صفحه 105 از 137 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinks نمایش پست ها
    سلام من متولد 1369/12 هستم با معدل 15.30 در رشته ی مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد تبریز فارغ التحصیل شدم . 2 تا مقاله ISI دارم ، گواهی دوره های PLC - تابلو برق - نقشه کشی - آسانسور - کلاسهای رباتیک از فنی حرفه ای و گواهی شرکت در مسابقات رباتیک کشوری رو هم دارم . زبان هم کاملا بلدم . الان میخوام برم سربازی بعد که سال 1394/6 سربازی ام تموم شد اقدام کنم برم آمریکا یا فرانسه برای فوق لیسانس و کلا اونجا موندن . میخواستم ببینم با این شرایط و مدارک میتونم بورسیه کامل بگیرم یعنی هم هزینه ی دانشگاه رو بدن هم هزینه ی ماهانه برای زندگی کردن.
    your overal background in good
    you have to prepare high scores on TOEFL and GRE for scholarships. You will be able to be admitted for assisantships as well.
    Good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من چند روز پیش از Oregon State University در رشته مهندسی شیمی پذیرش گرفتم. ولی صحبتی از فاند نشده. با توجه به اینکه حدود سه سال و نیم استاد بودم (طرح امریه) به نظرتون شانس گرفتن TA دارم؟ اصلا الان چه کاری کنم بهتره؟ با استادا حرف بزنم؟ ضمنا نمره تافل من 104 هست. speaking 23 , writing 27

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

دوستان یک راهنمایی می خواستم اینکه با توجه به اینکه به زودی اگر خدا بخواهد ویزای مهاجرتی ما در چند ماه آینده برای کانادا بیاید می خواستم با توجه به شرایطم ببینید که می توانم از دانشگاه UBC فول فاند بگیرم.
    - معدل کارشناسی (رشته مترجمی زبان انگلیسی تهران مرکز) 15.99 معدل ارشد تا قبل از پایان نامه (رشته مدیریت بازرگانی بین الملل تهران شمال) 19
    - موضوع پایان نامه هم با توجه به یکی از مقالات استادی است که می خواهم با او کار کنم. البته قبل از نوشتن پروپوزال هم با ایشان و نویسنده اول مکاتبه کردم و اجازه گرفتم و آنها هم پرسشنامه را بدون اینکه بخواهم برایم ارسال کردند.
    - الان هم روی یک مقاله انگلیسی دارم کار می کنم برای ژورنالهای معتبر دنیا و دو تا مقاله فارسی- از پایان نامه هم یک مقاله انگلیسی باز هم برای ژورنالهای معتبر در می آورم.
    - نکته دیگر اینکه کلا" من از زمان فارغ التحصیلی کارشناسی در زمینه بازرگانی کار کردم و سابقه مدیریتی بازرگانی و فروش بین المللی را داشتم( البته این را به جهت نا هماهنگی رشته کارشناسی با ارشد گفتم)
    - البته من سایت دانشگاه را که چک کردم نوشته بود برای این رشته ای که می خواهم اقدام کنم یعنی مدیریت سیستم اطلاعاتی برای همه فاند هست.
    به نظرتون از الان به استاد بگم که می خواهم با او دکترا را بردارم؟ چون خودم فکر کردم که پایان نامه تمام شود بعد از آنکه نتایجش را به آنها گفتم ( خودشان علاقه نشان دادند که نتایج این تحقیق را در ایران بدانند) مطرح کنم یا اینکه وقتی رفتم کانادا حضوری با ایشان مطرح کنم. نظرتان چیست؟

برای IELTS و GMAT هم ترجیح می دهم همانجا امتحان دهم چون تو محیط باشم فکر کنم نمره هام یکم بیاید بالا. البته IELTS که زیر 7.5 نمی گیرم ولی GMAT را هنوز امتحان نکردم و دارم می خوانم.
    از چند تا از استادان دانشگاه هم می توانم توصیه نامه بگیرم.
    ویرایش توسط Vicutopia : February 18th, 2014 در ساعت 11:31 AM

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام دوستان، میخواستم بدونم با معدل حدود 17.3 کارشناسی مکانیک دانشگاه آزاد نجف آباد و آیلتس 7 ،
    داشتن یک مقاله چاپ شده چقدر بهم شانس برای گرفتن فاند برای مستر میده؟

من پذیرش دکتری کامپیوتر از کنکوردیا کانادا دارم و 7500 تا استاد و 10000 دلار دپارتمان داده اند.
    و گفتند که تا 5000 دلار امکان TA دارم. بعد نوشته حدود 6000 دلار شهریه ام در هر ترم است
    حالا این 17500 دلاری که دادند یعنی چی؟ یعنی من 5500 دلار برای خودم می مونه؟
    میشه دوستانی که اطلاع دارند بفرمایند که دقیقاً چقدر برایم می ماند و یا این فقط شهریه را پوشش می دهد.
    چون مثل اینکه سه ترم است و شاید من باید هر سه ترم را شهریه بدهم و مثلاً نمی شود که ترم تابستان بر ندارم.

ضمناً اگر این partial fund است آیا می توانم بعد از رفتن full fund بشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ایمیلی از یک دانشگاه تو آمریکا مبنی بر پذیرش دریافت کردم که در مورد فاند هیچ صحبتی نشده است. از کجا میتونم پیگیری کنم که فاند هست یا نه و چه مبلغی؟
    University is pleased to offer you full admission for the Fall 2014 semester to the Doctor of Philosophy degree program in Engineering with concentration in Mechanical Engineering. Please contact the graduate coordinator of your department for information on procedures for registering and selecting an academic advisor. If you are the recipient of an assistantship please refer to the Graduate Assistant Handbook
    به graduate coordinator هم ایمیل زدم و منتظر جواب هستم. به نظرتون فاند وجود داره یا نه؟ یا زود هست و باید صبر کرد؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanavid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایمیلی از یک دانشگاه تو آمریکا مبنی بر پذیرش دریافت کردم که در مورد فاند هیچ صحبتی نشده است. از کجا میتونم پیگیری کنم که فاند هست یا نه و چه مبلغی؟
    University is pleased to offer you full admission for the Fall 2014 semester to the Doctor of Philosophy degree program in Engineering with concentration in Mechanical Engineering. Please contact the graduate coordinator of your department for information on procedures for registering and selecting an academic advisor. If you are the recipient of an assistantship please refer to the Graduate Assistant Handbook
    به graduate coordinator هم ایمیل زدم و منتظر جواب هستم. به نظرتون فاند وجود داره یا نه؟ یا زود هست و باید صبر کرد؟
    مرسی
    سلام
    دوست عزیز بهترین کار بنظر من تماس تلفنی با گراجوید کواوردینیتور هست و سوال مستقیم از ایشان ولی بنظر من پس از گرفتن پذیرش حالا شما می توانید برای همه بورسهای موجود در دانشگاه اقدام کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من مهندسی معدن خوندم لیسانس آزاد بودم معدل:14/43
    فوق لیسانس دانشگاه صنعتی شاهرود معدل:17/30
    برای تافل وGRE دارم الان تمام تلاشمو میکنم که نمره ی 100 تافل و GRE حداقل 320 رو بزنم برای امریکا میشه به FUND امیدوار بود؟
    البته روی 2 تا ISI و 2 تا مقاله کنفرانسی خارجی معتبر هم دارم کار میکنم.
    ممنون میشم نظرتونو بگید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ah1cobra نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من مهندسی معدن خوندم لیسانس آزاد بودم معدل:14/43
    فوق لیسانس دانشگاه صنعتی شاهرود معدل:17/30
    برای تافل وGRE دارم الان تمام تلاشمو میکنم که نمره ی 100 تافل و GRE حداقل 320 رو بزنم برای امریکا میشه به FUND امیدوار بود؟
    البته روی 2 تا ISI و 2 تا مقاله کنفرانسی خارجی معتبر هم دارم کار میکنم.
    ممنون میشم نظرتونو بگید.
    سلام
    اگر بتونيد رايزني خوبي با اساتيد داشته باشيد و نمراتي كه گفتيد بگيريد ميشه درصدي از شانس رو محتمل شد. ضمنا در خصوص رشته سعي كنيد زياد سمت و سوي انرژي به خودشون نگيرند مقالات شما. اوضاع كلير روي رشته هاي مرتبط با انرژي زياد جالب نيست.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من در راند دوم فاند (احتمالا همان waiting list) دوره دکترا مهندسی شیمی دانشگاه oregon state قرار گرفتم و گفته شده که تا 15 آوریل راند اولی ها باید جواب آفرهاشون رو بدن. به نظرتون در این 10 روز باقیمانده من چه کار کنم؟ کاری از دستم بر میاد؟ (پذیرش داده اند ولی در راند اول فاند به من ندادند)
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)