صفحه 104 از 137 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام ایا امکان گرفتن فول فاند برای رشته ژنتیک پزشکی در مقطع مستر از یکی از دانشگاهای معتبر کانادا یا امریکا یا استرالیا هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در یکی از دانشگاههای کانادا اپلای کردم ولی باید ترم درخواستم رو دیفر کنم چون نمیتونم تو اون ترم برم. نمیدونم به یک سال بعد دیفر کنم یا یه ترم بعد. معیارم شانس گرفتن فول فاند هست.
    آیا این موضوع صحت داره که همیشه شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی در ترم های Fall بیشتر از Winter هست؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    راستش من تجربه ای از دیفر ندارم و نظر خیلی کارشناسی هم نمی تونم بدم. اما جای شما باشم صبر می کنم پذیرش بگیرم و بعد دیفر می کنم. هنوز جواب نیامده این کار را نمی کنم. چون اگر فاند بدن معمولا واسه یک سال می دن. بعد شما دیفر می کنی یک ترمش از دستت می ره. واسه ترم بعدش خودتو می رسونی و درستو شروع می کنی. اما اگر از الان دیفر کنی یکی دیگه را جات می گیرن و واسه ترم spring هم دیگه فاند بهت نمی دن.
    باز حالا بیشتر پرس و جو کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng-uni of tehran

سوالی که پیش اومده واسم اینه که این دانشگاها فرقی بین معدل متوسط دانشگاه دولتی خوب و معدل بالای دانشگاه آزاد واحد فلان قائل نمی شند؟ من سوالای امتاحانی بعضی دانشگاهای آزاد رو می بینم و مقایسه می کنم اصلن نزدیک هم نیست حتا به دانشگاه های دولتی حتا متوسط
    یا مثلن معدل 17.5 تهران رو با 17.5 آزاد تهران یا هر جای دیگه یکی می دونن؟
    بی انصافیه که اگه اینطور باشه

سلام دوستان عزیز ... من از دانشگاهی پذیرش با فاند RA‌ گرفتم ... که در نامه پذیرش گفتن این فاند شامل هزینه tuition/fees + insurance و حقوق ماهیانه هست. ولی گفته یک general tuition و هزینه های دیگر هست که بایستی خودت بدی (که هزینه کمی هست) الان من سوالم از شما دوستان این هست که آیا این فول فاند حساب میشه؟ و سوال بعدی این هست که براساس سوال که من از مسئول پذیرش پرسیدم این برای 9 ماه هست و تابستان شامل نمیشه. الان به نظر شما در این موارد بعدا میشه برای تابستان هم از استاد فاند گرفت؟ کلا این فاندی که دانشگاه ها اعلام می کنند برای تابستان هم هست یا همگی مثل من هست؟ توصیه تون چیه؟ مرسی
    در ادامه سوال قبلی آیا الان من می تونم به استاد ایمیل بزنم تا در مورد فاند تابستان هم ازش سوال کنم؟ چون به نظر خودم خیلی مناسب نیست در مورد پول خیلی با استاد راهنمای آیندت سوال و بحث کنید لطفا نظرتون رو بگید. از طرفی هم فاند برای من که از خودم پول نمی برم سرنوشت ساز هست.
    ویرایش توسط pApAr : February 5th, 2014 در ساعت 11:48 PM دلیل: مرتبط: ادغام

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط emad88 نمایش پست ها
    سوالی که پیش اومده واسم اینه که این دانشگاها فرقی بین معدل متوسط دانشگاه دولتی خوب و معدل بالای دانشگاه آزاد واحد فلان قائل نمی شند؟ من سوالای امتاحانی بعضی دانشگاهای آزاد رو می بینم و مقایسه می کنم اصلن نزدیک هم نیست حتا به دانشگاه های دولتی حتا متوسط
    Dear Friend
    most of your applications will be evaluated in admission office, they are not aware of your university rank except you are graduated from top universities in the world. Dont bother yourself, they will evaluate your complete background, not just GPA. if they want to decide between a student of Harvard university with GPA of 3.5/4 without any publications, research experience, and work experience, and one student from Iran, with the same GPA from azad university, but with some publications, high English scores, high research capability, they will accept Iranian student for sure.
    Try to improve your overall capabilities instead of being proud of your university.
    Good luck.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ... من از دانشگاهی پذیرش با فاند RA‌ گرفتم ... که در نامه پذیرش گفتن این فاند شامل هزینه tuition/fees + insurance و حقوق ماهیانه هست. ولی گفته یک general tuition و هزینه های دیگر هست که بایستی خودت بدی (که هزینه کمی هست) الان من سوالم از شما دوستان این هست که آیا این فول فاند حساب میشه؟ و سوال بعدی این هست که براساس سوال که من از مسئول پذیرش پرسیدم این برای 9 ماه هست و تابستان شامل نمیشه. الان به نظر شما در این موارد بعدا میشه برای تابستان هم از استاد فاند گرفت؟ کلا این فاندی که دانشگاه ها اعلام می کنند برای تابستان هم هست یا همگی مثل من هست؟ توصیه تون چیه؟ مرسی
    Usually all the international students have the same condition as you. you should pay around 10% of your tuition by yourself. But in some conditions, the professor will pay your tuition ( not Chinese and Indian ) . For summer, it is better to talk later, most probably, the professor that you are working with him, will support you, if not, you can find TA or other works. such as internships.
    good luck
    ویرایش توسط pouya_shahi : June 11th, 2014 در ساعت 06:23 PM
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

سلام من متولد 1369/12 هستم با معدل 15.30 در رشته ی مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد تبریز فارغ التحصیل شدم . 2 تا مقاله ISI دارم ، گواهی دوره های PLC - تابلو برق - نقشه کشی - آسانسور - کلاسهای رباتیک از فنی حرفه ای و گواهی شرکت در مسابقات رباتیک کشوری رو هم دارم . زبان هم کاملا بلدم . الان میخوام برم سربازی بعد که سال 1394/6 سربازی ام تموم شد اقدام کنم برم آمریکا یا فرانسه برای فوق لیسانس و کلا اونجا موندن . میخواستم ببینم با این شرایط و مدارک میتونم بورسیه کامل بگیرم یعنی هم هزینه ی دانشگاه رو بدن هم هزینه ی ماهانه برای زندگی کردن.

Junior Member

سلام دوستان گرامی.
    با توجه به اینکه بعضی استادها برای RA دانشجوی مستر رو هم میگیرند، آیا معنی داره من که میخوام واسه مستر اقدام کنم بهشون ایمیل بدم بپرسم دانشجو میخوان یا نه؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_n نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی.
    با توجه به اینکه بعضی استادها برای RA دانشجوی مستر رو هم میگیرند، آیا معنی داره من که میخوام واسه مستر اقدام کنم بهشون ایمیل بدم بپرسم دانشجو میخوان یا نه؟؟
    مسلما میتونید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emad88 نمایش پست ها
    بستگی داره به اینکه دانشگاهی که اپلای می کنی چقدر قبلا دانشجوی ایرانی داشته و چقدر با دانشگاه های ایران آشناست. این دانشگاهی که من الان هستم راستی دست رد به دانشچوی صنعتی شریف، صنعتی اصفهان و امیر کبیر نمی زنه. وقتی تازه اومده بودم یک استاد هندی که شده بود استاد TA ام برگشت بهم گفت از دوست های خودت تو دانشگاهتون بگو به من اپلای کنن. من فاند دارم. بعدش گفت من خودم که دانشجو بودم با چند تا ایرانی از صنعتی شریف تو یک گروه تحقیق بودیم. بابا عجب دانشجوهایی بودن. این طوری دانشگاه های ایران را می شناسن. بستگی داره چقدر با ایرانی ها سر و کارشون افتاده بوده.
    توصیه اینکه شما می تونید یک خط کوچولو تو sop توضیح بدید که مثلا دانشگاهتون در ایران چه رنکی داره و متوسط معدل دانشگاهتون چنده. این اطلاعات هم شاید کمک بکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)