صفحه 116 از 137 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

با سلام
    لطفاً شانس پذیرش همراه با فاند رو برای رزومه اینجانب بفرمائید:
    لیسانس: مهندسی مکانیک-جامدات 15.67 (دانشگاه شهید چمران اهواز)
    عضو دفتر استعداد درخشان دوره ی لیسانس
    فوق لیسانس: مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی 17.48 ( استفاده از سهمیه استعداد درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز)
    عضو دفتر استعداد درخشان دوره ی فوق لیسانس
    مقاله: 2 کنفرانس ieee (مالزی-دفاع شده بصورت شفاهی)، 6 کنفرانس بین المللی (ایران)، 2 کنفرانس ملی (ایران)، 4 مقاله علمی پژوهشی، 1 مقاله ISI
    1 دستگاه هم ثبت اختراع کردم.
    توصیه نامه از چند استاد.
    سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور به عنوان طرح امریه سربازی با رتبه علمی مربی.
    تافل: 90

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط tanineamin نمایش پست ها
    با سلام
    لطفاً شانس پذیرش همراه با فاند رو برای رزومه اینجانب بفرمائید:
    لیسانس: مهندسی مکانیک-جامدات 15.67 (دانشگاه شهید چمران اهواز)
    عضو دفتر استعداد درخشان دوره ی لیسانس
    فوق لیسانس: مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی 17.48 ( استفاده از سهمیه استعداد درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز)
    عضو دفتر استعداد درخشان دوره ی فوق لیسانس
    مقاله: 2 کنفرانس ieee (مالزی-دفاع شده بصورت شفاهی)، 6 کنفرانس بین المللی (ایران)، 2 کنفرانس ملی (ایران)، 4 مقاله علمی پژوهشی، 1 مقاله ISI
    1 دستگاه هم ثبت اختراع کردم.
    توصیه نامه از چند استاد.
    سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور به عنوان طرح امریه سربازی با رتبه علمی مربی.
    تافل: 90
    سلام، فارغ ازینکه مکانیک گستردگی زیادی اونور دارای و انتخاب دانشگاه به علاقه های شما بستگی داره، چنانچه جی آری بالای 310 داشته باشید شانس خیلی خوبی برای کانادا و آمریکا خواهید داشت، حالا هرچه بیشتر جاهای بهتر تر

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

سلام
    من واسه كدام دانشگاه شانس پذيرش دارم ؟ (ارشد)
    معدل كارشناسي : ١٥.٥ ( ٢ترمم مونده به ١٦ خواهد رسيد)
    تافل و جي آر اي ١ماه ديگس امتحانش
    سابقه شركت در مسابقات بين المللي رباتيك و برنامه نويسي

Junior Member

کارشناسی: مهندسی کامپیوتر نرم افزار+آزاد نجف آباد+۱۹/07
    تافل 101
    Reading:25 Listening:26 Speaking:25 Writing:25
    GRE
    147/3.5/165
    یک مقاله ی ISI (اگه بشه دومی هم بزودی استارت می زنم)
    کشور مورد نظر : آمریکا
    به نظرتون برای ارشدایران اقدام کنم یا اینکه می تونم پذیرش با فاند در مقطع مستر یا دکترا مستقیم از آمریکا بگیریم و می خواستم بدونم که شانس پذیرش با فاندم چقدر هست؟
    و شانس پذیرش از چه رنک هایی رو دارم؟

به نظرتون چه کار های دیگه ای می تونم برای قوی تر شدن رزومه انجام بدم
    ویرایش توسط blank : October 2nd, 2014 در ساعت 11:59 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

سلام دوستان
    من راجع به فاند و financial statement از استاد سوال کردم که اگه فراره تدریس یار بشم و فاند بگبرم بازم لازمه که bank statement بفرستم واسه دانشگاه و این جوابو بهم داد:
    Regarding your financial matters, I can inform you that you will be given a TA position when you start here and I believe you need to show a financial statement for the remainder of the balance. As a TA, there will be 100%
    waiver on the tuition though
    این یعنی اینکه این فاند فقط مربوط به هزینه های دانشگاست و شامل هزینه ی زندگی نمیشه؟
    و اینکه bank statement رو بعد از اینکه مقدار فاند مشخص شد باید بفرستیم یا مربوط به پذیرش اولیه ست؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masooood نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من راجع به فاند و financial statement از استاد سوال کردم که اگه فراره تدریس یار بشم و فاند بگبرم بازم لازمه که bank statement بفرستم واسه دانشگاه و این جوابو بهم داد:
    Regarding your financial matters, I can inform you that you will be given a TA position when you start here and I believe you need to show a financial statement for the remainder of the balance. As a TA, there will be 100%
    waiver on the tuition though
    این یعنی اینکه این فاند فقط مربوط به هزینه های دانشگاست و شامل هزینه ی زندگی نمیشه؟
    و اینکه bank statement رو بعد از اینکه مقدار فاند مشخص شد باید بفرستیم یا مربوط به پذیرش اولیه ست؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    نه ایشون گفته اند که وقتی ta بگیرید از شهریه هم معاف میشوید و بنابراین مبلغ فاند را برای هزینه زندگی میتوانید استفاده کنید. اگر کل هزینه موردنیاز بیشتر از هزینه فاندتون باشه باید استیتمنت بانکی نشان بدهید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidkk نمایش پست ها
    سلام
    من واسه كدام دانشگاه شانس پذيرش دارم ؟ (ارشد)
    معدل كارشناسي : ١٥.٥ ( ٢ترمم مونده به ١٦ خواهد رسيد)
    تافل و جي آر اي ١ماه ديگس امتحانش
    سابقه شركت در مسابقات بين المللي رباتيك و برنامه نويسي
    without English Test Scores no one can judge...
    your GPA is low for admission to master, you need to have high TOEFL and GRE scores.
    Good luck.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط blank نمایش پست ها
    کارشناسی: مهندسی کامپیوتر نرم افزار+آزاد نجف آباد+۱۹/07
    تافل 101
    Reading:25 Listening:26 Speaking:25 Writing:25
    GRE
    147/3.5/165
    یک مقاله ی ISI (اگه بشه دومی هم بزودی استارت می زنم)
    کشور مورد نظر : آمریکا
    به نظرتون برای ارشدایران اقدام کنم یا اینکه می تونم پذیرش با فاند در مقطع مستر یا دکترا مستقیم از آمریکا بگیریم و می خواستم بدونم که شانس پذیرش با فاندم چقدر هست؟
    و شانس پذیرش از چه رنک هایی رو دارم؟

به نظرتون چه کار های دیگه ای می تونم برای قوی تر شدن رزومه انجام بدم
    Your CV is very impressive
    you can apply for Masters, Direct Ph.D.
    I recommend you the universities between 1 and 100 for U.S
    If you can find a professor, it would be very nice
    good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

سلام
    میخواستم بپرسم استادی که دانشجویی رو فول فاند میکنه ، از همون اول موضوع تحقیقی بهش میده که به عنوان تز دکتراش هم باشه و بابتش حقوق هم میگیره و یا اینها دو بحث جداست و دانشجو علاوه بر ریسرچ که بابتش حقوق میگیره باید یک ریسرچ جدا هم برای تز دکترای خودش انجام بده؟

سوال بعدم اینه که کسی که فول فاند میشه(اگر فرض کنیم موضوع ریسرچ و موضوع تز باید یکی باشه) در اینصورت چقدر جای چک و چونه با استاد داره که موضوع تز رو تغییر بده یا حتی کلا خودش موضوع پیشنهاد بده؟ چون استاد فاند رو از صنعت میگیره و صنعت هم به طور مشخص نیازش معلومه و پروژه رو کامل تعریف کرده!

همچنین در مورد وقت و انرژی که از دانشجو گرفته میشه سوال دارم. آیا توانی برای دانشجو میمونه که روی پروژه های شخصی خودش هم کار کنه(زمینه سازی برای بعد از تحصیل) یا نه همه وقت و انرژیش پای استادش میره؟
    یکم در این زمینه ها راهنمایی کنید ممنون میشم
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم استادی که دانشجویی رو فول فاند میکنه ، از همون اول موضوع تحقیقی بهش میده که به عنوان تز دکتراش هم باشه و بابتش حقوق هم میگیره و یا اینها دو بحث جداست و دانشجو علاوه بر ریسرچ که بابتش حقوق میگیره باید یک ریسرچ جدا هم برای تز دکترای خودش انجام بده؟

سوال بعدم اینه که کسی که فول فاند میشه(اگر فرض کنیم موضوع ریسرچ و موضوع تز باید یکی باشه) در اینصورت چقدر جای چک و چونه با استاد داره که موضوع تز رو تغییر بده یا حتی کلا خودش موضوع پیشنهاد بده؟ چون استاد فاند رو از صنعت میگیره و صنعت هم به طور مشخص نیازش معلومه و پروژه رو کامل تعریف کرده!

همچنین در مورد وقت و انرژی که از دانشجو گرفته میشه سوال دارم. آیا توانی برای دانشجو میمونه که روی پروژه های شخصی خودش هم کار کنه(زمینه سازی برای بعد از تحصیل) یا نه همه وقت و انرژیش پای استادش میره؟
    یکم در این زمینه ها راهنمایی کنید ممنون میشم
    RA معمولا برای همان کار پژوهشی است که روی تزتان انجام میدهید. درمورد انتخاب موضوع تحقیق معمولا محدوده کلی اش در محدوده ای است که استاد تعریف میکند ولی از دانشجوی دکترا انتظار میرود که بتواند با مشورت استاد خودش اهداف و برنامه و مراحل پروژه را تعریف و اجرا کند.

در مورد فاند استادها هم قبلا همینجا عرض کردم که این دیدگاه که شرکتی یک پروژه مشخص صنعتی با خروجی مشخص تعریف میکند و میدهد دانشگاه انجام بدهد و برای آن به استاد فاند میدهد کلا اشتباه است. شرکتها کارهای طراحی و حتی تحقیقات مهم مرببوط به محصولات شان را عموما داخلی انجام میدهند و برای اینکار افراد بسیار زبده تر و متخصص تری نسبت به استاد و دانشجوی دانشگاه در خدمت دارند. فاند های صنعتی دانشگاهی هم در کانادا و هم در امریکا معمولا بصورت همکاری های شرکتهای صنعتی و مراکز بودجه دهنده دولتی برای تحقیقات درازمدت است که اهداف کلی تری دارد و دست استاد و دانشجو در تعریف جزئیات آن بازتر است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)