صفحه 101 از 137 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    درود به شما
    فاند به چه صورت پرداخت میشه؟
    یعنی به صورت یکجا پرداخت میشه؟
    فاندی که داده میشه به ازای هر ترم هست یا سال؟
    مثلا کسی که 30 هزار تا فاند میگیره،هر ترم این مبلغ بهش داده میشه؟
    بسته به قرارداد و نوع فاند فرق میکنه.TA و RA معمولا هر دو هفته یا هر ماه پرداخت میشوند. اسکالرشیپ ها یکجا اول ترم. مبلغی که بعنوان فاند ذکرمیشه معمولا کل مبلغ برای یکسال یا برای کل دوره است (در نامه فاند توضیح میده).

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

مرسی که زود جواب دادی دوست عزیز
    ممنون میشم پاسخ اینها رو هم بدید
    1-این وضعیت برای کسانی که فول فاند میگیرن هم به همین صورته یا متفاوته؟یعنی فول فاند هم ممکنه برای کل دوره باشه یا چون "فول فاند" هست به ازای هر ترم یا سال پرداخت میشه؟
    2-در صورتی که دایرکت پی اچ دی(از کارشناسی به دکتری) باشه و فاند تعلق بگیره(چه فول یا پارشال) با توجه به طولانی بودن دوره، فاند به ازای هر ترم (یا سال) هست یا باز هم احتمال اینکه برای کل دوره باشه وجود داره؟

ApplyAbroad Guru

مرسی که زود جواب دادی دوست عزیز
    ممنون میشم پاسخ اینها رو هم بدید
    1-این وضعیت برای کسانی که فول فاند میگیرن هم به همین صورته یا متفاوته؟یعنی فول فاند هم ممکنه برای کل دوره باشه یا چون "فول فاند" هست به ازای هر ترم یا سال پرداخت میشه؟
    2-در صورتی که دایرکت پی اچ دی(از کارشناسی به دکتری) باشه و فاند تعلق بگیره(چه فول یا پارشال) با توجه به طولانی بودن دوره، فاند به ازای هر ترم (یا سال) هست یا باز هم احتمال اینکه برای کل دوره باشه وجود داره؟
    معمولا سالانه است ولی نامه فاندتون دقیقا توضیح میده که شرایطش چطوریه. "فول فاند" عبارتی است که اپلیکنت ها از خودشون درآورده اند. دانشگاه یک فاندی به شما میده و بر اساس اینکه شهریه و مخارجتون چطور باشه یا بطور کامل یا بطور نصفه نیمه هزینه هاتون رو تامین میکنه. بچه ها به فاندهایی که مبلغش کل هزینه رو تامین میکنه میگن فول فاند. از نظر دانشگاه تفاوت ماهوی نداره.

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

من میخوام کیهان شناسی بخونم و برای گرفتن فاند بیشتر(یا کامل)به نظرتون بهتره مستقیما دکتری رو در آمریکا بخونم یا مثلا ارشد رو در جایی مثل انگلیس بخونم و واسه دکتری برم آمریکا؟
    نظر خودم واسه آمریکا تاپ 10 ها هست و اگه قرار باشه واسه ارشد انگلیس یا استرالیا برم بهترین دانشگاه هاشو در نظر میگیرم وبرای دکتری حتما تاپ 10 های آمریکا
    (استرالیا فقط دانشگاه ملی که در رده 27 هست)

Junior Member

سلام من ارشد طراحی شهری با معدل 17 دارم.زبان در حد تافلم اما هنوز امتحان ندادم جی ار ای هم همینطور.1 مقاله هم دارم.همسرم نیز دکترای دامپزشکی با معدل 14.52 دارد با 1 مقاله خارجی وضعیت زبان و جی آر ای هم مثله من است.چقدر احتمال گرفتن فاند داریم؟ با تحقیقاتی که کردیم امریکا برای همسرم بهتر است. لطفا راهنماییمان کنید ممنون

Junior Member

سلام...به نظرتون با این شرایط از کجا میتونم واسه ارشد مکانیک فاند بگیرم؟چکارا کنم شانسم بالا بره؟
    -کارشناسی فردوسی معدل 15.4
    -یک مقاله داخلی و شاید یک ISI بتونم بدم
    -تافل 96

Junior Member

با سلام.بچه ها کسی میدونه رشته
    Renewable and clean energy زیر مجموعه مهندسیه یا چیز دیگه اییه؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

من میخوام کیهان شناسی بخونم و برای گرفتن فاند بیشتر(یا کامل)به نظرتون بهتره مستقیما دکتری رو در آمریکا بخونم یا مثلا ارشد رو در جایی مثل انگلیس بخونم و واسه دکتری برم آمریکا؟
    نظر خودم واسه آمریکا تاپ 10 ها هست و اگه قرار باشه واسه ارشد انگلیس یا استرالیا برم بهترین دانشگاه هاشو در نظر میگیرم وبرای دکتری حتما تاپ 10 های آمریکا
    (استرالیا فقط دانشگاه ملی که در رده 27 هست)
    please let us see your CV, without CV it is not possible to judge.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام من ارشد طراحی شهری با معدل 17 دارم.زبان در حد تافلم اما هنوز امتحان ندادم جی ار ای هم همینطور.1 مقاله هم دارم.همسرم نیز دکترای دامپزشکی با معدل 14.52 دارد با 1 مقاله خارجی وضعیت زبان و جی آر ای هم مثله من است.چقدر احتمال گرفتن فاند داریم؟ با تحقیقاتی که کردیم امریکا برای همسرم بهتر است. لطفا راهنماییمان کنید ممنون
    If your husband is going to apply for Postdoc in U.S, he will face with a lot a determined students who are trying to apply too. So your Husband's CV should be distinct enough, but regarding the GPA which is very low, without TOEFL and GRE grades, it is not possible to say something about. For M.S to Phd in your case, the GPA is good, you need more publications and also reasonable grades on TOEFL and GRE. if one of you can be admitted, the other one can have F2 visa status, it is very hard to find two open positions in same university in the same time for you and your husband. but you can try.
    Have fun.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin_69 نمایش پست ها
    سلام...به نظرتون با این شرایط از کجا میتونم واسه ارشد مکانیک فاند بگیرم؟چکارا کنم شانسم بالا بره؟
    -کارشناسی فردوسی معدل 15.4
    -یک مقاله داخلی و شاید یک ISI بتونم بدم
    -تافل 96
    for U.S
    your CV is not bad, but you should have TOEFL more than 100 and GRE more than 315 to be comparable with others. till now, everything looks not bad, but your CV should be highlighted to attract professors
    Highlighting can be done by publications and/or English Proficiency Exams as I said
    good luck
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)