صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

" مقالات نباید قبلاً در مجلات دیگر یا مجموعه مقالات کنفرانس‏ها چاپ یا برای این هدف ارسال شده باشند."

مجله ای جمله بالا را در شرایط فرستادن مقالات ذکر کرده است. آیا منظورش از بخش آخر، به طور همزمانه یا حتی اگر قبلا فرستاده شده باشه و بعد از REJECT برای این مجله فرستاده بشه، مشکل داره؟
    آیا این شرط غیر معمول نیست؟

متشکر
    inactive account

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    " مقالات نباید قبلاً در مجلات دیگر یا مجموعه مقالات کنفرانس‏ها چاپ یا برای این هدف ارسال شده باشند."

مجله ای جمله بالا را در شرایط فرستادن مقالات ذکر کرده است. آیا منظورش از بخش آخر، به طور همزمانه یا حتی اگر قبلا فرستاده شده باشه و بعد از REJECT برای این مجله فرستاده بشه، مشکل داره؟

متشکر
    بعد از ریجکت هیچ مشکلی نداره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بعد از ریجکت هیچ مشکلی نداره.
    اون کلمه "قبلا" یک مقدار تولید شک می کنه و اینسور حسی میده که اصلا نباید برای مجله دیگه ای هیچگاه فرستاده شده باشه.
    در صورتی که فرض کنیم منظورشون همین باشه، آیا اینطور چیزی غیر معمول و عجیب نیست؟! یا شما اینطور موردی در سایر مجلات دیدید؟
    البته مجله، مجله داخلی و علمی-پژوهشی هست و فکر کنم شاید بهتره دقیقا از خودشون سوال کنم منظورشون چی هست.
    inactive account

ApplyAbroad Guru

اون کلمه "قبلا" یک مقدار تولید شک می کنه و اینسور حسی میده که اصلا نباید برای مجله دیگه ای هیچگاه فرستاده شده باشه.
    در صورتی که فرض کنیم منظورشون همین باشه، آیا اینطور چیزی غیر معمول و عجیب نیست؟! یا شما اینطور موردی در سایر مجلات دیدید؟
    البته مجله، مجله داخلی و علمی-پژوهشی هست و فکر کنم شاید بهتره دقیقا از خودشون سوال کنم منظورشون چی هست.
    میتونید از خودشون سئوال کنید ولی من تردیدی ندارم که منظورشون همینه که مقاله نباید چاپ شده یا در دست بررسی برای چاپ باشه. مقاله ریجکت شده مال شماست و هرجا بخواهید میتونید بفرستید. شما به مقاله خودتون حق کپی رایت دارید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

متشکر
    مقالات نباید قبلاً در مجلات دیگر یا مجموعه مقالات کنفرانس‏ها چاپ: یعنی چاپ نشده باشه.
    برای این هدف ارسال شده باشند: یعنی تحت بررسی در جای دیگه نباشه

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان به نظر شما اگر مقاله ای رو در کنفرانسی داخلی اما ملی ارائه بشه و همزمان برای ژورنال خارجی هم فرستاده بشه از نظر قانونی و اخلاقی موردی خواهد داشت ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان به نظر شما اگر مقاله ای رو در کنفرانسی داخلی اما ملی ارائه بشه و همزمان برای ژورنال خارجی هم فرستاده بشه از نظر قانونی و اخلاقی موردی خواهد داشت ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    سلام
    از نظر من ارائه یک مقاله در یک کنفرانس و سپس چاپ در نشریه مشکلی نداره . اتفاقا روند علمی هم همین را توصه میکنه.
    درواقع شما در یک کنفرانس با همکارانتان مطرح می کنید و سپس با جزئیات بیشتر در یک نشریه چاپ می کنید.
    آنچه کاملا غیر اخلاقی محسوب میشه ارائه در دو کنفرانس یا چاپ در دو نشریه است (همزمان یا غیرهمزمان ، ایرانی و خارجی، ملی یا بین المللی فرقی نمیکنه)
    البته به Copyright Permission کنفرانس و نشریه مربوطه هم نگاه کنید تا مطمئن بشوید.
    مهدی

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    به نظر من اشکالی نداره.
    ولی سعی کن عنوان رو عوض کنی که بعدا تو رزومت که مینویسی دو تا مقاله با یه اسم نباشه!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asman نمایش پست ها
    درست نیست این کار.
    بله مطمئنا کار درستی نیست.
    اما واقعا کار سختیه آدم چند ماه بمونه و بعدش رجکت کنن!
    یکی از دوستای من 8 ماه بعد از کلی صحبت که ریوایز بده و اکسپت می شه یهو گفتن رد!!!!!!
    اونم به یک دلیل بسیار غیر منطقی . اینکه کقاله شما تو فیلد نیست!
    دوستمو کارد میزدی خونش در نمی اومد!!! مقاله معتبری هم بود با ایمپکت 0.45!!!

ولی خوب دیگه به قول یکی از دوستان که تو فروم فرموده بودن روال همینه که هست دیگه

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

طبق قوانین در مواقعی فرستادن دو مقاله به دو جا مشکل داره که روی هر دو جا داوری به شکل رسمی صورت بگیره. در کتفرانس ها خصوصا کنفرانس های داخلی داوری صورت نمیگیره. و اساس مشکلی نداره که مقاله به کنفرانس داخلی و مجله خارجی و حتی داخلی فرستاده بشه. اما دو مجله اصلا. چه داخلی و چه خارجی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)