صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

سلام دوستان. من یک مقاله ای رو فرستادم که در اون مقاله خروجی های سه پارامتر x,y,z با هم مقایسه شدن ! حالا آیا من میتونم مقاله ی دیگری رو بفرستم که در آن خروجی های x, r, z مقایسه بشن؟ منظورم اینه که در مقاله ی دوم هدف چیز دیگری باشد ولی یک سری خروجی ها از مقاله ی اول استفاده شود!

در حقیقت در مقاله ی اولم که هنوز در مرحله ی داوری هستش آمدم خروجی های پارامترهای x,y را با خروجی های پارامتر z مقایسه کردم . در مقاله ی دوم میخام خروجی های پارامترهای x,y را با خروجی های پارامتر r مقایسه کنم

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام. شما هر خروجی از مقاله اول خودتان که مستقیما در مقاله دومتان استفاده می کنید باید به مقاله اول در همان قسمت رفرنس داده شود. پیشنهاد بنده این هست که اگر شما مطمئن هستین که این کار دوم کار مستقلی هست به مقاله اول رفرنس داده و به همان ژورنالی که مقاله اول خود را ارسال کرده اید ارسال نمایید. تا هم پروسه داوری به مینیمم مقدار خود کاهش یابد و هم روش مطمئنی است.
    شادزی
    نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک مقاله ای رو فرستادم که در اون مقاله خروجی های سه پارامتر x,y,z با هم مقایسه شدن ! حالا آیا من میتونم مقاله ی دیگری رو بفرستم که در آن خروجی های x, r, z مقایسه بشن؟ منظورم اینه که در مقاله ی دوم هدف چیز دیگری باشد ولی یک سری خروجی ها از مقاله ی اول استفاده شود!

در حقیقت در مقاله ی اولم که هنوز در مرحله ی داوری هستش آمدم خروجی های پارامترهای x,y را با خروجی های پارامتر z مقایسه کردم . در مقاله ی دوم میخام خروجی های پارامترهای x,y را با خروجی های پارامتر r مقایسه کنم

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

بنده داور ژورنال در سطح آی اس آی هستم. اولین کارهایی که باید یک reviewer در داوری انجام بده باید از "کراس رفرنس" استفاده بکنه به این مفهوم که این "امکانات الزویر" هر مقاله ای که حتی چند جمله از مقاله شبیه به اون هست رو چک میکنه و از بیشترین تشابه تا کمترین تشابه ردیف بندی میکنه که حتما در این قسمت اگر reviewer شما این کار را انجام بدهد کاملا مشکل ساز خواهد شد. خصوصا اینکه اگر این رو بدونند شما به "بلک لیست" میرین و این خیلی خطرناکه. شما فورا به سردبیر همه ژورنال ها به غیر از یکی که می خواهید باقی بمونه ایمیل بزنید و بگین اشتباهی در محاسبات یا روند حل یا ... در مقالتون اتفاق افتاده که تمام نتایجتون رو تحت الشعاع قرار داده و از ادیتورها مودبانه بخوایند تا قبل از اینکه بر روی مقاله شما زمان اختصاص بدهند مقاله را به شما برگردانند. مطمئن باشید این کار را انجام می دهند. چون آنها به دنبال کار اشتباه نیستند.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    چون شما تک نویسنده هستید، دیگه اون ای میلی که گفتم کنسل میشه.
    کار خطرناکی انجام دادید که تنها باید امیدوار باشید که تمام ژورنال ها، بدون اینکه شک کنند، مقالۀ شما رو ریجکت کنند یا ریویژن بخوره و شما جواب ندید تا از سرتون رفع بشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    نه دوست عزيز اسم كسي غير از من نيست.چون خودم كار كردم فقط.اين كار رو الان انجام بدم يا بذارم يكي از اونها بره به مرحله ري ويو و بعد برا بقيه اين كار رو كنم؟ايا شما نمونه اي از اين ايميل محترمانه رو داريد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام. شما هر خروجی از مقاله اول خودتان که مستقیما در مقاله دومتان استفاده می کنید باید به مقاله اول در همان قسمت رفرنس داده شود. پیشنهاد بنده این هست که اگر شما مطمئن هستین که این کار دوم کار مستقلی هست به مقاله اول رفرنس داده و به همان ژورنالی که مقاله اول خود را ارسال کرده اید ارسال نمایید. تا هم پروسه داوری به مینیمم مقدار خود کاهش یابد و هم روش مطمئنی است.
    شادزی
    آخه اون مقاله اولم همون تو پروسه داوری هست! اگه بهش رفرنس بدم اشکال نداره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

مطمئن هستید که این دو کار شما، به قدر کافی با هم فرق دارند؟!
    توصیۀ اکید میکنم که در مورد "Salami Publication" کمی مطالعه کنید.
    همچنین پیشنهاد میکنم که مقالۀ دوم رو برای همین ژورنال نفرستید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    مطمئن هستید که این دو کار شما، به قدر کافی با هم فرق دارند؟!
    توصیۀ اکید میکنم که در مورد "Salami Publication" کمی مطالعه کنید.
    همچنین پیشنهاد میکنم که مقالۀ دوم رو برای همین ژورنال نفرستید.
    مشکل این هست که یه سری خروجی ها مشترکن .. این
    Salami Publication را از کجا میتونم مطالعه کنم؟ توی این سایت در جایی توضیح داده شده؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

مشکل این هست که یه سری خروجی ها مشترکن .. این
    Salami Publication را از کجا میتونم مطالعه کنم؟ توی این سایت در جایی توضیح داده شده؟
    توی گوگل مطالب زیادی در مورد Salami Publication یا همون Salami Slicing وجود داره؛ مثلاً میتونید به این لینک ها مراجعه کنید:

لینک 1
    لینک 2
    لینک 3
    لینک 4
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

با احترام به نظر شما و با احترام به تجربه شما در این سایت. آیا شما دلیل خاصی یا تجربه خاصی دارین که سفارش موکد دارین که کار جدید را به ژورنال اول ارسال ننمایند؟
    چون بنده هم تجربه چنین کاری را دارم و هم شاهد جنین کاری در جاهایی که برایشان داوری می کنم می باشم.
    بنده نمی گویم کار تکراری یا کاری که مثلا 30 همان کار قبلی است برای همان ژرونال ارسال کنند. من نظرم این هست که اگر کار ایشان
    ادامه کار قبلی است در کار جدید مشکلی برای رفرنس دادن ندارند. و دلیلم برای ارسال برای همان ژورنال قبلی این هست که اگر مقاله
    قبلی مورد پسند ژورنال واقع گردد طبیعتا کار ادامه آن نیز مورد پسند بوده و چاپ خواهد شد. و در صورت عکس این امر اگر کار اول رجکت شود
    کار دوم هم رجکت خواهد شد چون ادامه کار اول بوده و به کار اول رفرنس داده شده است.
    باز تاکید میکنم بنده نمی گویم کار تکراری برای ژورنال اول ارسال گردد. کار جدید و نوآوری جدید بهتر است در همان ژورنال اول باشد. چون کار اولتان هنوز
    چاپ نشده است و از لحاظ رفرنس دادن راحت خواهند بود (در موقع رفرنس دادن در بعد از اسم مقاله، به جای شمارگان و شماره صفحه، می نویسید: ارسال شده به ژورنال ...).
    [همچنین پیشنهاد میکنم که مقالۀ دوم رو برای همین ژورنال نفرستید.[/QUOTE]

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نه هیچ اشکالی نداره و اگر بطریقه ای که در پست قبلی گفتم رفرنس بدین هیچ مشکلی نداره. مطمئن باشین با این کار کار دوم شما تا مقاله اول شما مورد پذیرش واقع نشه چاپ نمیشه.

آخه اون مقاله اولم همون تو پروسه داوری هست! اگه بهش رفرنس بدم اشکال نداره؟

Junior Member

سلام
    دوستان من یه مقاله دادم الزویر آیا میتونم بخشی از خروجی های همین مقاله رو بردارم واسه کنفرانس بین المللی بفرستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)