صفحه 110 از 137 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Firstly you have to specify whether you are applying for Master or Ph.D? Secondly, without TOEFL or IELTS score, no one can judge. You have no publications and your GPA is low. You have to work out some papers at least to get the financial support. With this average CV you are not even eligible for Admission. Dont focus on one university, you have to expand your choices in order to increase the chance.
    Good luck

thank you for your prompt action
    I am applying for master. you are right I know my GPA is low and my CV is not shiny that's why I gonna apply for other universities simultaneously
    could you please offer me some universities in Montreal for Metallurgy cours regarding my CV?

Thank you

دوستان
    من واسه مستر تو آمریکا اپلای کردم و استادی که قراره بهم فاند بده(ایرانیه) گفته که تا اواسط تابستان گرنتش مشخص میشه و اگه فاند رو دریافت کنه سالی 20000 تا بهم میده و همچنین گفت این مبلغ کل هزینه تو ترم fall وspringرو پوشش میده.من قبلا بهش گفته بودم من می تونم ترم اول یا نهایتا سال اول هزینمو بدم.حالا می خوام واسه spring2015برم. تو سایت دانشگاه رو که می بینم نوشته که اسیستنت شیپ ها فقط 2000 دلار شهریه پرداخت میکنن.حالا به نظرتون من اگه سال اول بخوام هزینمو خودم بدم منم اسیتنت شیپ حساب میشم و شهریه 2000 دلاری میدم یا باید مثه بقیه بالای 2000 دلار شهریه بدم؟!

Junior Member

با سلام

من کارشناسی الکترونیک دارم از دانشگاه ازاد شهر قدس معدل15.24

در انجمن گفته میشه دانشگاه سراسری بودن از شهرستان یا دانشگاه ازاد بودن تاثیری در پذیرش دکتری نداره و عمدتا دانشگاه های تهران رو میشناسن.

من میخواستم بدونم بالاخره درست هست این حرف یا نه؟
    اگه من ارشد خودم رو با معدل 16 از دانشگاه ازاد شهر قدس بگیرم
    وبا نمره زبان خوب ومقاله IEEE میتونم از یه دانشگاه خوب RAیاTAبگیرم؟
    رنک ازاد شهر قدس حدود13000
    و رنک ازاد علوم تحقیقات حدوذ6000 هست.
    لطف کنید حداقل نمره جی ار ای و تافل برای فاند را نیز به من بگویید.
    اگر بتونم یک اختراع داشته باشم چطور؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hassann نمایش پست ها
    با سلام
    من کارشناسی الکترونیک دارم از دانشگاه ازاد شهر قدس معدل15.24
    در انجمن گفته میشه دانشگاه سراسری بودن از شهرستان یا دانشگاه ازاد بودن تاثیری در پذیرش دکتری نداره و عمدتا دانشگاه های تهران رو میشناسن.
    من میخواستم بدونم بالاخره درست هست این حرف یا نه؟
    اگه من ارشد خودم رو با معدل 16 از دانشگاه ازاد شهر قدس بگیرم
    وبا نمره زبان خوب ومقاله IEEE میتونم از یه دانشگاه خوب RAیاTAبگیرم؟
    رنک ازاد شهر قدس حدود13000
    و رنک ازاد علوم تحقیقات حدوذ6000 هست.
    لطف کنید حداقل نمره جی ار ای و تافل برای فاند را نیز به من بگویید.
    اگر بتونم یک اختراع داشته باشم چطور؟
    دوست عزیز
    بنظر من شما تافل را بین 92 تا 100 اگر بتونی خیالت راحت میشه که از این بخش نمره مناسبی داری و در مورد جی ار ای هم بالای 310 باید بشی که بتونه ضعف معدلت را جبران کنه
    و در نهایت یک مقاله ای اس ای هم نیاز داری بنظرم بطور جدی براش برنامه ریزی کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط aidimudi نمایش پست ها
    I am applying for master. you are right I know my GPA is low and my CV is not shiny that's why I gonna apply for other universities simultaneously
    could you please offer me some universities in Montreal for Metallurgy cours regarding my CV?

Thank you
    Why dont you search for that in US News, or simply Google. I guess most os students who are applying do these kind of things by themselves, you have to firslty look for the rankings, then go to the university website based on the ranking one by one, then go to the department, search for the professors, then if you have common research interest, you will Email them. It is the step by step procedures and as I am not in the same major as yours, I wont be able to recommend you perfect university.
    Good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aidimudi نمایش پست ها

Thank you
    Montreal has only four universities. You can check their web sites yourself and find out about the programs and admission requirements:

www.mcgill.ca
    www.concordia.ca
    www.polymtl.ca
    www.uqam.ca

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    دوستان
    من واسه مستر تو آمریکا اپلای کردم و استادی که قراره بهم فاند بده(ایرانیه) گفته که تا اواسط تابستان گرنتش مشخص میشه و اگه فاند رو دریافت کنه سالی 20000 تا بهم میده و همچنین گفت این مبلغ کل هزینه تو ترم fall وspringرو پوشش میده.من قبلا بهش گفته بودم من می تونم ترم اول یا نهایتا سال اول هزینمو بدم.حالا می خوام واسه spring2015برم. تو سایت دانشگاه رو که می بینم نوشته که اسیستنت شیپ ها فقط 2000 دلار شهریه پرداخت میکنن.حالا به نظرتون من اگه سال اول بخوام هزینمو خودم بدم منم اسیتنت شیپ حساب میشم و شهریه 2000 دلاری میدم یا باید مثه بقیه بالای 2000 دلار شهریه بدم؟!
    Usually assistantship is divided into two parts: TA and RA
    if you get one of them, your Tuition will be covered almost 90 percent and each semester you have to pay about 900 $ (for that 10 % which is for international students) from your pocket.

Some professors ( excluding Chinese, Indian and most of Irainian professors) will accept to pay that 10 percent of tuition, but most of American Professors will pay you for 10% of your tuition.

I guess your supervisor was talking about living expenses which will be 20,000 per year which means about 1500 after tax for each month.
    your tuition for each semester will be around 8000 to 10,000 $ if you are not U.S citizen. For Citizens, it will be around 2000 $. I am not aware of your case, but you can easily ask your supervisor whether your assistantship will cover the tuition or not.
    Good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Usually assistantship is divided into two parts: TA and RA
    if you get one of them, your Tuition will be covered almost 90 percent and each semester you have to pay about 900 $ (for that 10 % which is for international students) from your pocket.

Some professors ( excluding Chinese, Indian and most of Irainian professors) will accept to pay that 10 percent of tuition, but most of American Professors will pay you for 10% of your tuition.

I guess your supervisor was talking about living expenses which will be 20,000 per year which means about 1500 after tax for each month.
    your tuition for each semester will be around 8000 to 10,000 $ if you are not U.S citizen. For Citizens, it will be around 2000 $. I am not aware of your case, but you can easily ask your supervisor whether your assistantship will cover the tuition or not.
    Good luck
    Dear Pouya
    I had asked that I do not how much this amount covers the tuition and then she told me
    it may cover both semesters (fall and spring
    But I do not know what she meant when she asked me that can you support yourself for one year?

while,she told me she has sent a proposal in and asked for 3 years of funding for a graduate student

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng

سلام، وقت همگی دوستان بخیر، من مجدد سوالم را می پرسم، گمان کنم انجمن مربوطه همین جا باشه:
    من الان یکسری از پست ها را خواندم، سوالی در مورد فاند خودم پیش آمد:
    استادم در یک ایمیل گفت که برای سال اول Graduate assistantship برات قرار میدیم بدون ذکرRA یا TA . برای سال های آتی هم فاند برات جور میکنم! توی I20 هم زده کل هزینه های تحصیل با دانشگاه هست (یعنی هیچی بر عهده من نیست) سال را هم که ذکر نکرده کلا گفته برای 12 ماه به طور تقریب هزینه ها اینجوریه و تماما پای دانشگاه هست،
    اما در نامه offer که قبلرسیدن I20، امضا کردم بعد از بیان میزان فاند اصلی گفته که شما باید سالی 1872$ درنهایت به دانشگاه بپردازی، که:
    Please be aware that you will be responsible for all students’ fees, which are not included in the tuition waiver. Approximate remaining fees are $ 1872.
    Pending available funding, we plan to continue your appointment for a period of 4 yrs. This appointment will be renewed automatically each year, conditional upon the availability of funding, maintenance of required registration and overall graduate GPA.

جایی در مورد اینکه سال های دیگه ساپورتی نیست به استثنای ایمیل استادم به من صحبتی نشده خوب! حالا با این اوصاف فول فاند به حساب میاد یا پارشیال؟ بنابراین در کل من باید برای هزینه سال های آتی مبلغ خاصی به میزان باقی سال های تحصیلم ارائه بدم یا فول فاند به حساب میاد؟
    ممنون میشم افرادی که مطلع هستند راهنمایی کنند.

Junior Member

با سلام
    بيشتر پست هاي ارسالي توسط كاربران در اين تاپيك در حوزه فني و مهندسي بوده. سوالي كه از دوستان ساير رشته ها داشتم اين هست كه با شرايط زير امكان گرفتن فاند بدون درنظر گرفتن رنك دانشگاه چقدر هست؟
    با تقويت رزومه مانند افزايش مقاله درصد قبولي بالاتر ميره يا خير
    1- مدرك تخصصي روزنامه نگاري از مركز مطالعات و تحقيقات رسانه ها با معدل 18
    2- كارشناسي خبرنگاري گرايش استراتژيك با معدل 17/18
    3- كارشناسي ارشد ارتباطات با معدل 18/15
    3- مقاله ISI يك مورد
    4- آيلتس 6/5
    5- ركمند لتر از استادان به نام ارتباطات در هر دو مقطع
    6- سابقه كار در مطبوعات ايران به صورت منقطع و متناوب 15 سال
    7- عضو انجمن صنفي روزنامه نگاران ايران و فدراسيون جهاني روزنامه نگاران IFJ
    8- سن 39 سال. متاهل و يك فرزند
    9- پروپزال به نظر استادان ارتباطات در ايران ++A

البته خودم فكر مي كنم شرايط سني كمي مشكل ساز هست. اگر دوستاني كه در حوزه ارتباطات و روزنامه نگاري تجربه اي دارند ممنون ميشم راهنمايي كنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)