صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تو یه ژورنالی یه مقاله سابمیت کردم که خیلی دارن طولش میدن و جوابشو نمیدن. حالا میخوام مقاله رو از اونجا withdraw کنم و یه جا دیگه سابمیت کنم. حالا سایت اون ژورنال صفحه یا گزینه withdraw نداره. میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟
    به ادیتور ایمیل بزنید.

Junior Member

با سلام
    بنده از شما درخواست راهنمایی داشتم. من یه مقاله برای یک مجله معتبر(الف) برای داوری فرستاده بودم که بعد از مدتی بهم ایمیل زدن که مقاله شما تحت نامه ای از داوران رد شده است و مقاله شما قابل چاپ در این ژورنال نمی باشد. و بعد از ایمیل ریجکت، یکی دو ماه بعد مقاله را به مجله دیگری (ب) برای داوری فرستادم که بعد از چند ماه مقاله پذیرش شد و به چاپ رسید. به تازگی متوجه شدم که مقاله ای که به مجله (الف) فرستاده بودم و ایمیل رد برا بنده ارسال کرده بود مقاله را به چاپ رسونده. با اینکه مجله مجله معتبری هست ولی از این اتفااق بابت غیر اخلاقی بودن بدجوری ناراحت هستم و موندم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakarimi نمایش پست ها
    با سلام
    بنده از شما درخواست راهنمایی داشتم. من یه مقاله برای یک مجله معتبر(الف) برای داوری فرستاده بودم که بعد از مدتی بهم ایمیل زدن که مقاله شما تحت نامه ای از داوران رد شده است و مقاله شما قابل چاپ در این ژورنال نمی باشد. و بعد از ایمیل ریجکت، یکی دو ماه بعد مقاله را به مجله دیگری (ب) برای داوری فرستادم که بعد از چند ماه مقاله پذیرش شد و به چاپ رسید. به تازگی متوجه شدم که مقاله ای که به مجله (الف) فرستاده بودم و ایمیل رد برا بنده ارسال کرده بود مقاله را به چاپ رسونده. با اینکه مجله مجله معتبری هست ولی از این اتفااق بابت غیر اخلاقی بودن بدجوری ناراحت هستم و موندم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز
    اولا که خیلی اتفاق عجیبیه و من تا حالا این مورد رو نشنیده بودم. عجیب بودن بر مبنای اون کلمه معتبری هست که برای ژورنال الف به کار بردید
    به هر حال کار غیر اخلاقی از طرف شما صورت نگرفته
    تاریخ ها معلومه و اونا مقاله شما رو ریجکت کردند
    شما به ادیتور مربوطه ژورنال اول ایمیل بزنید و بگید شما مقاله من رو به این تاریخ و با این متن و نامه ریجکت کردید و چرا حالا اونو چاپ کردید و این مشکل کپی رایت برای شما به وجود بیاره چون مقاله در ژورنال دیگه بعد از ریجکت شما به چاپ رسیده
    ممکنه برای خودتونم دردسر ساز بشه ()البته احتمالش کمه ولی صفر نیست)
    شاید پیگیریش کنید بهتر باشه
    در ضمن تمام این مدارک رو هم نگه دارید گه اگه ژورنال ب اعتراضی کرد بتونید بهشون بفهمونید داستان رو

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اولا که خیلی اتفاق عجیبیه و من تا حالا این مورد رو نشنیده بودم. عجیب بودن بر مبنای اون کلمه معتبری هست که برای ژورنال الف به کار بردید
    به هر حال کار غیر اخلاقی از طرف شما صورت نگرفته
    تاریخ ها معلومه و اونا مقاله شما رو ریجکت کردند
    شما به ادیتور مربوطه ژورنال اول ایمیل بزنید و بگید شما مقاله من رو به این تاریخ و با این متن و نامه ریجکت کردید و چرا حالا اونو چاپ کردید و این مشکل کپی رایت برای شما به وجود بیاره چون مقاله در ژورنال دیگه بعد از ریجکت شما به چاپ رسیده
    ممکنه برای خودتونم دردسر ساز بشه ()البته احتمالش کمه ولی صفر نیست)
    شاید پیگیریش کنید بهتر باشه
    در ضمن تمام این مدارک رو هم نگه دارید گه اگه ژورنال ب اعتراضی کرد بتونید بهشون بفهمونید داستان رو

موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون

اخرین ایمیلی که دریافت کردم محتواش این بود.

Dear Reza Karimi

Although you have done your best to improve your paper, unfortunately you did not to the journal standard. I am sorry to inform you that your paper will not be published. Below are the reviewer comment on this regard.

Best Wishes

این هم جواب ایمیل reviewer:

Dear Prof..

Sorry for the late response.

After reviewing the revised paper, I found numerous…….. information provided, etc. The author did not incorporate the suggestions and recommendations given in the 1st review. I thus believe that based on the 2nd submission that the paper will go through several iterations before it will be ready for publication. Due to time constraints as well as the fact that the author did not incorporate the recommendations into the revised paper, I am afraid that I would recommend that the paper be rejected.

Thank you

Senior Member Sha7ab آواتار ها

ممنون از راهنماییتون

Dear Reza Karimi

Although you have done your best to improve your paper, unfortunately you did not to the journal standard. I am sorry to inform you that your paper will not be published. Below are the reviewer comment on this regard.

Best Wishes

Dear Prof..

After reviewing the revised paper, I found numerous…….. information provided, etc. The author did not incorporate the suggestions and recommendations given in the 1st review. I thus believe that based on the 2nd submission that the paper will go through several iterations before it will be ready for publication. Due to time constraints as well as the fact that the author did not incorporate the recommendations into the revised paper, I am afraid that I would recommend that the paper be rejected.

Thank you
    این جواب رو دادن بعد بدون اینکه به شما اطلاع بدن چاپ کردن؟؟؟
    میشه بپرسم چه ژورنالیه؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    این جواب رو دادن بعد بدون اینکه به شما اطلاع بدن چاپ کردن؟؟؟
    میشه بپرسم چه ژورنالیه؟
    بله دوست عزیز دقیقا همین امیل زدن. تازه اون موقع من برا اینکه مطمعن بشم دو بار ایمیل زدم و تو ایمیل دومی هم استناد دادن به ایمیل اولی که همون که براتون فرستادم گفتن. بعد دوماه یا سه ماه مقاله رو تو یه ژورنال دیگه سابمیت کردم که بعد 7 ماه به چاپ رسید. الانم به تازگی این اتقاق متوجه شدم که این مجله (الف) با اینکه تاکیید کرده بود مقاله من رد شده ولی با این وجود به چاپ رسوندن.
    با استاد راهنمام مشورت کردم ایشون هم همون حرف دوست عزیزمون ali728 را گفتن. گفتن تموم ایمیلهایی که مجله بهت زده رو نگه دار بعد بهشون ایمیل بزن جریان بهشون بگو بعد مسئولیت از جانب تو ساقت میشه و بعدها اگه چیزی گفتن مدرک داری و میتونی بهشون بفهمونی که بعد اینکه مقاله رد شد اقدام به چاپش در مجله دیگه کردی.

ازه مجله (الف) مجله خییلی معتبرییه. ایندکس تامسون روتر و scopus که حتی مقاله ام تو اینا نمایان شده.

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنماییتون

Dear Reza Karimi

Best Wishes

Dear Prof..

Thank you
    دوست عزیز
    ازین ایمیل معلومه که مقاله ریجکت شده و در این شکی نیست
    شما حتما این ایمیل ها رو نگه دارید و نگران نباشید. ممکنه در آینده کار پیچیده بشه ولی نهایتا شما مسئول نیستید و نگرانش نباشید
    به نظرم من به ادیتور مجله الف ایمیل بزنید و خیلی جدی با مدارکی که دارید بگید که شما مقاله رو بعد از ریجکت شما به تاریخ فلان و ایمیل فلان به ژورنال ب فرستادید و مقاله توی ژورنال ب به چاپ رسیده و الان باید مقاله از ژورنال الف حذف بشه چون در غیر این صورت ادیتور مربوطه مسئول مستقیم کپی رایت میشه
    محترمانه این موضوع رو اطلاع بدید و تا اخر پیگیری کنید

حتی اگه به شما جوابی هم داده نشده باز شما کار خودتون رو انجام دادید و در ضورت ادعای ژورنال ب شما حرفی برای گفتن دارید

من فکر میکنم این منطقی ترین کار ممکنه

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

دروود دوستان

یه سوال از روی کنجکاوی، از اونجایی که ژورنالهای خوب ISI مدت زملنی رو برای ریواز و پذیرش مقاله در نظر میگیرن اگر یه کاری رو به 2-3 پابلیشر مختلف ارسال کنیم و اگر از یکی جوابی زودتر و مثبت بگیریم میشه از پابلیشرهای دیگر درخواست کرد مقاله رو draft کنن و خارج کنن. البته میدونم ممکنه از لحاظ حرفه کادمیک چندان جالب نباشه اما کسی تجربه ای داره؟ تخلف رو میفهمن؟

سپاس
    علی یارتون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام کار جالبی نیست ممکنه جفتشون تصادفا بفرستند برای یک داور. اون وقت چیکار می کنید؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود دوستان

یه سوال از روی کنجکاوی، از اونجایی که ژورنالهای خوب ISI مدت زملنی رو برای ریواز و پذیرش مقاله در نظر میگیرن اگر یه کاری رو به 2-3 پابلیشر مختلف ارسال کنیم و اگر از یکی جوابی زودتر و مثبت بگیریم میشه از پابلیشرهای دیگر درخواست کرد مقاله رو draft کنن و خارج کنن. البته میدونم ممکنه از لحاظ حرفه کادمیک چندان جالب نباشه اما کسی تجربه ای داره؟ تخلف رو میفهمن؟

سپاس
    علی یارتون
    در بیشتر ژورنالهای معتبر بعنوان بخشی از سابمیشن مقاله این رو هم قید میکنند که شما تعهد میکنید این مقاله is not under review for publication in another journal. با فرستادن مقاله برای چند ژورنال شما این تعهد خودتان را نقض میکنید. ژورنالها ممکنه شما را به این دلیل بلک لیست کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)