صفحه 11 از 137 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط susis نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدی؟ مثلا در چه شهرهایی میشه و چه جاهایی نمیشه؟
    اگه شما بگين چقدر فاند دارين و كجا مي خواين برين من بهتر مي تونم راهنمايي كنم. (مي خواي پيام خصوصي بده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gabo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال مي خوام در رشته هوش مصنوعي در كنكور ارشد شركت كنم و برنامه قبول شدن در دانشگاه هاي تهران رو دارم
    اما يه سوال خيلي خيلي مهم برام پيش اومده
    1- محدوديت سني گرفتن فاند از آمريكا (يا كانادا) چند ساله؟ من در 32 سالگي درسم رو تموم مي كنم، آيا شانسي براي گرفتن فاند دارم؟ (اگر شانسي نداشته باشم بي خيال ادامه تحصيل مي شم)
    2- وضعيت فاند گرفتن و ادامه تحصيل و بازار كار اين رشته در آمريكا (يا كانادا) چه جوريه؟
    متشكرم

سلام
    من تو کانادا شرط سنی خاصی برای فاند، scholarship یا fellowship ندیدم
    شما اگر رزومت مورد قبول استاد باشه و خود استاد فاند کافی داشته باشه شما رو از نظر مالی حمایت می کنه
    بهترین کار اینه که با استادایی که تو این رشته هستن تماس بگیری و رزومت رو براشون بفرستی و نظرشون را راجب رزومت بپرسی (بعضی هاشون جواب می دن)
    تا اونجایی که من می دونم بازار کار واسه هوش مصنوعی خوبه

ویرایش توسط shamim65 : May 25th, 2010 در ساعت 04:22 PM دلیل: نقل قول نداشت.

سلام من سالي 21000 دلار فاند دارم اما هزينه اي که تو I-20 نوشته 28000 دلاره (که نصفش هزينه ي زندگي همسرمه)
    مي خواستم ببينم از نظر سفارت الان من فول فاندم يا نه؟ و اين 7000 دلار در سال مشکلي برام ايجاد مي کنه يا نه؟
    منظورم از اينکه نصفش هزينه همسرمه، نصف 7000 دلار بود.
    ممنون
    ویرایش توسط shamim65 : May 20th, 2010 در ساعت 10:50 PM

Junior Member

با سلام
    من برای دکتری از یکی از اساتید استرالیایی درخواست دادم اینجوری جواب داد: سئوال:1- اگه جواب بدم که نتونستم از داخل ایران فاندی رو تامین کنم؛ چه جوابی احتمالا خواهم گرفت 2- اگه کمی از هزینه ها رو از داخل بتونم تامین کنم، آیا شانیس گرفتن فول فاند در سالهای بعدی رو از دست می دم؟ I have read over your CV .
    I am certainly interested in you as a potential Ph.D. candidate, but as often is the case, we need to first discuss funding. Funding a Ph.D. student anywhere is difficult, and I am currently not able to fund you. I have a student starting early next year and he will be funded by a company here . It has taken me 9 months and many meetings to get that funding in place. If you were keen to start your studies within the next 12 months, it would be best to first explore funding from home. I know that the Iranian government has some good funding programs and I wonder if you could get a scholarship or stipend from one of those programs.
    Also, are you interested in a project working in Iran? From my point-of-view, that would be of most interest to me.

Junior Member

سلام.
    ببخشید من چند تا سوال دارم که فکر کنم مرتبط باشه یکی دو جا دیگه هم پرسیدم جواب نگرفتم..:
    من الان پیش دانشگاهی می خونم و سربازیمم به زودی مغاف می شم ..
    آیا واسه ی دوره ی لیسانس هم کمک هزینه ی تحصیلی کامل می دن ؟

ویرایش توسط shamim65 : May 25th, 2010 در ساعت 04:21 PM

Junior Member

درود ،برای لیسانس آمریکا و کانادا بسیار بسیار کم فاند میدن و انگلیس و فرانسه هم که برای همه مقاطع خیل کم فاند میدن ،اما میتونی به کشورهایی مثل آلمان ،ایتالیا و نروژ و هلند و اینا فکر کنی تحصیل تو این کشورها برای لیسانس هم یا رایگان هست یا اینکه شهریه دانشگاه در سال کمتر از 800 یورو هست و احتمال گرفتن یک بورس چند هزار یورویی کوچیک رو هم به خاطر درآمد پایین زیاد داری ،من خودم تو ایتالیا لیسانس گرفتم

Junior Member

سلام دوستان. من مالک اشتر مکانیک - طراحی جامدات خوندم. معدلم 18 و ielts 6.5 ، واسه مستر میخوام apply کنم و یه مقاله ام هست که اگه قرار باشه Accept بشه که میشه بعد از deadline میشه . بنظرتون چقدر احتمال داره که از یه دانشگاهی مثل TUA فول فوند بگیرم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory نمایش پست ها
    بله

خير
    اینجا دوستمون گفت برای کل دوره تحصیل نمیشه فاند گرفت
    پس بقیش رو چطور بگذرونیم ؟؟؟؟؟ وقتی پول نداریم !

Junior Member

سلام دوستان. من مالک اشتر مکانیک - طراحی جامدات خوندم. معدلم 18 و ielts 6.5 ، واسه مستر میخوام apply کنم و یه مقاله ام هست که اگه قرار باشه Accept بشه که میشه بعد از deadline میشه . بنظرتون چقدر احتمال داره که از یه دانشگاهی مثل UTA فول فوند بگیرم ؟
    ویرایش توسط kian66 : August 12th, 2010 در ساعت 02:42 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال اساسی داشتم که متاسفانه تا به حال پاسخ نگرفتم
    اینکه ایا من می تونم برای رشته ی فلسفه فاند بگیرم؟ و برای این رشته چه دانشگاه هایی بیشتر فاند میدن؟
    مثلا لیسانس فلسفه از دانشگاه تهران با معدل 18 رو شما چطور راهنمایی می کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)