صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

سلام دوستان
    من یک مقاله آماده کردم و میخوام بفرستمش برا چند تا مجله isi . حالا 2تا سوال داشتم:
    1- آیا میتونم بطور همزمان مقالمو برا چند مجله بفرستم؟ چون میگید که جواب دادنشون یکم طول میکشه و اگه بخوام سعی و خطا کنم شاید یه چند سالی برا چاپش طول بکشه
    2- آیا میتونم متن فارسی مقالمو بدون تغییر برا ژورنالهای علمی پژوهشی داخلی بفرستم
    با تشکر
    ویرایش توسط studentz : July 12th, 2013 در ساعت 06:15 PM دلیل: عنوان

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست عزیز

1- خیر نمی توانید، اینکار تخلف محسوب می شود. معمولا موقع سابمیت مقاله تعهد می دهید که جای دیگری نفرستاده اید و نخواهید فرستاد.
    2- اینکار علی رغم اینکه غیر حرفه ای و غیر اخلاقیست بسیار رایج است. دقت داشته باشید که داشتن دو مقاله ی یکسان برایتان مزییتی ایجاد نمی کند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mr3_player نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله آماده کردم و میخوام بفرستمش برا چند تا مجله isi . حالا 2تا سوال داشتم:
    1- آیا میتونم بطور همزمان مقالمو برا چند مجله بفرستم؟ چون میگید که جواب دادنشون یکم طول میکشه و اگه بخوام سعی و خطا کنم شاید یه چند سالی برا چاپش طول بکشه
    2- آیا میتونم متن فارسی مقالمو بدون تغییر برا ژورنالهای علمی پژوهشی داخلی بفرستم
    با تشکر
    دوست عزیز از انجاییکه خیلی از جرنالهای ای اس ای پولی هستند و تا نپردازی چاپ نمی کنند من همیشه به سه چهار تا پولی هم زمان می دادم هر کدوم زودتر اوکی می داد می پرداختم تا چاپ بشه!

در مورد سوال دوم عموما مقاله ای که ویرایش می کنی برای چاپ در مجلات ای اس ای خیلی تفاوت داره با فارسی چون اولا منابع شما انگلیسی هست! ثانیا مجلات ای اس ای متودولوژی و سایر اجزا مقاله را خیلی سخت می گیرن و حتی ممکنه مجبور شی تا حدی چکیده و جمع بندی مقالت را عوض کنی پس یکی نمیشه؟!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز از انجاییکه خیلی از جرنالهای ای اس ای پولی هستند و تا نپردازی چاپ نمی کنند من همیشه به سه چهار تا پولی هم زمان می دادم هر کدوم زودتر اوکی می داد می پرداختم تا چاپ بشه!

در مورد سوال دوم عموما مقاله ای که ویرایش می کنی برای چاپ در مجلات ای اس ای خیلی تفاوت داره با فارسی چون اولا منابع شما انگلیسی هست! ثانیا مجلات ای اس ای متودولوژی و سایر اجزا مقاله را خیلی سخت می گیرن و حتی ممکنه مجبور شی تا حدی چکیده و جمع بندی مقالت را عوض کنی پس یکی نمیشه؟!
    سام عزیز

بحث چاپ نیست، موقع سابمیت شما تایید می کنید که قبلا جایی نفرستاده اید و مادامی که تخت بررسی هست هم نخواهید فرستاد.
    بدیهیست که در فرایند ترجمه خیلی چیزها تغییر میکند، اما به هر حال شما یک یافته هایی داشتید و همون ها رو دارید به یک زبان دیگه ارائه میدید. ضمنا اگر هدف ادامه تحصیل باشد اینکار حداقل بی فایده است.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    سام عزیز

بحث چاپ نیست، موقع سابمیت شما تایید می کنید که قبلا جایی نفرستاده اید و مادامی که تخت بررسی هست هم نخواهید فرستاد.
    بدیهیست که در فرایند ترجمه خیلی چیزها تغییر میکند، اما به هر حال شما یک یافته هایی داشتید و همون ها رو دارید به یک زبان دیگه ارائه میدید. ضمنا اگر هدف ادامه تحصیل باشد اینکار حداقل بی فایده است.
    دوست خوب قبول دارم مطلب شما را ولی وقتی به دانشجو میگن شما حداکثر تا 6 ماه بعد از تاریخ دفا باید اکسپت مقاله بیاری بنده خدا چی کار کند؟ مجلات پولی هم اکسپت رسمی رو سر برگ بخوای و مهر و امضا دار میگن اول پول بده بعد! شما هم که ماشاله عجله داری بدی یک مجله بعد 3 ماه ریجکت شی باید از اول بفرستی یک مجله دیگه/؟
    این نقص قانونی هست آخه دانشجو بنده خدا چظوری طی 6 ماه اکسپ و چاپ کنه مجبور میشه به 6 تا جرنال پولی بده بعد هر کدوم اوکی داد به بقیه ایمیل بزنه بگه منصرف شدم از چاپ یا مثلا بگه استادم ایراد گرفته اصلاحیه بعدن میدم؟! چاره ای نیست! خصوصا زمانی که استادا از بس در تز و رساله و مقاله به ادم کمک می کنند که ادم شرمنده اخلاق ورزشکاریشون میشه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mr3_player نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر
    سلام
    1- بله ميشه اما اگه بفرستيد و مجله اي اين مسئله را بفهمد بشدت برايتان بد خواهد شد و ممكن است براي هميشه از ارسال مقاله به آن مجله يا حتي تمامي مجلات در زمينه هاي مرتبط محروم شويد!
    بنابراين توصيه ميشه كه چند مجله را به اصطلاح سر كار نگذاريد & مقاله را به يكي كه ميدانيد در سطح آن مجله است بفرستيد. توجه داشته باشيد كه با ارسال هر مقاله مجله مورد نظر براي مقاله ارسالي شما وقت و هزينه صرف ميكند و اين سزاوار نيست كه براي مقاله اي كه از يك نشريه پذيرش گرفته ايد را از يك مجله ديگر كه كلي بر روي مقاله شما زحمت كشيده اند اما هنوز داوري آن به اتمام نرسيده از آن مجله بيرون بكشيد (withdraw)
    2- اين هم امكان پذير هست اما توصيه نميشود

در پناه راستي!!!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

با سلام

من مقالم تو یکی ارز کنفرانسا اکسپت شده که تو خود نامه ی اکسپت اومده که واسه ژورنال و بوک چپتر هم میفرستن رویو. حالا سوال اینجاست من می خوام مقالمو به یه جای مهتبر تر بفرستم تا ژورنال بشه حالا اونا هم برن تو ژورنال خودشون چاپ کنن بد نشه بگن تا آخر عمر حق نداری مثلا تو اشپینگر مقاله بدی؟ یا بدون اجازم چاپ نمی کننش؟

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    با سلام

من مقالم تو یکی ارز کنفرانسا اکسپت شده که تو خود نامه ی اکسپت اومده که واسه ژورنال و بوک چپتر هم میفرستن رویو. حالا سوال اینجاست من می خوام مقالمو به یه جای مهتبر تر بفرستم تا ژورنال بشه حالا اونا هم برن تو ژورنال خودشون چاپ کنن بد نشه بگن تا آخر عمر حق نداری مثلا تو اشپینگر مقاله بدی؟ یا بدون اجازم چاپ نمی کننش؟
    شما وقتی از یک جا اکسپت داری واسه قبولی..هیچ توجیهی نداره جای دیگه ای همون مقالرو بفرستی..مگر اینکه به منشیشون بگی منصرف شدی و پولشو ندی..دیگه ثبت نمیشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    با سلام

میتونید مقاله کنفرانسی رو تکمیل کنید و نتایج و تحلیل های جدید بهش اضافه کنید و برای ژورنال موردنظرتون بفرستید. این ژورنالهایی که مقالات کنفرانس رو مستقیما چاپ میکنند (مثل Lecture Notes اسپرینگر) درواقع پروسیدینگ کنفرانس هستند نه مقاله ژورنال واقعی.

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    میتونید مقاله کنفرانسی رو تکمیل کنید و نتایج و تحلیل های جدید بهش اضافه کنید و برای ژورنال موردنظرتون بفرستید. این ژورنالهایی که مقالات کنفرانس رو مستقیما چاپ میکنند (مثل Lecture Notes اسپرینگر) درواقع پروسیدینگ کنفرانس هستند نه مقاله ژورنال واقعی.
    ممنون بله یه مقدار میخوام بهش اضافه کنم بفرستم جایی که ISI باشه و یه IF خوب داشته باشه

منظور Harrison هم فک کنم این بود که بدون تغییر بدی یه جا دیگه درسته؟
    حالا این تغییر چقد باشه ایرادی نداره؟ مثلا من میخوام مطلبو یکم بیشتر بشکافم(البته یکم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)