صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    ممنون بله یه مقدار میخوام بهش اضافه کنم بفرستم جایی که ISI باشه و یه IF خوب داشته باشه

منظور Harrison هم فک کنم این بود که بدون تغییر بدی یه جا دیگه درسته؟
    حالا این تغییر چقد باشه ایرادی نداره؟ مثلا من میخوام مطلبو یکم بیشتر بشکافم(البته یکم)
    بله منظورم بودن تغییر بود اما زیاد دیدم بچه هایی که رو یک موضوع کار کردند..مقاله دوم ایدش تقریبا همون اولیه اما یک روش دیگرو بررسی کرده!! منم یک بار این کارو کردم اما از یک جایی به بعد دیگه گفتم بسه برم سراغ یک چیز جدید..
    ضمنا حتما شندید که بعضی مقالات نرم افزار دارند..قشنگ میتونند با درصد بفهمند چند درصد مقاله شما شبیه مقالات مشابه هست

ApplyAbroad Guru

ممنون بله یه مقدار میخوام بهش اضافه کنم بفرستم جایی که ISI باشه و یه IF خوب داشته باشه

منظور Harrison هم فک کنم این بود که بدون تغییر بدی یه جا دیگه درسته؟
    حالا این تغییر چقد باشه ایرادی نداره؟ مثلا من میخوام مطلبو یکم بیشتر بشکافم(البته یکم)
    بهر حال وقتی یک مقاله کنفرانسی 6-5 صفحه ای رو بخواهید به مقاله ژورنال 8-10 صفحه ای و بیشتر تبدیل کنید باید اقلا 30-40 درصد یا بیشتر مطلب جدید داشته باشید.

Junior Member

سلام
    یه مقاله isi فرستادم و دومی رو با 50% تغییر نسبت به اولی دارم می فرستم. اما جمله بندی های 50% یکسان، خیلی مشابه هست. البته به دو ژورنال مختلف می فرستم. می خواستم ببینم موردی داره یا نه؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fztajrishi نمایش پست ها
    سلام
    یه مقاله isi فرستادم و دومی رو با 50% تغییر نسبت به اولی دارم می فرستم. اما جمله بندی های 50% یکسان، خیلی مشابه هست. البته به دو ژورنال مختلف می فرستم. می خواستم ببینم موردی داره یا نه؟
    مرسی
    دوست خوبم توصیه نمی شود کما اینکه من به فشار استادم اینکار را کردم ولی بعدها پشیمان شدم! تاثیر خوبی ندارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم توصیه نمی شود کما اینکه من به فشار استادم اینکار را کردم ولی بعدها پشیمان شدم! تاثیر خوبی ندارد
    ممنون اما منظورم از 50% تغییر، تغییر در محتوا و پیشرفت کار و نتایج بود نه 50 در جمله ها و نگارش. .. حتی با پیشرفت 50% در محتوا و روش و نتیجه باز هم این کار مشکل داره؟... نمی خوام بعدا مشکلی باشه...

ApplyAbroad Superstar

ممنون اما منظورم از 50% تغییر، تغییر در محتوا و پیشرفت کار و نتایج بود نه 50 در جمله ها و نگارش. .. حتی با پیشرفت 50% در محتوا و روش و نتیجه باز هم این کار مشکل داره؟... نمی خوام بعدا مشکلی باشه...
    دوست عزیز من هم همینکار را کردم ! و قسمت ادبیات تحقیق - چکیده - نتیجه گیری و منابع را تا حدی تغییر دادم میشه گفت 50% ولی بعدها فهمیدم ممکنه در رزومه علمیم تاثیر منفی بگزارد. مثلا وقتی دکتری گرفتم و خواستم یک دانشگاه اروپا یا ....همکاری کنم.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Guru

سلام
    مرسی
    جمله بندی ها را هم تغییر بدهید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    در حالت كلي كسي كه در زمينه اي به نتايجي رسيد كه قابل توجه هست اقدام به ارسال و چاپ آن در مجله اي ميكند. از يك پژوهشگر واقعي انتظار ميرود كارش را تا حدي ارتقا دهد كه ارزش چاپ شدن به عنوان يك مقاله مستقل را داشته باشد. اين ميزان را خود شما بايد تشخيص دهيد كه آيا با اين حد از پيشرفت به خود ميتوانيد اين اجازه را دهيد كه آن را براي چاپ ارسال كنيد؟!
    منظور من از اين جمله اين است كه هر چيزي را با هر سطحي از كيفيت را مقاله و براي مجلات نفرسيد. اين در آينده كاري شما خصوصا هنگامي كه در يك محيط آكادميك شروع بكار خواهيد كرد بشدت تاثير دارد.
    شما هم متن مقاله را هم محتوي آن را تا حد قابل قبولي ارتقا دهيد. چرا كه اگر جز اين كنيد جز پر كردن رزومه خود با يك مشت مقالات كم ارزش و گاها بي ارزش كاري انجام نداده ايد و خود بهتر ميدانيد كه ديگر كيفيت مهم است نه كميت. يك مقاله درست حسابي از 100 تا مقاله آش و لاش با ارزش تر است. در اين شك نكنيد!
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

دوستان یه سوال

من به دلایل مالی میخوام به مقاله ی کنفرانس اکسپت شدم اسم دونفر دیگرو اضافه کنم(هنوز رجیستر نکردم و فک کنم بدون مشکل بشه تو camera ready اضافه کرد) حالا بحث اینجاست که این کارو مثلا کردم حالا بعدش بخوام این مقالرو بهش یکم اضافه کنم بدم ژورنال اونو میشه دیگه اسم خودم و استاد توش باشه؟ منظور اینکه ارزش حقوقی میگیره بودن اونا تو لیست نویسندگان کنفرانسه و نبودنشون تو ژورنال؟

راستیتش موندم چیکار کنم من برای این کنفرانس فقط بخاطر این مقاله دادم برای دفاع ارشدم چیزی داشته باشم و گرنه کارم احتمالا ارزش چاپ شدن تو یه مجله ی IF یک به بالارو داره تقریبا موقع فرستادنم کامل بود برای ژورنال و فقط به دلایل زمانی و اصرار استاد و اینکه فصل اپلای نزدیکه دادمش به کنفرانس.
    سلام
    1- براي اپلاي، مقاله كنفرانس زياد هم آش دهن سوزي نيست. بعضا هيچ تاثيري ندارد. براي پايان نامه هم فكر هم نميكنم نمره قابل ملاحظه اي براي يك كنفرانس لحاظ كنند!
    2- بهتره مقاله را از كنفرانس بكشيد بيرون و به ي مجله بفرستيد. بعضا مقاله سابميت شده ژورنال داراي اعتباري بيشتر از مقاله چاپ شده كنفرانس هست.
    3- نوشتن نام كسي كه سهمي در تحقيق شما ندارد خلاف اخلاق است.
    4- سعي كنيم حتي اگر كسي يقه مان را نگرفت به مسائل اخلاقي پايبند باشيم.
    5- امكان اضافه كردن اسم وجود دارد اما نه بخاطر اينكه شما مشكل مالي داريد!
    در پناه راستي!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

یه فکری به ذهنم رسید
    چطوره(مرسومه و معموله؟) رجیستر نشه و مثلا تو رزومه موقتا (تا وقتی مقاله ی ژورنال ج بیاد) نوشت تو فلان کنفرانس این مقاله اکسپت شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)