صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 176

موضوع: فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    یه فکری به ذهنم رسید
    چطوره(مرسومه و معموله؟) رجیستر نشه و مثلا تو رزومه موقتا (تا وقتی مقاله ی ژورنال ج بیاد) نوشت تو فلان کنفرانس این مقاله اکسپت شده؟
    دوست خوب این فکر خوبیه من هم دقیقا یک مقالم را ننوشته بودم تا اینکه دیروز پذیرشش امد الان با خیال راحت نوشتم در رزومه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب این فکر خوبیه من هم دقیقا یک مقالم را ننوشته بودم تا اینکه دیروز پذیرشش امد الان با خیال راحت نوشتم در رزومه!
    ممنون از راهنمایی هاتون یکم بیشتر توضیح بدین عالی میشه

شما هم مقالتون کنفرانس اکسپت شده ی رجیستر نشده بود و نوشته بودین تو رزومتون که accepted in .... و از طرفی فرستادینش واسه ژورنال و بعد اکسپت ژورنال عوضش کردین و اکسپتش تو ژورنالو به جای اون گذاشتین. درست متوجه شدم؟

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    1- براي اپلاي، مقاله كنفرانس زياد هم آش دهن سوزي نيست. بعضا هيچ تاثيري ندارد. براي پايان نامه هم فكر هم نميكنم نمره قابل ملاحظه اي براي يك كنفرانس لحاظ كنند!
    2- بهتره مقاله را از كنفرانس بكشيد بيرون و به ي مجله بفرستيد. بعضا مقاله سابميت شده ژورنال داراي اعتباري بيشتر از مقاله چاپ شده كنفرانس هست.
    3- نوشتن نام كسي كه سهمي در تحقيق شما ندارد خلاف اخلاق است.
    4- سعي كنيم حتي اگر كسي يقه مان را نگرفت به مسائل اخلاقي پايبند باشيم.
    5- امكان اضافه كردن اسم وجود دارد اما نه بخاطر اينكه شما مشكل مالي داريد!
    در پناه راستي!
    فرمایش شما صحیح. ولی من این طور فک میکنم که هرچند برای اپلای زیادم آش دهن سوز نباشه ولی برای کسی که این کنفرانس اولین کار تحقیقیش میشه، می تونه نشون بده این بنده ی خدا فعالیت داشته و بیکار ننشسته تا مدرکشو بگیره. منم تو این شرایطم.
    در مورد پایان نامه که استادم گفت اگه نداشته باشی نمرت از 18 هستش(خیلی ظالمه) و دیدم کسایی رو در سالهای پیش که با کنفرانس! بیست! گرفتن!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی هاتون یکم بیشتر توضیح بدین عالی میشه

شما هم مقالتون کنفرانس اکسپت شده ی رجیستر نشده بود و نوشته بودین تو رزومتون که accepted in .... و از طرفی فرستادینش واسه ژورنال و بعد اکسپت ژورنال عوضش کردین و اکسپتش تو ژورنالو به جای اون گذاشتین. درست متوجه شدم؟
    دوست عزیز مقاله من سابمیت بود و چون میدانید مقاله سابمیت را امتیازی دانشگاه ها نمی دهند دیروز که پذیرش رسمی از مجله با مهر و امضا رسید امروز بردم دارالترجمه شانسی الان ترجمش دستم هست خیلی فرز بودن و در رزومه حالا می خوام بنویسم و ترجمه رسمی ترجمش را هم همراه مدارکم می فرستم که امتیاز بدهند
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز مقاله من سابمیت بود و چون میدانید مقاله سابمیت را امتیازی دانشگاه ها نمی دهند دیروز که پذیرش رسمی از مجله با مهر و امضا رسید امروز بردم دارالترجمه شانسی الان ترجمش دستم هست خیلی فرز بودن و در رزومه حالا می خوام بنویسم و ترجمه رسمی ترجمش را هم همراه مدارکم می فرستم که امتیاز بدهند
    دانشگاهها؟!
    نخير درست نيست
    همين يكي 2ماه پيش، دانشكده كامپيوتر اميركبير به مقاله سابميت شده دوستم كه استاد راهنما تاييدش كرده بود نمره داد. تازه 2تا مقاله بود برا هر دو هم نمره نگارش مقاله تعلق گرفت
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    دانشگاهها؟!
    نخير درست نيست
    همين يكي 2ماه پيش، دانشكده كامپيوتر اميركبير به مقاله سابميت شده دوستم كه استاد راهنما تاييدش كرده بود نمره داد. تازه 2تا مقاله بود برا هر دو هم نمره نگارش مقاله تعلق گرفت
    دوست فرزانه و عزیزم
    مطلبی که بنده بیان کردم در رابطه با دانشگاه های خارج از کشور و امتیاز دهی به مقالات شماست همانطور که می دانید مقالات چاپ شده و یا پذیرش نهایی شده در دانشگاه های خارج از کشور فقط امتیاز می گیرند البته برای نمره پایان نامه در ایران شاید همان تایید استاد راهنما کافی باشد حق با شماست
    ارادت بسیار از لطف و بزرگواری شما

سلام
    با توجه به اینکه ارسال مقاله به چند ژورنال کار غیرقانونی و ناپسندی است,آیا میتوان abstract را به چندین نشریه ارسال کرد و هرکدام که تایید کردند اصل مقاله را فقط به همان ژورنال ارسال نمود؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh1389 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه ارسال مقاله به چند ژورنال کار غیرقانونی و ناپسندی است,آیا میتوان abstract را به چندین نشریه ارسال کرد و هرکدام که تایید کردند اصل مقاله را فقط به همان ژورنال ارسال نمود؟
    با سپاس
    Abstract یا همون چکیده رو میشه به بعضی از کنفرانس ها ارسال کرد ولی فکر نکنم ژورنال فقط چکیده رو قبول کنه. شما باید کل مقاله رو براشون ارسال کنید. به نظرم این کار رو نکنید و همزمان به چند جا نفرستید. چون در این صورت اولا به اسم ایرانیا بد در میره و همه ایرانیها رو به عنوان متقلب میشناسن و دوما اگر بفهمن اسم شما رو میزارن تو بلک لیست و ممکنه دیگه از ارسال مقاله محروم بشید.

چکیده یه مقاله رو اگه به جنتا کنفرانس بفرستی چطور؟اونم ایراد داره؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh1389 نمایش پست ها
    چکیده یه مقاله رو اگه به جنتا کنفرانس بفرستی چطور؟اونم ایراد داره؟
    ایرادی نداره دوست عزیز، ولی فایده ی خاصی هم ندارد اینکار.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)