صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

این کار از لحاظ آکادمیک مشکل دارد و اگر بفهمند تمام کسانی که بعدها با کارهای شما موجه میشوند و یادشان هست خیلی سخت کارهای شما را خواهند پذیرفت چه از جهت اعتبار و چاپ کردن
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

اگر یک مقاله با دو اسم متفاوت در دو کنفرانس متفاوت پذیرفته بشه باز هم مشکل بوجود میآره؟

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ARZ
    اگر یک مقاله با دو اسم متفاوت در دو کنفرانس متفاوت پذیرفته بشه باز هم مشکل بوجود میآره؟
    بله کار ارئه شده در یک کنفرانس باید بدیع باشه و قبلا حایی ارائه نشده باشه مگر اینکه بیشتر از 80 درصد متفاوت باشه

ّبله مشکل دارد.

در ضمن این کار هیچ کمکی از لحاظ CV به شما نمی کند(ممکن است در ادامه تحصیل برای شما بار منفی داشته باشد)
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : sumbit مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m
    آخه ما هم وقتمون رو که از سر راه نیاوردیم...چند ماه صبر کنیم و بعد reject کنن مقالمون رو..! این درسته؟!
    ای کاش ریجکت کنند. بدقولی های مکرر، عدم پاسخگویی به ایمیل ها حتی به مدتهای طولانی بعد از اصلاح مورد نظر مقالات و... یه سری دیگه از شاهکارهای بعضی ژورنالهاست.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

مشخصا اخلاقی نیست. مخصوصا احتمال داره که تو زمینه ای باشه که داورش یکی بشه. فرستادن مقاله به دو ژورنال ریسک داره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : sumbit مقاله

در ضمن بچه ها میونند از بقیه دوستان بپرسند که زمان داوری ژورنال حدودا چقدره؟ اینجوری میشه یه تخمینی زد که حدودا چند ماه طول میکشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

این کار ریسک بزرگی داره. مخصوصا اگه 2 تا مجله تحت نظر یک پابلیشر باشن. مثلا 2یه مقاله رو بفرستی واسه 2 تا مجله تو الزیور. دردسر بسیار بزرگی درست میشه. البته اینم بگم که من کسایی رو میشناسم که این کار خطرناک رو انجام دادن و خدا بهشون رحم کرده و اونا نفهمیدن. اما دردسر واسه خودتون درست نکنید. در ضمن هر مقاله ای یه وضعیتی داره. نمیشه گفت چون فلان مقاله 2 ماه قوبل شده پس مال من هم بعد از 2 ماه جوابش میاد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    این کار ریسک بزرگی داره. مخصوصا اگه 2 تا مجله تحت نظر یک پابلیشر باشن. مثلا 2یه مقاله رو بفرستی واسه 2 تا مجله تو الزیور. دردسر بسیار بزرگی درست میشه. البته اینم بگم که من کسایی رو میشناسم که این کار خطرناک رو انجام دادن و خدا بهشون رحم کرده و اونا نفهمیدن. اما دردسر واسه خودتون درست نکنید. در ضمن هر مقاله ای یه وضعیتی داره. نمیشه گفت چون فلان مقاله 2 ماه قوبل شده پس مال من هم بعد از 2 ماه جوابش میاد.
    البته اونی که من دیدم اینکارو کرد 2 تاشو به 2 تا پابلیشر مختلف فرستاد...چون توی الزیور اتوماتیک عنوان چک میشه...این رو از چت آنلاینی که باهاشون داشتم فهمیدم...

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

سلام...ببخشید اگه سوالم کمی بی ربطه ولی جای دیگه ای واسه مطرح کردنش پیدا نکردم...
    میخواستم بدونم همونطور که فرستادن 1 مقاله واسه 2 جا غیرقانونیه، فرستادن یه داستان یا نمایشنامه یا یه کار ادبی این سبکی همزمان به دو جا غیرقانونیه باز؟
    آخه من یه جا یه داستان سابمیت کردم بعد الان یه جای دیگه پیدا کردم که ارزش اون فستیوال دومیه بالاتره، میخواستم ببینم اون اولی رو withdraw کنم یا میشه 2تاش با هم؟
    لطفا سریعتر جواب بدین چون ددلایناشون نزدیکه.
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)