صفحه 123 از 137 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

با سلام ...دوستان میشه بگید با این رزومه میتونم از دانشگاههای رنک 20 تا 50 امریکا فول فاند بگیرم یا نه؟
    کاردانی برق قدرت غیر انتفاعی صدرا تهران معدل 15 -کارشناسی قدرت غیر انتفاعی شهاب دانش قم معدل 17.4-ارشد ماشین های الکتریکی گیلان معدل تقریبا 19 -4 تا مقاله ISI هم دارم تو IEEE و Elsviser
    تافل نمرم 109 شده وGRe رو هم دارم آماده میشم و نمره 370 به بالا میتونم بگیرم
    اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط empower نمایش پست ها
    با سلام ...دوستان میشه بگید با این رزومه میتونم از دانشگاههای رنک 20 تا 50 امریکا فول فاند بگیرم یا نه؟
    کاردانی برق قدرت غیر انتفاعی صدرا تهران معدل 15 -کارشناسی قدرت غیر انتفاعی شهاب دانش قم معدل 17.4-ارشد ماشین های الکتریکی گیلان معدل تقریبا 19 -4 تا مقاله ISI هم دارم تو IEEE و Elsviser
    تافل نمرم 109 شده وGRe رو هم دارم آماده میشم و نمره 370 به بالا میتونم بگیرم
    اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم
    سلام دوست عزیز
    برای بورس گرفتن یکی معدل و رتبه شما در بین همکلاسی ها و دیگری نزدیک بودن پایان نامه شما به پروزه استاد هست. شما باید با استاد هایی ایمیل بزنین که که در زمینه کاری اون ها مقاله چاپ کردین. اینطوری می تونین شانس خودتون برای گرفتن فاند بیشتر کنین.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hello_all نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای بورس گرفتن یکی معدل و رتبه شما در بین همکلاسی ها و دیگری نزدیک بودن پایان نامه شما به پروزه استاد هست. شما باید با استاد هایی ایمیل بزنین که که در زمینه کاری اون ها مقاله چاپ کردین. اینطوری می تونین شانس خودتون برای گرفتن فاند بیشتر کنین.
    موفق باشین
    ممنون بابت جوابتون...پس به نظر شما اینکه من چه دانشگاهی ارشد رو خوندم و رنکش چیه مهم نیست...یعنی اونی که تو شریف خونده با اونی که شهرستان خونده کلا چه فرقی داره شرایط فاند گرفتنشون و آیا شانس برابری دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط empower نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون...پس به نظر شما اینکه من چه دانشگاهی ارشد رو خوندم و رنکش چیه مهم نیست...یعنی اونی که تو شریف خونده با اونی که شهرستان خونده کلا چه فرقی داره شرایط فاند گرفتنشون و آیا شانس برابری دارند؟
    ببین دوست عزیز
    دانشگاه های شریف، تهران از این قاعده مستثنی هستن.
    من تجربه خودم تو این زمینه می گم. من برای دانشگاه ویریجینا تک اپلای کردم ( رنکش در مکانیک 17 هست) و اونجا برای مصاحبه دعوت شدم ولی بدلیل اینکه در مصاحبه خوب جواب ندادم رد شدم. دلیل اینکه برای مصاحبه دعوت شدم این بود که دو نا از استادهای اونجا در زمینه ایی کار می کردن که من 3 تا مقاله در مجله ASME داشتم. اما بدون کوچکترین دعوتی برای مصاحبه از دانشگاه نه چندان رنک خوب مانند university of utah & Tuft university رد شدم! ( با وجود اینکه از استادهای اونجا جواب داشتم!!!)
    ببین کلا نمیشه یک قاعده کلی برای پذیرش پیدا کرد. اینکه می گن شانسی هست واقعا درسته. ولی هر چقدر که شما زمینه کاری و مقاله نزدیک به کار استاد داشته باشین شانس شما بالا میره.
    راستی باید سعی کنی تا اکتبر نمرات تافل و چی آر ایی اماده کنی که زودتر بتونی به اساتید ایمیل بزنی و شروع به مکاتبه کنی. اگر این کار به عقب بندازی شانست کمتر میشه.
    موفق باشی

سلام
    من دانشجوی ترم ۲ سخت افزار بهشتی ام.چون همه جا میگن واش اپلای باید از همون اول به فکر باشم یه سری سوال واسم پیش اومده.
    ۱-تاثیر معدل برای فاند گرفتن بیشتره یا مقاله؟ البته برای مستر خوندن.چون فک کنم تو دکترا مقاله مهم تر باشه.
    ۲-به جز دانشگاه های شریف و تهران هیچ دانشگاهیی رو نمیشناسن از ایرانو واسشون فرقی نمیکنه؟
    ۳-بالاتر بودن نمره ازمونای زبان مثل تافل هم مهمه یا فقط داشتن مدرک قبولی کافیه؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sandymoein نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم ۲ سخت افزار بهشتی ام.چون همه جا میگن واش اپلای باید از همون اول به فکر باشم یه سری سوال واسم پیش اومده.
    ۱-تاثیر معدل برای فاند گرفتن بیشتره یا مقاله؟ البته برای مستر خوندن.چون فک کنم تو دکترا مقاله مهم تر باشه.
    ۲-به جز دانشگاه های شریف و تهران هیچ دانشگاهیی رو نمیشناسن از ایرانو واسشون فرقی نمیکنه؟

با تشکر
    سلام

این نظر من هست و ممکنه دیگران نظر دیگه ای داشته باشن
    3و 1- بستگی به کشور مقصد داره مثلا استرالیا و کانادا کلا رومعدل حساس هستند. برای گرفتن پذیرش اول باید مینیمم های دانشگاه رو داشت بعد برای گرفتن فاند باید رزومه قوی و قابل رقابت باشه. طبیعتا هرچی معدل و مقاله و زبان بهتر باشه فاند احتمالش بالاتر هست.
    2- اسم دانشگاه چندان مهم نیست براشون. البته بازم بستگی به کشور مقصد داره

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sandymoein نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    اینم نظر منه :
    1- تا می تونی معدلت رو زیاد کن. خیلی زیاد.
    2- اگه تونستی و وقت داشتی چند تا حل تمرین بگیر.
    3- تو اوقات فراغت مثلاً تابستونا زبانتو تقویت کن.

اگه معدل خوبی داشته باشی می تونی از دانشگاه های آمریکا پذیرش برای دکترای مستقیم بگیری.
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

Senior Member

من تجربه خودمو از اپلای و نحوه گرفتن کمک هزینه مینویسم شایستی که بدرد دوستان بخورد:
    اول اینکه شانس خیلی مهمه چرا؟ چون 1سال شما با 30 تا اپلیکنت معمولی اپلای میکنین 1سال با 40تاخفن پس دنبال الگوی خاصی برای گرفتن فاند نباشین اما
    من از جاهایی که ریجکت شدم نحوه تصمیم گیری کمیته پذیرش رو پرسیدم و اونام گفتن که
    ما اپلیکنتها رو بر اساس GPAو GRE رنک میکنیم و بعد در مواردی که فرق زیادی بینشون نیست به رزومه(CV) مراجعه میکنیم(توجه کنین برای رنک کردن هیچ حرفی از ریکام،SOP،اسم دانشگاه و حتی نمره زبان تافل و آیلتس نزدن اینا چیزایی که شما باید داشته باشین و معدل و جی آر ای به اصطلاح تای برکر هستن)...
    دانشگاههای سطح بالاتر پولدارترن و بعضا مینویسن روی وبسایتشون که فاند ما تضمینیه "اگه پذیرش گرفتی"....فاند معمولا به دانشجوهایی که تاپ رنک باشن توی رده بندی اون سال تعلق میگیره و واقعیت اینه که برعکس این چیزی که توی فروم گفته میشه خیلی هم به ارتباط با استاد ربط نداره و مواردی که شده من شخصا فکر میکنم یا شانسی بوده و یا اینکه اون شخص واقعا رزومه خوبی داشته و اگه ایمیلم نمیزد پذیرش می گرفت.

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    من تجربه خودمو از اپلای و نحوه گرفتن کمک هزینه مینویسم شایستی که بدرد دوستان بخورد:
    اول اینکه شانس خیلی مهمه چرا؟ چون 1سال شما با 30 تا اپلیکنت معمولی اپلای میکنین 1سال با 40تاخفن پس دنبال الگوی خاصی برای گرفتن فاند نباشین اما
    من از جاهایی که ریجکت شدم نحوه تصمیم گیری کمیته پذیرش رو پرسیدم و اونام گفتن که
    ما اپلیکنتها رو بر اساس GPAو GRE رنک میکنیم و بعد در مواردی که فرق زیادی بینشون نیست به رزومه(CV) مراجعه میکنیم(توجه کنین برای رنک کردن هیچ حرفی از ریکام،SOP،اسم دانشگاه و حتی نمره زبان تافل و آیلتس نزدن اینا چیزایی که شما باید داشته باشین و معدل و جی آر ای به اصطلاح تای برکر هستن)...
    دانشگاههای سطح بالاتر پولدارترن و بعضا مینویسن روی وبسایتشون که فاند ما تضمینیه "اگه پذیرش گرفتی"....فاند معمولا به دانشجوهایی که تاپ رنک باشن توی رده بندی اون سال تعلق میگیره و واقعیت اینه که برعکس این چیزی که توی فروم گفته میشه خیلی هم به ارتباط با استاد ربط نداره و مواردی که شده من شخصا فکر میکنم یا شانسی بوده و یا اینکه اون شخص واقعا رزومه خوبی داشته و اگه ایمیلم نمیزد پذیرش می گرفت.
    صحبت شما در مورد آمریکا کاملا درسته اما در مورد کانادا حتما باید با استاد ارتباط بر قرار کرد و در مورد پذیرش و فاند ازش Ok گرفت ، کانادا شدیدا استاد محور هست مگر در موارد استثنا که رزومه بسیار قوی باشه نیازی به استاد داشتن نیست.

سلام دوستان
    خواهشا راهنمایی کنید
    من دوتا ارشد دارم ( بیومکانیک از صنعتی سهند و بیومواد از علوم پزشکی اصفهان) که در هر دو موضوع مکانیک سلول کار کردم.
    به نظر شما این شرایط میتونه رو میزان فاند اثر داشته باشه؟
    اصلا بیان کنم دوتا ارشد دارم یا نه نتیجه عکس میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)