صفحه 107 از 137 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    RA برای کار روی تزخودتون است و جزو سقف کاری حساب نمیشه.
    با تشکر، میشه لطفا بیشتر توضیح بدهید. چون اگر اینطور که شما میگید هست همه به فکر گرفتن TA و RA با هم خواهند بود تا بتوانند با ترکیب هر دو (و اینکه سقف کاری برای RA نیست) حقوق 2500-3500 ماهانه بگیرند! اما من ندیدم کسی این مقدار بگیرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AliMa14 نمایش پست ها
    با تشکر، میشه لطفا بیشتر توضیح بدهید. چون اگر اینطور که شما میگید هست همه به فکر گرفتن TA و RA با هم خواهند بود تا بتوانند با ترکیب هر دو (و اینکه سقف کاری برای RA نیست) حقوق 2500-3500 ماهانه بگیرند! اما من ندیدم کسی این مقدار بگیرد.
    اکثر کسانی که دانشگاههای خوب هستند ta و ra و اسکالرشیپ را با هم میگیرند ولی رقمش به 3000 و 3500 دلار نمیرسد. RA را استاد بر اساس بودجه اش میدهد نه ساعات کار، و در نتیجه اینطوری نیست که اگر ساعت بیشتری کار کنید مبلغ بیشتری بگیرید. در بسیاری از دانشگاهها (بخصوص در کانادا که من دیده ام) ra اصولا بعنوان حقوق تعریف نمیشود بلکه بصورت award تعریف میشود که مشمول مالیات نشود و در این حالت اصلا ساعت کاری برایش وجود ندارد. اگر در این موارد شک دارید از دانشکده تان بپرسید که آیا داشتن ta و ra همزمان روی حداکثر ساعت کاری تان تاثیری میگذارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

با سلام، من از دانشگاه خوبی در آمریکا آفر رسمی TA آزمایشگاه دارم (هنوز قبول نکردم) در رشته برق به صورت: 1500 دلار ماهانه و برای 15 ساعت کار در هفته (شهریه دانشگاه هم waive شده است و فقط سالانه 2500 دلار فی دانشگاه را باید از جیب بدهم).
    این آفر را معاون دانشکده اخیرا به من پیشنهاد داده، در حالی که استادم به احتمال بالا با توجه به صحبت هایی که قبلا کردیم بزودی RA به من پیشنهاد خواهد داد (استادم هنوز خبر نداره که TA به من از طرف دانشکده داده شده است).

من همانگونه که به معاون دانشکده اعلام کرده ام علاقمند هستم TA+RA همزمان داشته باشم و او هم گفته مشکلی نیست چنانچه استاد RA را هم بدهد. سوالی که پیش امده برام این هست که:
    سقف ساعت کار در تمام دانشگاههای آمریکا مگر 20 ساعت نیست؟ چنانچه اینطور هست من 5 ساعت دیگر میتونم کار کنم، من دوست دارم این 5 ساعت را RA باشم. آیا استادم حاضر خواهد شد برای 5 ساعت در هفته RA بدهد یا اینکه من را ملزم به گرفتن حداقل 10 تا 20 ساعت در هفته RA خواهد کرد؟

ممنون خواهم شد من را راهنمایی کنید.
    جوابم را در سایت دانشگاه فکر کنم پیدا کردم:
    Is a student permitted to hold multiple assistantships?
    Yes...,but an International student is restrircted by his/her visa to work a maximum of 20 hours per week
    پس من نتیجه میگیرم که RA هم در دانشگاههاهی آمریکا برخلاف کانادا مشمول سقف ساعتی میشود. درسته؟

ApplyAbroad Guru

جوابم را در سایت دانشگاه فکر کنم پیدا کردم:
    Is a student permitted to hold multiple assistantships?
    Yes...,but an International student is restrircted by his/her visa to work a maximum of 20 hours per week
    پس من نتیجه میگیرم که RA هم در دانشگاههاهی آمریکا برخلاف کانادا مشمول سقف ساعتی میشود. درسته؟
    نه الزاما. اگر RA شما مربوط به کار تزتان باشد جزو تحصیلتان است نه کار. بجای حدس و گمان این موضوع را مستقیما از استادتان یا دانشکده سوال کنید.

نمیدونم چرا پستم پاک شد ، پرسیده بودم آیا میشه به صورت حدودی گفت که دانشگاه ها تا چه رنکی فول فاند میکنن؟ مثلا دانشگاه رنک 100 هم کسی رو فول فاند میکنه؟ 150 و 200 چطور؟

امیدوارم بازم پاک نشه پستم(حداقل منتقل بشه)
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه محقق اردبیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید من چند تا سوال دارم که فکر کنم مرتبط باشه یکی دو جا دیگه هم پرسیدم جواب نگرفتم..:
    من الان پیش دانشگاهی می خونم و سربازیمم به زودی مغاف می شم ..
    آیا واسه ی دوره ی لیسانس هم کمک هزینه ی تحصیلی کامل می دن ؟
    دوست عزیز برای دوره ی لیسانس کمک هزینه ی تحصیلی بسیار بسیار کم است من بهتون پیشنهاد میکنم لیسانس رو تو ایران با یه رزومه ی خوب تموم کنید و برای کارشناسی ارشد تو خارج از کشور برنامه ریزی کنید موفق باشید

سلام
    میشه رزومه ام بخونید و بعد بگید اولا اصلا از ارشدم حرفی بزنم و برا دکتری بخام برم گرایشش دیگه یا با همون لیسانس برم برا ارشد مجدد
    لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13/89 از دانشگاه فردوسی مشهد
    فوق لیسانس شیمی پیشرانه با معدل 17/44 (یعنی شیمی سوخت موشک و مواد منفجره) دانشگاه مالک اشتر
    زبان هنوز امتحان ندادم
    سه تا مقاله ISI در رابطه با بررسی قدرت مواد منفجره تو ژورنال های اروپا دارم.ژورنال ها معتبرند و در زمینه مواد پرانرژی یا شیمی فیزکند.
    یک مقاله علمی ترویجی داخل دارم.(نشریه مواد پرانرژی ایران)
    تالیف یک کتاب هم انجام دادم در رابطه با نرم افزارها تخصصی مواد منفجره و پیشرانه
    پروژه کارشناسی ارشدم هم در رابطه با یک سوخت موشک بوده.
    میدونم دانشگاه مالک اشتر روش حساسن هیچی بدبختی من رشته ام هم خاص بوده خیلی.
    سابقه تدریس تو همین دانشگاه رو هم دارم
    شانس پذیرش با بورس رو دارم؟کدوم دانشگاه؟میدونم کانادا و امریکا که نمیشه.اما ایا برا اسیا یا استرالیا شانس دارم؟

با سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان
    یه سوالی داشتم آیا اصن آمریکا به کسی بورس کامل میده یا همش دروغه این حرفا ؟! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جدی پرسیدم این سوالا
    بعدشم من خودم الان ترم 4 IT هستم دانشگاه اصفهان دولتی با معدل 17
    آیا برا من این امکان هست که بتونم بورس بگیرم از دانشگاه های آمریکا ؟ رنکش برام مهم نیست
    سربازی هم معافیت دارم و مشکل خروج از کشور ندارم
    اگه کسی کمکم کنه و جواب سوالاما بده خیلی ازش ممنون میشم
    مرسسیییییییییییییییییی

Banned

سلام
    میخواستم ببینم کسی که فوق رو در امریکا در یه دانشگاه رنک 50 بخونه و تموم کنه چه شرایطی بیشتر براش مهمه تا بتونه دکترا فول فاند بره دانشگاه بهتر یا اصلا یه دانشگاه دیگه اگر نخواد همین دانشگاه بمونه به فرض؟
    لطفا جواب بدین کامل مهمه برام.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط goldteamasia نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان
    یه سوالی داشتم آیا اصن آمریکا به کسی بورس کامل میده یا همش دروغه این حرفا ؟! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جدی پرسیدم این سوالا
    بعدشم من خودم الان ترم 4 IT هستم دانشگاه اصفهان دولتی با معدل 17
    آیا برا من این امکان هست که بتونم بورس بگیرم از دانشگاه های آمریکا ؟ رنکش برام مهم نیست
    سربازی هم معافیت دارم و مشکل خروج از کشور ندارم
    اگه کسی کمکم کنه و جواب سوالاما بده خیلی ازش ممنون میشم
    مرسسیییییییییییییییییی
    Yes, most of irainian students get full financial support from U.S universities
    you are eligible for admission as far as you provide good English Test Scores ( TOEFL, GRE) and publications
    Good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)