صفحه 102 از 137 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام دوستان،
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه تهران با معدل 15.70 هستم و 6 سال سابقه کار در این خصوص دارم. قصد دارم که برای مقطع دکتری در خارج از کشور اقدام کنم. اما در مورد معدلم نگرانم.
    آیا با این معدل می تونم از جایی پذیرش بگیرم. فاند چطور؟
    کسی را می شناسید که با شرایط مشابه من پذیرش با فاند گرفته باشه؟
    ممنون می شم.

Junior Member

سلام. f.a.k
    منم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران هستم. اگه دانشگاهی دیدی که میپذیره یه پیام واسم بزار.
    معدلت کمی پایینه ولی به نظرم معدلت میشه 3 از 4 که خوبه!!!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

دوستان با خیلی از اساتید وقتی صحبت میکنیم میگن در حال حاضر فاند نداریم.خیلی از بچه های اونطرف میگن فاند اساتید اواخر دسامبر مشخص میشه. کسی اطلاع دقیقی داره؟میدونید استادا کی دقیقا میفهمن برای فال 2014 فاند خواهند داشت یا نه؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام ...کسی میدونه اگر برای کارشناسی رفتی امریکا و درس خوندی...برای گرفتن بورس تو دانشگاهای نسبتا خوب...که به درد بخورن چیکار باید بکنی؟؟ شنیدم خیلییییییی سخته...اطلاعات کامل لازم دارم لطفا...چون عاشق پزشکیم و الان دارم برای کارشناسی اقدام میکنم نمیخوام بعدش بلاتکلیف بمونم...ممنون میشم کمکم کنید...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtay نمایش پست ها
    سلام ...کسی میدونه اگر برای کارشناسی رفتی امریکا و درس خوندی...برای گرفتن بورس تو دانشگاهای نسبتا خوب...که به درد بخورن چیکار باید بکنی؟؟ شنیدم خیلییییییی سخته...اطلاعات کامل لازم دارم لطفا...چون عاشق پزشکیم و الان دارم برای کارشناسی اقدام میکنم نمیخوام بعدش بلاتکلیف بمونم...ممنون میشم کمکم کنید...
    این رو قبلا پرسیدید و جواب هم داده شد که برای دوره پزشکی عمومی بورس داده نمیشود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    for U.S
    your CV is not bad, but you should have TOEFL more than 100 and GRE more than 315 to be comparable with others. till now, everything looks not bad, but your CV should be highlighted to attract professors
    Highlighting can be done by publications and/or English Proficiency Exams as I said
    good luck
    یعنی من با معدل 15.4 اگه زبان تافل بالای 100 بیارم و مقاله هم احتمالا یکی بدم....میتونم بورس کامل بگیرم؟میخوام ببینم کسی گرفته با این شرایط؟از کجا؟

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوستان با خیلی از اساتید وقتی صحبت میکنیم میگن در حال حاضر فاند نداریم.خیلی از بچه های اونطرف میگن فاند اساتید اواخر دسامبر مشخص میشه. کسی اطلاع دقیقی داره؟میدونید استادا کی دقیقا میفهمن برای فال 2014 فاند خواهند داشت یا نه؟
    این سوال منم هست،
    ولی خیلی شنیدم که اکثرا تو مارس معلوم میشه (جواب به پروپوزال های استادا)

سلام به همه دوستان
    من کارشناسی ارشد تربیت بدنی با گرایش فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه تهران دارم. معدلم بالای 18 و چند تا مقاله داخلی دارم و دارم روی 2 تا مقاله کار می کنم که بتونم تو ژورنالهای بین المللی چاپ کنم. به نظرتون با این شرایط می تونم از دانشگاههای استرالیا فاند بگیرم ؟ پیشنهادتون واسه اینکه بتونم فول فاند بگیرم چیه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin_69 نمایش پست ها
    یعنی من با معدل 15.4 اگه زبان تافل بالای 100 بیارم و مقاله هم احتمالا یکی بدم....میتونم بورس کامل بگیرم؟میخوام ببینم کسی گرفته با این شرایط؟از کجا؟
    Dont forget the GRE, it is more important than TOEFL, it should be more than 315. If so, you most probabely can get the funding. There are lots of people who are being admitted with this condition, You can take a look on the related posts in Apply abroad.
    Good luck.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Member mordabenilofari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Sciences, University of Montreal

سلام دوستان،
    من دنبال یه فول فاند تو زمینه ی Food microbiology یا Molecular microbiology هستم. فارغ التحصیل لیسانس علوم آزمایشگاهی دامپزشکی از دانشگاه باهنر با معدل 15.5 و کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی میکروبی (by research ) هستم. ایلتس 6.5دارم. 5 مقاله ISI تو جورنال های با IF بالا چاپ کردم و 4 تا تو پروسه ی داوری دارم. کسی از دوستان هست که به من کمک کنه، جایی هست که فول فاند بگیرم برا دکترا توی این رشته؟

بسیار ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)