صفحه 46 از 137 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza21 نمایش پست ها
    نمره gre/a برای علوم انسانی لازمه؟ استاد های هر دانشگاه که به اصطلاح chair اون رشته رو در دانشگاه دارن در سایت مشخص هست باید با همون تماس بگیرم از طریق ایمیلی که گذاشته؟
    نمره ی جی ار ای هم برای ادبیات لازمه اما بعضی از دانشگاه ها مثل یو سی ال ای برای برخی از دپارتمان ها نوشتن که نمره ی بخش ریاضی زیاد براشون مهم نیست. اما شما اون بخش رو هم باید بدید. بیشتر روی رایتینگ و وربال تاکید دارند. برو توی قسمت ادمیشن هر سایت دانشگاهی. و ببین موارد مورد نیازشون چیه. مثلا بیشتر دانشگاه ها اینا رو می خوان: 1 ریز نمرات. 2 سه تا توصیه نامه3. نمره ی تافل یا ایلتس.4 نمره ی جی ار ای.5 سی وی6. نمونه ی رایتینگت که میشه یه تحقیقی که در طول سال کار کرده باشی روش حدود 10 تا 30 صفحه. 7 اس او پی. یعنی موضوع تزی که می خوای کار کنی. حالا موضوع اس او پی تو از کجا پیدا میشه. اینجا بر می گردیم به سوال دومت. نه حتما نباید با چیر دانشگاه تماس بگیری. تو مثلا می خوای درباره ی استعاره در شعر انگلیسی قرن 17 تحقیق کنی. باید دونه دونه تمام استادها رو چک کنی و ببینی چه کسی داره الان روی ادبیات قرن 17کار میکنه. سپس بهش بگیکه توی این زمینه حاضره باهات کار کنه یا نه و همین رو توی یک صفحه توضیح میدی که میشه اس او پی تو.

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با عرض سلام مجدد . می خواستم سوال قبلیم رو یک جوره دیگه تکرار کنم.
    من دانشجوی عمران در دانشگاه آزاد آبادان هستم این دانشگاه سطح آنچنان بالایی نداره >> بطوری که معدلم تا حالا زیره 19 نشده ( ترم 4 هستم )

با این تفاسیر به نظر شما کدام یک از موارد زیر برای گرفتن پذیرش و فاند تحصیلی در آمریکا بهتر است ؟ ((( واقعا ممنون میشوم اگر پاسخ کامل دهید )))
    1) درس خواندن در دانشگاه آزاد سطح پایین :: استادی نیست که در زمینه ی مقاله نویسی کمکم کنه ______ اما معدل لیسانس و نمره تافل و gre را میتوانم بالا بگیرم - زیرا وقت آزاد زیاد دارم
    2) درس خواندن در دانشگاه آزاد سطح بالا :::: کمک گرفتن از اساتید خارج تحصیل کرده برای دادن مقاله _____ اما معدل پایین می آید و نمیتوانم وقت زیادی برای تافل و gre بگذارم

با تشکر فراوان

Junior Member Atib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software-Engineering/Alzahra

ببخشید یعنی با یک RA یا TA بودن میشه هزینه دانشگاه در آمریکا رو تامین کرد؟ چون شما نوشتین : معمولا Tuition و Fee رو پرداخت نمی‌کنید، چون هزینه ها ی دانشگاه های آمریکا حالا بگیم مثلا نسبت به کانادا بیشتر هست اینو میگم، من تو قسمت نتایج پذیرش همین سایت که نگاه می کنم مثلا نوشتن RA بعد 15000 تا که این تمامه هزینه رو پوشش نمیده مسلما!یکم گیج شدم، میشه توضیح بدین.
    Formula for success: rise early, work hard, strike oil
    J. Paul Getty

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان من آفری که از TA دارم..11700 تا میده واسه نه ماه.....حدود1200 تا ماهی....tution که ویو میشه....ب نظرتون این مقدار در Charlotte, NC کافیه؟
    I love you USA

ta/ra معمولا بجز هزینه های دانشگاه مقداری از هزینه های زندگی رو هم تامین میکنه وا در جواب سوال دومت هزینه ها بستگی به رشته تحصیلیت -دانشگاه مورد نظرت وشهری که انتخاب کردی داره بخاطر همین ممکنه رشته ای که به مثال در بریتیش کلمبیا میخونی هزینه هاش گاهی 2/3 یه دانشگاه دیگه باشه. واین موضوع مقدار کم فاند معمولا به استاد مربوط میشه که چقدر دانشگاه در اختیارش گذاشته وتو چقدر میتونی نظر استاد رو نسبت به خودت جلب کنی.

رشته و دانشگاه

ta/ra معمولا بجز هزینه های دانشگاه مقداری از هزینه های زندگی رو هم تامین میکنه وا در جواب سوال دومت هزینه ها بستگی به رشته تحصیلیت -دانشگاه مورد نظرت وشهری که انتخاب کردی داره بخاطر همین ممکنه رشته ای که به مثال در بریتیش کلمبیا میخونی هزینه هاش گاهی 2/3 یه دانشگاه دیگه باشه. واین موضوع مقدار کم فاند معمولا به استاد مربوط میشه که چقدر دانشگاه در اختیارش گذاشته وتو چقدر میتونی نظر استاد رو نسبت به خودت جلب کنی.
    ممنون از جواب.
    من منظورم دانشگاه های آمریکا بود که ما که out-of-state حساب میشیم مثلا هزینه دانشگاه رو زده مثلا 30,000 بعد من کسی رو دیدم زده فاند 15،000 تا خوب اینکه فقط یه مقداری از هزینه دانشگاه رو تامین میکنه.
    یعنی این بر می گرده به همین موضوعی که بستگی به هزینه دانشگاه و فاندی که خود استاد می تونه بده؟
    J. Paul Getty

نقل قول نوشته اصلی توسط Atib نمایش پست ها
    ممنون از جواب.
    من منظورم دانشگاه های آمریکا بود که ما که out-of-state حساب میشیم مثلا هزینه دانشگاه رو زده مثلا 30,000 بعد من کسی رو دیدم زده فاند 15،000 تا خوب اینکه فقط یه مقداری از هزینه دانشگاه رو تامین میکنه.
    یعنی این بر می گرده به همین موضوعی که بستگی به هزینه دانشگاه و فاندی که خود استاد می تونه بده؟
    بله همینطوره-البته راهکار های دیگه ای هم در تامین خرج تحصیلی مثل کار کردن که اغلب شرایطش رو باز استاد مشخص میکنه وجود داره.در ضمن فاندی که به شما تعلق میگیره برای یک سال شما مشخص شده و بعد از اتمام دوره باز برای سال بعد باید درخواست فاند بدی که اغلب تایید میشه.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها 23000 تا کانادا بهم میدن. 15.300 تاش می ره واسه تویشن. خرجی هم که برام نوشتن، تقریبا کلا در می آد 29-30 هزار تا در سال.
    16 تا دست کم نوشتن دانشگاه خق تحقیق می ده و 9 تا تی ای.
    به نظرتون برای کانادا کافیه؟ شهر اوشاوا. اونتاریو.
    من نمی تونم خونه اشترارکی بگیرم. سختمه.
    باید یه سوئیت کوچولو بگیرم. اینم لخاظ کنید لطفا.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها 23000 تا کانادا بهم میدن. 15.300 تاش می ره واسه تویشن. خرجی هم که برام نوشتن، تقریبا کلا در می آد 29-30 هزار تا در سال.
    16 تا دست کم نوشتن دانشگاه خق تحقیق می ده و 9 تا تی ای.
    به نظرتون برای کانادا کافیه؟ شهر اوشاوا. اونتاریو.
    من نمی تونم خونه اشترارکی بگیرم. سختمه.
    باید یه سوئیت کوچولو بگیرم. اینم لخاظ کنید لطفا.
    سالی 10 تا 12 هزارتا کافیه.شما باید یه بچلر بگیری که حول و حوش ماهی 600 دلاره فک کنم.ماهی با هزار دلار می شه جمعش کرد کلا" که اگه فک می کنین از اونچه دانشگاه بهتون می ده حول و حوش همچین پولی می مونه پس مبارکه...

رشته و دانشگاه

بله همینطوره-البته راهکار های دیگه ای هم در تامین خرج تحصیلی مثل کار کردن که اغلب شرایطش رو باز استاد مشخص میکنه وجود داره.در ضمن فاندی که به شما تعلق میگیره برای یک سال شما مشخص شده و بعد از اتمام دوره باز برای سال بعد باید درخواست فاند بدی که اغلب تایید میشه.
    ممنون متوجه شدم.
    سوال دیگه اینکه من خودم برای master می خوام اقدام کنم، آیا احتمال اینکه بتونم RA/TA یا اینکه همونطور که شما گفتین برای کار، استادا قبولم کنن خیلی کمه اونم از همون ترم اول؟البته می دونم این چیزا برمی گرده به رزومه و معدل و ...
    ولی یه اطلاعات کلی می خواستم ازتون.
    سوال آخرم اینکه من برای fall 2013 می خوام درسم رو شروع کنم باید از الان شروع کنم به استادای هر دانشگاه شرایطمو گفتن و منتظر جواب باشم؟ راستش یکم تو پروسه ی دنبال استاد گشتن مشکل دارم.می خوام بدونم همین جوری همه از استادا پذیرش می گیرن؟، یا یه دوستی اگه اون ور بتونی داشته باشی هم می تونه تاثیر گذار باشه؟

ممنون از کمکتون.
    J. Paul Getty

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)