صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

سلام دوستان
    من یه مشکلی اخیرا برام پیش اومده کمی نگران کننده است.
    حدود 9 ماه پیش تو یه ژورنالی یه مقاله سابمیت کردم (Emerald). بعد از سابمیت از یکی از دوستانم شنیدم این ژورنال خیلی وقت تلف می کنه سر جواب دادن. توجه نکردم و گفتم بیخیال صبر می کنم.
    بعد از 3 ماه دیدم هیج جوابی نگرفتم. با ایمیل پیگیری کردم. بهم گفتن "یه مقدار تو پیدا کردن Reviewer به مشکل برخورد کردیم. مقالتون خوبه ولی موضوعش خاصه." بعد من خودم 4 تا Reviewer معرفی کردم بهشون. یکی دو ماه دیگه گذشت بازم جواب نیومد. پیگیری کردم گفتن "هیچکدوم از Reviewer هایی که معرفی کردم جواب ندادند." چهارتا دیگه معرفی کردم. نزدیک دو ماه دیگه گذشت، بازم جوابی نیومد. تو طول این مدت من خیلی به مسئول اون ژورنال ایمیل میزدم و پیگیر میشدم.
    آخرش دیگه تصمیم گرفتم Withdraw کنم و مقالم رو بفرستم یه ژورنال دیگه (Elsevier) که سریع جواب بگیرم. تو ژورنال اول فقط از طریق ایمیل میشد Withdraw کرد. منم ایمیل زدم و گفتم چون دیر جواب میدید و کلی زمان گذشته و من هنوز جوابی نگرفتم می خوام انصراف بدم. از تاریخی که من این ایمیل رو زدم دیگه اون مسئول ژورنال جوابم رو نداده. منم فرض رو بر این گذاشتم که با درخواست انصرافم موافقت شده و مقاله ام رو withdraw کردن. از این رو مقالم رو تو ژورنال دیگه (Elsevier) سابمیت کردم و الان داره اونجا داوری میشه. الان یه مدتیه گذشته و البته هنوز تو پروفایلم تو ژورنال قبلی Status مقاله رو میزنه Awaiting Reviewer Reply و نزده Withdraw . نگرانم یه وقت به اتهام اینکه یه مقاله رو تو دوتا ژورنال فرستادم Ban شم! آخه چیکار کنم؟ هرچی ایمیل میزنم به ژورنال اول و تقاضای Withdraw می کنم جواب نمیده.
    به نظرتون چیکار کنم؟ آیا این کار من یه نوع ریسکه؟ ممکنه Ban شم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکلی اخیرا برام پیش اومده کمی نگران کننده است.
    حدود 9 ماه پیش تو یه ژورنالی یه مقاله سابمیت کردم (Emerald). بعد از سابمیت از یکی از دوستانم شنیدم این ژورنال خیلی وقت تلف می کنه سر جواب دادن. توجه نکردم و گفتم بیخیال صبر می کنم.
    بعد از 3 ماه دیدم هیج جوابی نگرفتم. با ایمیل پیگیری کردم. بهم گفتن "یه مقدار تو پیدا کردن Reviewer به مشکل برخورد کردیم. مقالتون خوبه ولی موضوعش خاصه." بعد من خودم 4 تا Reviewer معرفی کردم بهشون. یکی دو ماه دیگه گذشت بازم جواب نیومد. پیگیری کردم گفتن "هیچکدوم از Reviewer هایی که معرفی کردم جواب ندادند." چهارتا دیگه معرفی کردم. نزدیک دو ماه دیگه گذشت، بازم جوابی نیومد. تو طول این مدت من خیلی به مسئول اون ژورنال ایمیل میزدم و پیگیر میشدم.
    آخرش دیگه تصمیم گرفتم Withdraw کنم و مقالم رو بفرستم یه ژورنال دیگه (Elsevier) که سریع جواب بگیرم. تو ژورنال اول فقط از طریق ایمیل میشد Withdraw کرد. منم ایمیل زدم و گفتم چون دیر جواب میدید و کلی زمان گذشته و من هنوز جوابی نگرفتم می خوام انصراف بدم. از تاریخی که من این ایمیل رو زدم دیگه اون مسئول ژورنال جوابم رو نداده. منم فرض رو بر این گذاشتم که با درخواست انصرافم موافقت شده و مقاله ام رو withdraw کردن. از این رو مقالم رو تو ژورنال دیگه (Elsevier) سابمیت کردم و الان داره اونجا داوری میشه. الان یه مدتیه گذشته و البته هنوز تو پروفایلم تو ژورنال قبلی Status مقاله رو میزنه Awaiting Reviewer Reply و نزده Withdraw . نگرانم یه وقت به اتهام اینکه یه مقاله رو تو دوتا ژورنال فرستادم Ban شم! آخه چیکار کنم؟ هرچی ایمیل میزنم به ژورنال اول و تقاضای Withdraw می کنم جواب نمیده.
    به نظرتون چیکار کنم؟ آیا این کار من یه نوع ریسکه؟ ممکنه Ban شم؟
    وقتی ایمیل زدید و اطلاع دادید که مشکلی نداره. اگر سوالی پیش اومد کپی ایمیل تون رو نشون بدید.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    ببخشید اگه سوالم کمی بی ربطه ولی جای دیگه ای واسه مطرح کردنش پیدا نکردم.
    در چه مواردی ممکنه یک نفر به لیست سیاه بره و نتونه دیگه مقاله چاپ بکنه !!؟
    (منظورم مواردی غیر از چاپ کردن یک مقاله در دو جاست.)
    مثلا ممکنه بعد از اینکه چکیده کنفرانس اکسپت شد ، متن کاملش را نفرستیم !؟ اینجوری میریم به لیست سیاه !!!؟
    موارد دیگه هم هست که تحت اون شرایط یکی لیست سیاهی بشه !!!؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید اگه سوالم کمی بی ربطه ولی جای دیگه ای واسه مطرح کردنش پیدا نکردم.
    در چه مواردی ممکنه یک نفر به لیست سیاه بره و نتونه دیگه مقاله چاپ بکنه !!؟
    (منظورم مواردی غیر از چاپ کردن یک مقاله در دو جاست.)
    مثلا ممکنه بعد از اینکه چکیده کنفرانس اکسپت شد ، متن کاملش را نفرستیم !؟ اینجوری میریم به لیست سیاه !!!؟
    موارد دیگه هم هست که تحت اون شرایط یکی لیست سیاهی بشه !!!؟
    خیلی ممنون
    منظور شما از لیست سیاه چیست؟ در مورد مجلات داریم که یکسری بی اعتبار هستن ولی در مورد افراد من تا بحال نشنیدم ؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    منظور شما از لیست سیاه چیست؟ در مورد مجلات داریم که یکسری بی اعتبار هستن ولی در مورد افراد من تا بحال نشنیدم ؟
    من شنیدم که بعضا تحت شرایطی اسم بعضی افراد میره به لیست سیاه و دیگه نمیتونن در یک مجله خاص یا کلا در تمام مجلات مقاله چاپ بکنند.
    یکی از این شرایط ارسال مقاله به دو مجله است.
    می خواستم بدونم شرایط دیگه چیه !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Member Ordijahandam آواتار ها

سلام دوستان. فرستادن چند مقاله همزمان به یک ژورنال شانس اکسپت اونا رو کمتر می کنه؟ یا تاثیری نداره؟
    منظورم اینه که اگه چند تا مقاله داشته باشیم، همشو بفرستیم یه ژورنال که بنسبت زود اکسپت می کنه،اشکالی نداره؟ یا هر کدومشو بفرستیم یه ژورنال؟
    با توجه به اینکه کلا سه ماه وقت دارم

به نظر م نهر کدوم رو واسه یک جورنال متفاوت بفرست. چون ممکنه ادیتور از بین چند مقاله شما فقط بهتره رو انتخاب کنه و بقیه رو ریجکت کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    سلام دوستان. فرستادن چند مقاله همزمان به یک ژورنال شانس اکسپت اونا رو کمتر می کنه؟ یا تاثیری نداره؟
    منظورم اینه که اگه چند تا مقاله داشته باشیم، همشو بفرستیم یه ژورنال که بنسبت زود اکسپت می کنه،اشکالی نداره؟ یا هر کدومشو بفرستیم یه ژورنال؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام

داوري مقالات شما كاملا مستقل خواهد بود. هيچ ربطي بهم ندارن
    ممكنه يكي 2 روزه جوابش بياد يكي 5 ماهه
    اگه كارتون راست كار اون ژورناله شك نكنيد. مجله هم از مقالاتي كه در اسكوپ كاريشون هست استقبال ميكنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    من شنیدم که بعضا تحت شرایطی اسم بعضی افراد میره به لیست سیاه و دیگه نمیتونن در یک مجله خاص یا کلا در تمام مجلات مقاله چاپ بکنند.
    یکی از این شرایط ارسال مقاله به دو مجله است.
    می خواستم بدونم شرایط دیگه چیه !؟
    خیلی ممنون
    1- ارسال مقاله به مجله ديگر
    2- كپي كردن از نتايج ديگران يا به عبارتي دزدي علمي (Plagiarism)
    3- ارائه نتايج Fault يا نتايج ساختگي
    اينها الان به ذهنم اومد
    ياعلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    ليست سياه شامل افرادي هستند كه بنا به دلايلي ديگه از ارسال مقاله به يك ژورنال و در بعضي موارد به تمام مجلات حوزه كاري خودش منع ميشه
    مثلا يكي ي مقاله را كپي كنه به ي مجله بفرسته، مجله ميفهمه و علي رغم رد مقاله به ناشران و مجلات ديگه اعلام ميكنه كه همچين آدمي همچين كاري كرده و مطلع باشين از اين قضيه. بعد آنها هم شما را از ارسال مقاله Ban ميكنن
    ياعلي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)