صفحه 100 از 137 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhanghg نمایش پست ها
    سلام دوستان.من ماه پیش برا pace university تو رشته ءMBA اپلای کردم ایمیلی اومده که می گه شما پذیرفته شدید حالا از من official bank statement می خواد به اندازه ی هزینه ی سال اول دانشگاه اما هزینه زیاده من دنبال فاند یا اسکالرشیپم لطفا می شه بهم بگید چطو باید اقدام کنم برا فاند؟ در ضمن با هیچ کدوم از اساتید دانشگاه تماس نداشتم تا از اونا در خواست فاند کنم
    تاپیک MBA را ملاحظه کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...d.php?1943-MBA

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Dear Dr. Duen-Ren Jeng,

I am an undergraduated student in Mechanical Engineering at Khayyam Institute of higher education, Mashhad, Iran. Graduated in spring of 2013, I am currently preparing to apply for graduate studies in Mechanical Engineering program at Toledo.I found your research fields through your website which seems very interesting to me for pursuing my future studies in Thermodynamics and Heat Transfer.

In our department, I've been a teaching assistant in Thermodynamics for two semesters and two semesters else in Thermodynamics at the IAUM university. I've got an online certificate titled "Introduction to Mechanical Engineering" from Georgia Institute of Technology

I would be very grateful if you could tell me about the possible opportunities in your research group

Looking forward to hearing from you,
    Best Regards,
    my name

نقل قول نوشته اصلی توسط arminAD نمایش پست ها
    Oct 16 at 2:07 AM
    Dear Dr. Duen-Ren Jeng,

I am an
    undergraduated student in Mechanical Engineering at Khayyam
    Institute of higher education, Mashhad, Iran. graduated in spring
    2013, I am currently in the process of applying for graduate studies in Mechanical Engineering program at Toledo.
    I found your research interests on your website and I am very much interested in pursuing my future studies in Thermodynamics and Heat Transfer.

I am also teacher assistant of one of my Masters, Dr. Barati for two semesters ,who teaches Thermodynamics in our department
    and two semester Teaching Thermodynamics by Eng.Amiri darban in IAUM university.
    I am also have Online Certificate in Introduction to Mechanical Engineering from Georgia Institute of technology.

I would appreciate it very much if you could tell me about the possible opportunities in your research group.

Looking forward to hearing from you,
    Best Regards,
    my name

برای subject هم نوشتم:
    Intrested in working on Thermodynamics and Heat Transfer

دمتون گرم
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic engineering, Semnan university, Iran

با سلام. سوال من در مورد گرفتن فول فاند از دانشگاه آمریکاست.. من 10 تا مقاله ISI دارم و میخوام واسه آمریکا فول فاند بگیرم. همچنین میتونم از چندین استاد در ایران و خارج کشور (آمریکا, اسرالیا, ترکیه, تایلند, کانادا) Recommendation letter بگیرم و این هم به دلیل همکاری زیاد من با این اساتید است. به نظر شما امکانش هست؟؟
    چندتا مقاله دیگه هم فرستادم و فکر کنم تا آخر امسال تعداد مقاله بیشتر از 10 تا بشه.. تو این مقالات اخیر هم با اساتید آمریکایی و آسیایی همکاری داشتم. مشکل سربازی هم ندارم. (معدل ارشد هم 16.2). یک کتاب هم شاید بتونم با همکارانم تا چند ماه دیگه تالیف کنم که مطمئنم تیراژ بالا به چاپ میرسه..(البته به زبان فارسیه).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط mech25 نمایش پست ها
    با سلام. سوال من در مورد گرفتن فول فاند از دانشگاه آمریکاست.. من 10 تا مقاله ISI دارم و میخوام واسه آمریکا فول فاند بگیرم. همچنین میتونم از چندین استاد در ایران و خارج کشور (آمریکا, اسرالیا, ترکیه, تایلند, کانادا) Recommendation letter بگیرم و این هم به دلیل همکاری زیاد من با این اساتید است. به نظر شما امکانش هست؟؟
    چندتا مقاله دیگه هم فرستادم و فکر کنم تا آخر امسال تعداد مقاله بیشتر از 10 تا بشه.. تو این مقالات اخیر هم با اساتید آمریکایی و آسیایی همکاری داشتم. مشکل سربازی هم ندارم. (معدل ارشد هم 16.2). یک کتاب هم شاید بتونم با همکارانم تا چند ماه دیگه تالیف کنم که مطمئنم تیراژ بالا به چاپ میرسه..(البته به زبان فارسیه).
    شما رشتتون چیه ؟ مقالاتتون مرتبط با رشتس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط smr92hesami نمایش پست ها
    شما رشتتون چیه ؟ مقالاتتون مرتبط با رشتس؟
    من رشتم مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی.. مقالاتم هم کاملا مطابق با رشتمه.. هم تو زمیه انرژی و هم تو زمینه محیط متخلخل بررسی شده..

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mech25 نمایش پست ها
    شما بايد نمره زبان تافل & جي آر اي داشته باشين.
    بفكر اين 2 نمره باشين
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

شما واقعا رزومه ی خوبی دارین با وجود 10 تا مقاله و تالیف کتاب. و از اونجایی که recom های خوبی هم دارین 100 در 100 امکان فول فاندتون هست.
    فقط این مساله رو فراموش نکنید که چون تو زمینه های مرتبط با انرژی میخواین اقدام کنین از اینکه می تونین ویزا بگیرین یا نه باید مطمین باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام. ممنونم از لطفتون من نمره تافل و GRE رو هم هر جوری بشه ok میکنم..زمینه کاریه من بیشتر انرژیه ولی انرژیهای نوین.
    Renewable and clean energy.
    بعید میدونم که آمریکا یا کشور ما با این زمینه مشکل داشته باشه..

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی منم مثل شما معدل لیسانسم کم هست :
    ما دو راه داریم:
    1- با هزینه شخصی بریم مستر بخونیم در یک کشوری که شهریه نگیره و هزینه زندگی معقول باشه: مثل المان - فرانسه - فنلاند
    2- مستر در ایران با معدل بالا بگیریم و برای دکتری اپلای کنیم البته باید رزومه تحقیقاتی خوبی هم داشته باشه من این راه را رفتم
    سلام
    شما فرانسه درس میخونید ؟
    بعد این که گفتید بعد ارشد بریم، میزان مقالات و اینایی که میخوان چقدره ؟
    تو فرانسه نمیشه حالا بقول شما که دولتیاش رایگانه یجوری هم پول واسه زندگی درآورد یا خودشون فاند بدن ؟!
    من ریاضی دانشگاه تهران میخونم و معدلم هم بالا نیست !

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

درود به شما
    فاند به چه صورت پرداخت میشه؟
    یعنی به صورت یکجا پرداخت میشه؟
    فاندی که داده میشه به ازای هر ترم هست یا سال؟
    مثلا کسی که 30 هزار تا فاند میگیره،هر ترم این مبلغ بهش داده میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)