صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreamini نمایش پست ها
    با سلام
    من یه مقاله دارم که از یک روش دو مرحله ای استفاده کردم و مرحله اول آن کاملا مشابه با یک مقاله لاتین چاپ شده در springer است ولی مرحله دوم آن یک الگوریتم مستقل و متفاوت از مقاله اتین می باشد. آیا
    من می توانم این مقاله را برای چاپ در ژورنال یا کنفرانس بفرستم و برای accept آن دچار مشکل نشوم؟
    سلام

بستگی داره که بخش متفاوت مقالۀ شما نسبت به مقالۀ منتشر شده در اشپرینگر، چقدر از کل مقاله باشه. معمولاً اگر شباهت دو مقاله با هم، بالای 50 باشه، به راحتی شائبۀ تقلب پیش میاد. اگر تفاوت کار شما با کار چاپ شده در اشپرینگر، خیلی زیاد نیست، بررسی کنید که آیا میتونید مطالب جدید خودتان را به همون ژورنال و به عنوان کامنتی روی مقالۀ منتشر شده بفرستید یا نه. منظورم اینه که یک سری از ژورنال ها، این امکان را به محققین میدند که نظرات و کامنت های تحلیلی بنویسند در مورد مقالات منتشر شدۀ پیشین در اون ژورنال ها. البته این کامنت تحلیلی هم در قالب مقاله منتشر میشه و مورد قبول جامعۀ علمی هست. من در انتشارات الزویر چنین مقالاتی دیدم اما در مورد اشپرینگر مطمئن نیستم.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    اگه یه مقاله رو هم برای یه همایش داخل ایران و هم یه ژورنال خارجی بفرستیم چی؟اونم غیرقانونی محسوب میشه؟
    این کار با اصول اخلاق علمی و حرفه ای مغایرت داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک مقاله فارسی نوشتم و در یک کنفرانس ملی هم ارائه کردم و الان در سیویلیکا ایندکس شده. بعد اون را به انگلیسی ترجمه کردم و واسه یه ژورنال غیر آی اس آی (از این پولی هندیا - واسه نمره پایان نامم) فرستادم و اکسپت هم شده و قراره چاپ بشه. آیا این کار واسم بد میشه بعدن؟ مثلن واسه مصاجبه دکترا در داخل ایران؟ یا ...؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط scream2ice نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله فارسی نوشتم و در یک کنفرانس ملی هم ارائه کردم و الان در سیویلیکا ایندکس شده. بعد اون را به انگلیسی ترجمه کردم و واسه یه ژورنال غیر آی اس آی (از این پولی هندیا - واسه نمره پایان نامم) فرستادم و اکسپت هم شده و قراره چاپ بشه. آیا این کار واسم بد میشه بعدن؟ مثلن واسه مصاجبه دکترا در داخل ایران؟ یا ...؟
    دوست من،

کلا اینکار از لحاظ اخلاقی درست نیست، اما به کسانی که اصرار به اینکار دارند توصیه می شود تا حد امکان تغییر بدهند و عنوان را نیز عوض کنند، البته حین ترجمه تا حدودی این اتفاق می افتد.

اینجور مقالات معمولا برای مصاحبه امتیاز زیادی ندارند و بعید هم هست که مشکلی ایجاد شود.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

سلام
    دوستان من یک سال هست که مقاله ای رو در یک ژورنال ایرانی ISI سابمیت کردم ولی مدت هاست که می خوام withdraw کنم ولی هرچی ایمیل می زنم جواب نمیدن. خیلی برام مهمه که جایی بفرستم که سریع اکسپت بشه. به نظرتون می شه به ژورنال دیگه بفرستم؟ واقعا پشیمون شدم که تو این ژورنال سابمیت کردم. حتی یک شماره تلفن تو سایتش وجود نداره که بشه باهاشون تماس گرفت.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nzm_azadeh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک سال هست که مقاله ای رو در یک ژورنال ایرانی ISI سابمیت کردم ولی مدت هاست که می خوام withdraw کنم ولی هرچی ایمیل می زنم جواب نمیدن. خیلی برام مهمه که جایی بفرستم که سریع اکسپت بشه. به نظرتون می شه به ژورنال دیگه بفرستم؟ واقعا پشیمون شدم که تو این ژورنال سابمیت کردم. حتی یک شماره تلفن تو سایتش وجود نداره که بشه باهاشون تماس گرفت.

دوست من،
    مقاله در چه مرحله ای هست؟ یکبار پاسخ داورها را داده اید؟
    امکانش نیست حضوری مراجعه کنید یا با ایمیل مستقیم ادینور و سایر افراد مربوطه تماس بگیرید؟
    اتفاق بدی که ممکن هست بیافتد این است که شما مقاله را برای جای دیگر بفرستید و بعد چند وقت ببینید که مقاله در ژورنال داخلی چاپ شده است.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

شما وقتی مقاله رو سابمیت میکنین ازتون عهدنامه میگیرن یعنی یه گزینه ای رو تیک میزنین که من جای دیگه نیفرستم. ولی اگه مجبورین بهتره جاهای دیگه ای که انتخاب میکنید مال یه نهاد نباشه. مثلن همه رو السویر نفرستید.

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

سلام
    من یه مقاله در زمینه انرژی های تجدید پذیر آماده کردم . برام خیلی خیلی مهمه که زود اکسپت بشه . چون دقیقا یه سال دیگه میخوام اپلای کنم برای ارشد و تا اون موقع باید یه چیزی تو رزومم باشه . می خوام مقاله رو برای یه ژورنال الزویر بفرستم ولی باتوجه به محدودیت وقت ، اگه اکسپت نشه ، دیگه نمیتونم جای دیگه بفرستم چون در این بازه زمانی فقط یه کنفرانس انرژی برگزار میشه اونم یه ماه دیگس مهلت مقالش . الان به نظرتون چی کنم ؟
    مطمعنم اگه به کنفرانس بفرستم اکسپت میشه ولی امتیاز الزویر رو از دست میدم ، مقاله در حدی هس که تو الزویر چاپ شه . ولی مهم ترین چیز برای من اینه که تا شهریور سال بعد بتونم از این مقاله تو رزومم برای اپلای استفاده کنم ( و باتوجه به این که دانشجوی لیسانسم ، حتی داخلی هم میتونه برام موثر باشه )
    لینک کنفرانس : http://ieanc.org

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله در زمینه انرژی های تجدید پذیر آماده کردم . برام خیلی خیلی مهمه که زود اکسپت بشه . چون دقیقا یه سال دیگه میخوام اپلای کنم برای ارشد و تا اون موقع باید یه چیزی تو رزومم باشه . می خوام مقاله رو برای یه ژورنال الزویر بفرستم ولی باتوجه به محدودیت وقت ، اگه اکسپت نشه ، دیگه نمیتونم جای دیگه بفرستم چون در این بازه زمانی فقط یه کنفرانس انرژی برگزار میشه اونم یه ماه دیگس مهلت مقالش . الان به نظرتون چی کنم ؟
    مطمعنم اگه به کنفرانس بفرستم اکسپت میشه ولی امتیاز الزویر رو از دست میدم ، مقاله در حدی هس که تو الزویر چاپ شه . ولی مهم ترین چیز برای من اینه که تا شهریور سال بعد بتونم از این مقاله تو رزومم برای اپلای استفاده کنم ( و باتوجه به این که دانشجوی لیسانسم ، حتی داخلی هم میتونه برام موثر باشه )
    لینک کنفرانس : http://ieanc.org

دوست عزیز
    اینی که یه کار علمی خلاصه و چکیده ش توی یه کنفرانس چاپ بشه و بعد کار اکستنت شده و کامل تر در یک ژورنال به چاپ برسه معموله و مشکلی نداره
    من پیشنهاد میکنم چکیده ای از کارتون رو برای کنفرانس مربوطه بفرستید و بعد کامل شده کار رو با نتایج تکمیلی و به صورت اکستنت شده برای ژورنال مورد نظرتون سابمیت کنید (حتی اگه از لحاظ زمانی مشکلی پیش نیاد ویکی از کارها اکسپتش بیاد میتونید توی کار دوم به خودتون ریفر هم بدید)
    در کل:
    شما به عنوان دانشجوی لیسانس با یه کنفرانس هم میتونید رزومه نسبتا خوبی رو داشته باشید (شخصا توصیه میکنم مقاله رو به صورت انگلیسی برای کنفرانس مربوطه بفرستید اگه امکانش رو دارید)
    ولی مطمئنا یه مقاله ژورنالی هم توی رزومه تون خیلی پر رنگ خواهد بود

من باشم کاریو که بالا عرض کردم انجام میدم

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nzm_azadeh نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،
    مقاله در چه مرحله ای هست؟ یکبار پاسخ داورها را داده اید؟
    امکانش نیست حضوری مراجعه کنید یا با ایمیل مستقیم ادینور و سایر افراد مربوطه تماس بگیرید؟
    اتفاق بدی که ممکن هست بیافتد این است که شما مقاله را برای جای دیگر بفرستید و بعد چند وقت ببینید که مقاله در ژورنال داخلی چاپ شده است.

در ادامه نظر دوستم اضافه میکنم:
    به نظرم شما در مرحله اول با ادیتور (حتی ایمیل شخصیش) تماس بگیرید و موضوع رو مطرح کنید (ایده ال اینه که با این ارتباط ها مشکل حل و فصل بشه)

اگه جوابی ندادن چاره ای نیست و بهتره ایمیلی رو با مضمون زیر بفرستید :
    بعد از چندین بار پیگیری مداوم و ایمیل های مکرر به ژورنال مربوطه و ادیتور محترم و با توجه به عدم دریافت هیچ پاسخی، این ایمیل به عنوان Withdraw رسمی از طرف اینجانب به عنوان کارسپاند مقاله فرستاده میشود. مقاله مربوطه ازین لحظه از نظر نویسندگان مقاله ای آزاد در نظر گرفته میشود و در اولین فرصت به ژورنال دیگری سابمیت خواهد شد. تبعات بعدی فقط و فقط متوجه مسدولین ژورنال خواهد بود و نویسندگان مقاله هیچ گونه مسئولیتی را نخواهند پذیرفت.

ایمیل بالا رو حتما انگلیسی بنویسید و تمام افراد مربوطه رو هم توش سی سی کنید از جکاه خود اون ادیتور اصلی رو
    این ایمیل رو به عنوان مدرک نگه دارید و بعد با خیال راحت مقاله تون رو جای دیگه ای سابمیت کنید. (هرچند نهایتا روزی که بخواد مشکلی پیش بیاد اثباتش خیلی اون نخواهد بود و شاید همین ایمیل هم خیلی نتونه چیزی رو اثبات کنه ولی کاچی به از هیچی)

من کار بالا رو خودم با یه ژورنال المانی انجام دادم چون واقعا اعصاب نذاشتن واسم دیگه و کار رو جای دیگه ای فرستادم که خداروشکر اکسپت هم شد
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)