دوستان یینده در موقعیت خاصی قرار گرفتم بنده با یه بنده خدایی بیشتر آشنا شدم که داره می ره آمریکا و فول فاند داره (خودش می گه ماهی 8000 تا) اونم برای مقطع دکترا و پسا دکتر از یکی از دانشگاه های NEWYORK
ولی آدم کاملا تو پریه 6 کتاب در ایران تالیف کرده 2تا isi داره در کنفرانس وایرلس لندن 2010 مقالش بهترین مقاله کنفرانس شده
دو تا مدرک کارشناسی ارشد هم در ایران داره یکی از خواجه نصیر یکی هم از آزاد قزوین خلاصه از لحاظ علمی تو پره

آقا ما رفتیم برای گرفتن راهنمایی خلاصه بحث این شد که مگه من پول دارم که می خوام برم اونور
والا حقیقتش بنده قصد تحصیل با هزینه شخصی در آلمان رو داشتم در مقطع ارشد و دکترا که واقعا شرایط برای تحصیلم در آلمان فراهمه پدرم اونجا تحصیل کرده خودش و....... و کلا شرایط خوبه
اما این رفیقمون فرمودن بنده به همراه خودم می تونم 3 نفر رو برای گرفتن فاند به دانشگاهی که پذیرش گرفتم معرفی کنم
نفر اول با 80-70 درضد فاند
نفر دوم با 50 درصد فاند
نفر سوم با 25 درصد فاند

خلاصه ایشون پیشنهاد کردن که اگر من در شرکتی که قرار ایشون اونجا راه بندازن 25هزار چوق سرمایه گذاری کنم ایشون برام فاند می گیره و قول کار تو همین شرکتی که قرار راه بندازه رو داد

حالا سوال از دارم که آیا همچین قضیه و فاندی وجود داره که یکی که فاند داره بتون همچین کاری کنه ؟
تقریبا صفحه اصلی سایتم زیرو رو کردم ولی به سوالاتم پاسخی نداده

بعد اگر شما باشید اعتماد می کنید ؟
مثلا چطوریشرایط رو به توصیف می کنید ؟
فعلا قرار شده برای صحبت های نهایی یه جلسه بزاریم حالا من راهنمایی می خوام تو اون جلسه چی بگم چی از این آقا طلب کنم ؟ چی ازش بخوام که قابل اعتماد باشه ؟ چه مدارکی باید رو کنه برا اثبات ادعاش
خلاصه من می خوام تو جلسه حسابی طرف رو بسنجم و یاری کنید تا بتونم از این فرصت استفاده کنم
نه می خوام بخاطره سختگیری بی جا فرصت رو از دست بدم نه می خوام که زبونم لال سرم کلاه بره می دونید که چی می گم

کل نت رو گشتم تا به اینجا رسیدم تا سوالم رو مطرح کنم و راهنمایی بخوام لطفا کمکم کنید شرمنده شاید جای درستی مطرح نکردم

بنظر خودم چون آمریکاست واقعا میرزه ولی حتی اگر کشور دیگه هم فول می دادن بهم نمی رفتم وحاضرم فقط در آمریکا و آلمان تحصیل کنم یعنی مثلا از بین تحصیل تو آلمان با هزینه خودم وفول فاند انگلیس ترجیخ می دم برم آلمان با هزینه خودم بخوانم تا اینکه برم انگلیس با فول فاند خلاصه دلایل خودم رو دارم برای این کار ولی حالا که آمریکا با این شرایط برام پیش اومد واقعا شل شدم اولا چون قضیه سرمایه گذاری و کارش یه طرف بعد 3/4 هم فاند داره و کلا آمریکا هم دیگه و ..... می دونید که چی می گم
المان عالی برم و آمریکا عالیتر
من رو حساب سخت پذیرش گرفتن از آمریکا ، آلمان رو انتخاب کردم ولی حالا واقعا نیازمند کمک