صفحه 120 از 137 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member FatemeArtistic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fashion & Textile Design - Dr.Shariati technical university

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام
    لطفا شرایطی ک شانس گرفتن بورسیه ترکیه در مقطع ارشد ( رشته طراحی لباس ) رو بالا میبره بگید .ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    ببخشید قصد جسارت ندارم اما حرف شما زیاد درست نیست
    دوست عزیز خیلی از داشنگاه های امریکا برای مقطع فوق هم فاند ارائه میدن
    با توجه به کثرت داشنگاه ها در امریکا پیدا کردن فاند در مقطع فوق کار سختی نیست!!!!
    علاوه بر این شما در امریکا امکان تحصیل مستقیم در پی اچ دی رو دارید که خود این باز هم کمک شایانی برای فاند میکنه
    دوستان از راهنمایی هر دو تاتون واقعا" ممنونم..... کمک بزرگی بهم کردید
    حقیققتش من آخرین مدرکم ارشد هست...یک مدت هم دوره ارشد بورس المان ر ا گرفتم....از محیط علمی اونجا خوشم اومد..... الان هم اصراری ندارم که حتما" آمریکا پذیرش بگیرم..... ولی با توجه به این که می فرمایید از امریکا می شه برای ارشد هم بورس گرفت... فکر می کنم با توجه به شرایط من دانشگاههای آمریکا بهتر باشه.. ولی مشکلی که من دارم اینه که توی این گرایش جدید که می خوام اپلای کنم... روزمه ام خیلی ضعیفه.... با مدرک کارشناسی بیولوزی با معدل 15.18 و نمره ایلتس 7 چند درصد ممکنه بتونم پذیرش بگیرم با فاند (توی مقطع ارشد)؟ و بدون فاند احتمال گرفتن پذیرش چقدره؟
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    بسته به دانشگاه ایالت و رشته فرق میکنه. در رشته های فنی از 29 هزار تا تا 50 هزارتا دیدم رقم اخر مال TOP 10 بوده(بانضمام هزینه دانشگاه). حالا اگر این پول رو به شما در هر ایالت بدن با توجه به اسکیل خرج شما ممکنه کافی باشه یا نباشه.
    ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط qrt نمایش پست ها
    سلام
    مقدار فاند برای دانشگاه های امریکا در مقطع دکتری چقدر باشه که کافی باشه از هر نظر؟

با تشکر
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    اینکه تو جدول نتایج پذیرش تو قسمت فاند نوشته مثلا 50000
    منظورش برای کل دوره تحصیله (حالا دکتری یا ارشد فرق نداره) یا نه سالانه 50000 ؟؟
    ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    بسته به دانشگاه ایالت و رشته فرق میکنه. در رشته های فنی از 29 هزار تا تا 50 هزارتا دیدم رقم اخر مال TOP 10 بوده(بانضمام هزینه دانشگاه). حالا اگر این پول رو به شما در هر ایالت بدن با توجه به اسکیل خرج شما ممکنه کافی باشه یا نباشه.
    ارادت
    خیلی ممنون از پاسختون. رشته های مهندسی منظورمه . از کجا بتونم متوجه بشم فاند چقدر کافیه از هر نظر در کدام ایالت و شهر و کدام دانشگاهی؟؟

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

سلام دوستان به نظرتون با معدل 16 و دوتا isi و تسلط به نرم افزارهایی مثل کتیا / متلب / فلوئنت / اباکوس / سالیدورک / تو یک دانشگاهی مثل دانشگاه دالاس درتگزاس آمریکا دکترا مستقیم از کارشناسی گرفت با فول فاند؟ با تافل 108 و gre ندادم ولی اونم بالا میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry/ Azad university

سلام دوستان
    دانشگاهای امریکا معمولا دوتا هزینه out of state و in state دارن که قانونا ما دانشجویان اینترنشنال حساب میشیم. یعنی باید هزینه out of state که خیلی زیاده رو بدیم. اما اگر از همون ترم فاند بگیریم از دانشگاه و یا RA و کامل فول فاند نشیم، به چه صورتی هست؟ باز باید هزینه out of state رو بدهیم یه نه؟
    یکی از دوستام دانشگاه university of alabama birmangham رفت ، میگفت که امریکا یه قانون داره اگر توی خاک امریکا حتی 1 دلار بتونی به شکل قانونی درآمد داشته باشی، دانشگاه شهریه تورو in state حساب می کنه. و از این قانون استفاده کرد و استادش از همون اول ماهی 20 دلار بهش داد و برای همون ترم اولش هم in state هزینه داد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_6663 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاهای امریکا معمولا دوتا هزینه out of state و in state دارن که قانونا ما دانشجویان اینترنشنال حساب میشیم. یعنی باید هزینه out of state که خیلی زیاده رو بدیم. اما اگر از همون ترم فاند بگیریم از دانشگاه و یا RA و کامل فول فاند نشیم، به چه صورتی هست؟ باز باید هزینه out of state رو بدهیم یه نه؟
    یکی از دوستام دانشگاه university of alabama birmangham رفت ، میگفت که امریکا یه قانون داره اگر توی خاک امریکا حتی 1 دلار بتونی به شکل قانونی درآمد داشته باشی، دانشگاه شهریه تورو in state حساب می کنه. و از این قانون استفاده کرد و استادش از همون اول ماهی 20 دلار بهش داد و برای همون ترم اولش هم in state هزینه داد.
    سلام. ببینید تا جاییکه من میدونم وقتی فاند داشته باشید و مالیات کسر بشه ازش شهریه شما in state حساب میاد مثلا half fund شما اگر شامل معافیت از شهریه باشه معنیش این نیست به دانشگاه شهریه نمیدین بلکه استاد یا دانشکده شهریه شما رو به دانشگاه میدن پس احتمالا همون in state محسوب میشین و ازش مالیاتم کم می کنن و مابقی رو به عنوان tuition به دانشگاه میدن.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام به همه ...
    شرایط فول فاند شدن برای من که واسه ارشد مکانیک میخام برم آمریکا چیه ؟ تسلت کامل نه ولی حرفه ایم تو سالید/انسیس/برنامه نویسی ربات / اونا چه شرایطی غیر این میخان تا چند هفته دبگه یه مقاله isi میدم .....با این شرایط جزب میکنن ؟؟و با این شرایط فول فاند هزینه ها به چ شکله ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1995 نمایش پست ها
    سلام به همه ...
    شرایط فول فاند شدن برای من که واسه ارشد مکانیک میخام برم آمریکا چیه ؟ تسلت کامل نه ولی حرفه ایم تو سالید/انسیس/برنامه نویسی ربات / اونا چه شرایطی غیر این میخان تا چند هفته دبگه یه مقاله isi میدم .....با این شرایط جزب میکنن ؟؟و با این شرایط فول فاند هزینه ها به چ شکله ؟
    باید معدل و نمره GRE و زبان بالا داشته باشید.رزومه تون را در تاپیک شانس پذیرش بگذارید تا دوستان نظر بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)