یعنی استاد) اقدام به ارسال خواهد کرد.

امیدوار باشید که تمام ویراستارهای ارشد، بدون حساسیت، مقاله رو پس بدند و پیگیر دلیل اصلی نشند.
    ضمناً یادتون باشه که درخواست شما از ویراستارها، محترمانه باشه.
    نه دوست عزيز اسم كسي غير از من نيست.چون خودم كار كردم فقط.اين كار رو الان انجام بدم يا بذارم يكي از اونها بره به مرحله ري ويو و بعد برا بقيه اين كار رو كنم؟ايا شما نمونه اي از اين ايميل محترمانه رو داريد؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نه دوست عزيز اسم كسي غير از من نيست.چون خودم كار كردم فقط.اين كار رو الان انجام بدم يا بذارم يكي از اونها بره به مرحله ري ويو و بعد برا بقيه اين كار رو كنم؟ايا شما نمونه اي از اين ايميل محترمانه رو داريد؟
    چون شما تک نویسنده هستید، دیگه اون ای میلی که گفتم کنسل میشه.
    کار خطرناکی انجام دادید که تنها باید امیدوار باشید که تمام ژورنال ها، بدون اینکه شک کنند، مقالۀ شما رو ریجکت کنند یا ریویژن بخوره و شما جواب ندید تا از سرتون رفع بشه!
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

دوستان سلام من مقالم رو برا يه جا فرستادم.حالا ميگه كه ٣٠درصد تشابه و plagiarism داره حالا با چه برنامه اي اين تشابه رو پيدا كنم؟برنامه viper محدوديتش چندتا كلمست؟خود ايميل گفته از برنامه ithenticate استفاده شده.ايا ميشه دسترسي داشت به اين برنامه؟

سلام میخواستم بپرسم به عنوان داور، میشه در پایان کامنت ها یه مجله برای اون مقاله معرفی کرد؟؟؟

دوستان سلام من مقالم رو برا يه جا فرستادم.حالا ميگه كه ٣٠درصد تشابه و plagiarism داره حالا با چه برنامه اي اين تشابه رو پيدا كنم؟برنامه viper محدوديتش چندتا كلمست؟خود ايميل گفته از برنامه ithenticate استفاده شده.ايا ميشه دسترسي داشت به اين برنامه؟
    سلام

تشابه 30 درصد، تشابه بسیار بالایی هست و نشون میده چند ساب سکشن بطور کامل از یه جایی گرفته شده.
    این برنامه در اختیار ادیتور می باشد و اگر شما حتی سه کلمه کنار هم داشته باشید تشخیص میده این سه کلمه کنار هم تو کدوم مقاله و ژورنال و... بوده.

Member mordabenilofari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Sciences, University of Montreal

برنامه ها متفاوته مثلا turnitin وبسایت خوبیه برای این کار

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم به عنوان داور، میشه در پایان کامنت ها یه مجله برای اون مقاله معرفی کرد؟؟؟
    ی مجله یا ی مقاله؟
    داور میتونه به نویسندگان توصیه کنه که فلان مقاله را هم در لیست مراجعش بیاره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)