صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: Emily Carr University

پیش فرض Emily Carr University

پیش فرض پاسخ : Emily Carr University

Emily Carr University of Art + Design is one of the oldest post-secondary institutions in British Columbia and the only one that is dedicated solely to professional education and learning in the arts, media and design. One of the University's roles is to act as an advocate for the arts and reinforce the need for public support. At every opportunity, the University promotes public understanding and appreciation of fine arts, media arts, and design for their significant impact on the well-being of our society.

Graduate programs include: Residency Master of Design and Master of Applied Arts and Low Residency Master of Applied Arts programs

The Graduate programs are primarily designed for individuals working in the Art, Design, Media and New Media fields as well as recent graduates of universities and art and design schools that have art, media and design undergraduate programs.

من برای فال ۲۰۱۴ مستر طراحی اپلای کردم. کس دیگه ای هست اپلای کرده باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    من برای فال ۲۰۱۴ مستر طراحی اپلای کردم. کس دیگه ای هست اپلای کرده باشه؟
    سلام دوست عزیز.
    من برای خواهرم این دانشگاه رو بررسی میکردم یه زمانی، و خوب اپلای که نکرده هنوز.
    فکر میکنم مقوله مالی مقوله خیلی مهمیه. تا جاییکه میدونم یه چند تا اسکالرشیپ و اینا ممکنه در یه شرایط رقابتی، به کسی تعلق بگیره، ولی به طور کلی واسه یه دانشجوی اینترنشنال خیلی از بعد هزینه ای، قضیه بدون تضمین هست درسته؟

شما در مورد فاند هیچ چیز امید بخشی سراغ دارین؟

چون میدونین که اگه فاند نباشه، ویزا گرفتن هم به مراتب مشکلتر میشه.

ممنون و موفق باشید

سلام ممنون از پاسخ شما
    درست می فرمایید. اصولا در دانشگاه های خصوصی هنر خیلی نمی شه روی فاند حساب باز کرد. ممکن هست اگر شرایط خوب باشه یک کمک هزینه هایی بدن که اصلا تمام شهریه رو کاور نمی کنه. اما کلا شهریه این دانشگاه نسبت به امریکا ارزون تر هست. سال پیش هم دوست من از این دانشگاه پذیرش گرفت با مقداری کمک هزینه (نه فاند کامل) ولی ویزا گرفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

سال پیش هم دوست من از این دانشگاه پذیرش گرفت با مقداری کمک هزینه (نه فاند کامل) ولی ویزا گرفت.
    ممنون از جوابتون. این که خیلی عالیه. امید بخشه.
    این دانشگاه هم همونطوری که خودتون میدونین دانشگاه و خوب و شناخته شده ای هست.

موفق باشید. اگه پذیرش گرفتین لطفا اینجا رو آپدیت کنید که من باز برم بیفتم به جون خواهرم بهش انگیزه بدم واسه اپلای

کسی خبری از نتایج پذیرش این دانشگاه نداره؟

سلام! من هم از این دانشگاه پذیرش گرفتم برای Sep 2015. لیسانس. با همسرم میخوام برم. کسی هست شرایط مشابه داشته باشه و یا بتونه من رو واسه گرفتن ویزا راهنمایی کنه؟ مرسی

سلام ممنون از پاسخ شما
    درست می فرمایید. اصولا در دانشگاه های خصوصی هنر خیلی نمی شه روی فاند حساب باز کرد. ممکن هست اگر شرایط خوب باشه یک کمک هزینه هایی بدن که اصلا تمام شهریه رو کاور نمی کنه. اما کلا شهریه این دانشگاه نسبت به امریکا ارزون تر هست. سال پیش هم دوست من از این دانشگاه پذیرش گرفت با مقداری کمک هزینه (نه فاند کامل) ولی ویزا گرفت.
    دوست عزیز شما تونستید ویزا بگیرید؟ برای مقطع لیسانس اقدام کرده بودید یا فوق لیسانس؟ دوستتون که کمک هزینه گرفته بودن برای چه مقطعی پذیرش داشتن و چه رشته ای و چطوری؟

مرسی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)