صفحه 103 از 137 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architectur

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام دوستان
    من لیسانس معماری دارم با معدل 16.7.می خواستم بدنم کسی از دوستان هست که فاند تو این رشته گرفته باشه؟چه جوری و کدوم دانشگاه؟
    و 1 سوال دیگه اینکه کسی هست توی مدرسه معماری aaلندن معماری بخونه؟ایا بورس یا فاند دارن؟
    ممنون

Junior Member strix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم ازمایشگاهی

با سلام به دوستان
    می خواستم بدونم من الان دارم برای کنکور فوق لیسانس بیوتکنولوژی پزشکی می خونم.لیسانسم در رشته ی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی رو تمام کردم .فوق دیپلم دامپزشکی هم دارم.زبان انگلیسیم هم خوبم ،کار ترجمه هم انجام میدم...دارم تلاش می کنم برم اون طرف برای ادامه تحصیل ..لطفا راهنماییم کنید که باید چه کارایی کنم و شیوه ای رو پیش بگیرم تا به این ارزوم برسم...

ممنون

Junior Member

سلام، خسته نباشید. میخواستم بدونم با این CV شانسم برا گرفتن فاند چقدره و واسه دانشگاهها تو چه رنکی اقدام کنم؟
    1. کارشناسی ارشد - صنعتی امیر کبیر
    2. کارشناسی 16.70 - ارشد 17.60 (تا الان)
    3. برق قدرت
    4. نمره زبان تافل:103 (ریدینگ 27/ لیستنینگ 26/ اسپسکینگ 23/ رایتینگ 27)
    5.نمره GRE: ا 314 (وربال 150 - کوانت 164 رایتینگ 3.5)
    6. تعداد مقاله و نوع:1 کنفرانس داخلی، 1 ژورنال در حال سابمیت
    7.شرایط خاص: حتما فول فاند نیاز دارم
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا،
    راستش من متاهل هستم و از این رو چیزی که بیشتر از رنکینگ واسم مهمه، فاند خوبه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید. میخواستم بدونم با این CV شانسم برا گرفتن فاند چقدره و واسه دانشگاهها تو چه رنکی اقدام کنم؟
    3. برق قدرت
    به نظرم شانس بالایی دارید. باید با اساتید ایمیل بزنید ببنید کدامشان دانشجو میخواهند. رنک هم واقعا معلوم نمیکنه، بهتره از دانشگا های تاپ 10 تو رشته خودتون شروع کنید و تا رنک 40- 50 ایمل بزنید ببنید چی میشه.

پ.ن. دوستان پست های بالایی: کسی نمیتونه شانس پذیرش و فول فاند شدن شما رو بگه همینطوری بصورت کلی، مثل این دوستمون شما هم باید رزومه اتون رو اینجا بگذارید تا بشه درست درمون نظر داد. موفق باشید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    3. برق قدرت
    حتما فاند می گیری. استاد هم گیر نیاوردی زیر رنک 40 شانس TA و فلوشیپ داری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام دوستان. میخواستم بدونم که اینکه مدرکت از دانشگاه آزاد باشه یا سراسری توی فاند گرفتن تفاوتی داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dp6768 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم که اینکه مدرکت از دانشگاه آزاد باشه یا سراسری توی فاند گرفتن تفاوتی داره؟
    سلام
    نه به اون شكل كه شما فكر ميكنيد. برخي دانشگاه ها دانشگاه هاي خوب ايران رو ميشناسن 2-3 مورد رو و ترجيحا سعي مي كنند از اونها دانشجو بگيرند. بقيه خير و خيلي از دوستان از دانشگاه آزاد هم موفق شدند مبالغ مختلف فاند بگيرند. رزومه و معدل و نمرات زبان شماست كه حرف اول رو ميزنه. البته براي دانشگاه هاي تاپ هم اگر واقعا رزومه اتون عالي باشه شانس داريد.
    شادزي
    ویرایش توسط Simon : January 24th, 2014 در ساعت 01:13 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    نه به اون شكل كه شما فكر ميكنيد. برخي دانشگاه ها دانشگاه هاي خوب ايران رو ميشناسن 2-3 مورد رو و ترجيحا سعي مي كنند از اونها دانشجو بگيرند. بقيه خير و خيلي از دوستان از دانشگاه آزاد هم موفق شدند مبالغ مختلف فاند بگيرند. رزومه و معدل و نمرات زبان شماست كه حرف اول رو ميزنه. البته براي دانشگاه هاي تاپ هم اگر واقعا رزومه اتون عالي باشه شانس داريد.
    شادزي
    سلام و عرض ادب
    تجربه شخصی من نشان می دهد حداقل در رشته های علوم انسانی 100% فارغ التحصیل دانشگاه های سراسری نظیر تهران علامه شهید بهشتی بودن تاثیر فوق العاده در گرفتن بورس تحصیلی دارد ولی در پذیرش گرفتن من تفاوتی مشاهده نکردم
    شاد باشید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان
    من در یکی از دانشگاههای کانادا اپلای کردم ولی باید ترم درخواستم رو دیفر کنم چون نمیتونم تو اون ترم برم. نمیدونم به یک سال بعد دیفر کنم یا یه ترم بعد. معیارم شانس گرفتن فول فاند هست.
    آیا این موضوع صحت داره که همیشه شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی در ترم های Fall بیشتر از Winter هست؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در یکی از دانشگاههای کانادا اپلای کردم ولی باید ترم درخواستم رو دیفر کنم چون نمیتونم تو اون ترم برم. نمیدونم به یک سال بعد دیفر کنم یا یه ترم بعد. معیارم شانس گرفتن فول فاند هست.
    آیا این موضوع صحت داره که همیشه شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی در ترم های Fall بیشتر از Winter هست؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    سلام
    اين حرف بر اساس تجربيات و شنيده هاست و البته تا حدي منطق وگرنه مدرك كتبي ندارم كه بهتون ارائه كنم. وقتي بيشتر ددلاين هاي فاند در پاييز تعريف ميشه و اين فصل اساتيد دنبال دانشجو ميگردند قاعدتا بايد شانس در اين فصل بالا باشه حالا اگر استادي در زمستان هم شرايطش طوري بود كه خواست به تيم اضافه كنه يا فاندي نصيبش شد قطعا دنبال دانشجو ميگرده. اما چيزي كه در اطراف ديديم و روال كاره اينه كه پاييز شما شانست بيشتره اما فصول ديگه رو نميشه گفت شانستون صفره. شما پذيرش داريد شايد با مكاتبه بتونيد استادي رو متقاعد كنيد كه كمك هزينه بگيريد البته بسته به كار ايشون و تطابقش با رزومه ي شما.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)