صفحه 93 از 137 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

دوستان من فول فاندم (فلوشیپ) اما با توجه به اینکه قراره تو نیویورک زندگی کنم هزینه هام بالا هست. می خواستم on campus ra /ta بشم دانشگاه اجازه نمی ده. به نظرتون راه دیگه ای برای پول درآوردن هست؟ یا اینکه بی خیال شم؟
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics_KNTU

با سلام
    من قصد دارم برای phd فول فاند بگیرم.کارشناسی مهندسی مکانیک با معدل 16.61 و ارشد مهندسی مکاترونیک با معدل 17.2 گدروندم.2تا مقاله isi هم دارم
    می خواستم ببینم کجا و چه جوری apply کنم که بتونم فاند کامل بگیرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_k نمایش پست ها
    با سلام
    من قصد دارم برای phd فول فاند بگیرم.کارشناسی مهندسی مکانیک با معدل 16.61 و ارشد مهندسی مکاترونیک با معدل 17.2 گدروندم.2تا مقاله isi هم دارم
    می خواستم ببینم کجا و چه جوری apply کنم که بتونم فاند کامل بگیرم
    دوست عزیز نمره زبان و جی ار ای یا جیمت خود را ذکر نکردی!؟
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوسنان عزیز،
    من از دانشگاه واشنگتن (ارشد ) پذیرش گرفتم برای پاییز ولی فاند ندارم . میخوام کمکم کنید آیا راهی وجود داره که نظرشون رو عوض کنند و فاند برام در نظر بگیرند؟؟؟باید چی کار کنم و چی یهشون بگم؟ ( در ضمن با توجه به اینکه زمانم محدود است خیلی بعید میدونم بتونم برای پاییز کار ها م انجام بشه آیا شانسی هست که به دانشگاه بگم ژانویه برم و برای اون ترم برام فاند در نظر بگیرن؟؟)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zibaziba نمایش پست ها
    سلام دوسنان عزیز،
    من از دانشگاه واشنگتن (ارشد ) پذیرش گرفتم برای پاییز ولی فاند ندارم . میخوام کمکم کنید آیا راهی وجود داره که نظرشون رو عوض کنند و فاند برام در نظر بگیرند؟؟؟باید چی کار کنم و چی یهشون بگم؟ ( در ضمن با توجه به اینکه زمانم محدود است خیلی بعید میدونم بتونم برای پاییز کار ها م انجام بشه آیا شانسی هست که به دانشگاه بگم ژانویه برم و برای اون ترم برام فاند در نظر بگیرن؟؟)
    دوست گرامی دانشگاه ها عموما همه جوانب را بررسی می کنند بعد به اشخاص بورس می دهند شرایطی مثل معدل نمره زبان جی ار ای یا جیمت مقالات و ... بنظر من بعید هست که مکاتبه تاثیر زیاد ندارد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

برای گرفتن scholarship باید تو قسمت خودش اقدام کرد یا بعد از اپلای مشخص می شه که بهت تعلق گرفته یا نه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط farbradman نمایش پست ها
    برای گرفتن scholarship باید تو قسمت خودش اقدام کرد یا بعد از اپلای مشخص می شه که بهت تعلق گرفته یا نه؟
    منظور از تو قسمت خودش چیه؟
    ممکنه دانشگاههای فرم داشته باشن که شما همراه سایر مدارک بفرستین و این فرم همون درخواست کمک تحصیلی هستش از دانشگاه...
    ولی بیشتر فرمالیتس چون خوب اونا میدونن واسه دانشجوهای بین الملل بورس حرف اول رو میزنه و کم پیش میاد یه نفر درخواست بورس نکنه...
    معمولا همراه خبر پذیرش میگن فاند میدن یا نه...
    البته هستن دانشگاههای که پذیرش رو میدن میگن بعد چند ماه یا روز نحوه کمک مالی هم مشخص میشه
    همه جورش هست
    سربلند باشی

ببخشيد دوستان يه سوال ديگه وقتي bank statement رو براي دانشگاه بفرستيم تا معلوم بشه توانايي پرداخت هزينه ها رو براي سال اول داريم يا نه بازم فول فاند ميدن يا نه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
    ببخشيد دوستان يه سوال ديگه وقتي bank statement رو براي دانشگاه بفرستيم تا معلوم بشه توانايي پرداخت هزينه ها رو براي سال اول داريم يا نه بازم فول فاند ميدن يا نه؟
    تا انجایی که بنده اطلاع دارم و روی کاغذشون هم نوشتن bank statement برای پروسه I-20 و صادر کردن ویزا به کار میاد تو سفارت
    اصلا فول فاند به این مساله ربطی نداره تا جایی که من خوندم و اون رزومه هستش که تعیین کنندس
    حالا ممکنه خودشون بعد دادن فاند بگن این کاغذ رو بفرست یا لازم نیست
    سربلند باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed586 نمایش پست ها
    Dear Friend,
    Thers are some qualification requirements for funding. I believe most of iranian students from top universities qualify these requirements. By the way the most important requirement, from my point of view, is the advisor's descion on wethear you are useful for the research he has in his hand or not.
    You must try your best to impress him by stating and highlighting your points of strength on the research topic.
    Just do not hesitate and go ahead
    !
    Saeed , could you possibly mention the way to communicate with advisors to show your qualification to them , and is it a good idea to talk to send the email to universities faculty in order for them to know your abilities?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)