صفحه 111 از 137 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    Dear Pouya
    I had asked that I do not how much this amount covers the tuition and then she told me
    it may cover both semesters (fall and spring
    But I do not know what she meant when she asked me that can you support yourself for one year?

while,she told me she has sent a proposal in and asked for 3 years of funding for a graduate student
    Dear Friend
    Maybe she is asking you to support your living expenses by yourself. I dont know, or maybe she wants to support you after one year.
    You have to carefully read her messages again, or you can copy here so that we have some ideas...
    Thanks
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ShimaAli نمایش پست ها
    سلام، وقت همگی دوستان بخیر، من مجدد سوالم را می پرسم، گمان کنم انجمن مربوطه همین جا باشه:
    من الان یکسری از پست ها را خواندم، سوالی در مورد فاند خودم پیش آمد:
    استادم در یک ایمیل گفت که برای سال اول Graduate assistantship برات قرار میدیم بدون ذکرRA یا TA . برای سال های آتی هم فاند برات جور میکنم! توی I20 هم زده کل هزینه های تحصیل با دانشگاه هست (یعنی هیچی بر عهده من نیست) سال را هم که ذکر نکرده کلا گفته برای 12 ماه به طور تقریب هزینه ها اینجوریه و تماما پای دانشگاه هست،
    اما در نامه offer که قبلرسیدن I20، امضا کردم بعد از بیان میزان فاند اصلی گفته که شما باید سالی 1872$ درنهایت به دانشگاه بپردازی، که:
    Please be aware that you will be responsible for all students’ fees, which are not included in the tuition waiver. Approximate remaining fees are $ 1872.
    Pending available funding, we plan to continue your appointment for a period of 4 yrs. This appointment will be renewed automatically each year, conditional upon the availability of funding, maintenance of required registration and overall graduate GPA.

جایی در مورد اینکه سال های دیگه ساپورتی نیست به استثنای ایمیل استادم به من صحبتی نشده خوب! حالا با این اوصاف فول فاند به حساب میاد یا پارشیال؟ بنابراین در کل من باید برای هزینه سال های آتی مبلغ خاصی به میزان باقی سال های تحصیلم ارائه بدم یا فول فاند به حساب میاد؟
    ممنون میشم افرادی که مطلع هستند راهنمایی کنند.
    Usually contracts are per semester or per year. For example, my contract is for each semester, and they will renew it after finishing it. So, dont worry about you upcomming years.
    Regarding 1872, I mentioned in my last comments that as you are not U.S citizen, you have to pay around 10% of your tuition by yourself. Usually if you have full fund, you will be able to save so that you can easily pay that amount each semester.
    Good luck
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط media1 نمایش پست ها
    با سلام
    بيشتر پست هاي ارسالي توسط كاربران در اين تاپيك در حوزه فني و مهندسي بوده. سوالي كه از دوستان ساير رشته ها داشتم اين هست كه با شرايط زير امكان گرفتن فاند بدون درنظر گرفتن رنك دانشگاه چقدر هست؟
    با تقويت رزومه مانند افزايش مقاله درصد قبولي بالاتر ميره يا خير
    1- مدرك تخصصي روزنامه نگاري از مركز مطالعات و تحقيقات رسانه ها با معدل 18
    2- كارشناسي خبرنگاري گرايش استراتژيك با معدل 17/18
    3- كارشناسي ارشد ارتباطات با معدل 18/15
    3- مقاله ISI يك مورد
    4- آيلتس 6/5
    5- ركمند لتر از استادان به نام ارتباطات در هر دو مقطع
    6- سابقه كار در مطبوعات ايران به صورت منقطع و متناوب 15 سال
    7- عضو انجمن صنفي روزنامه نگاران ايران و فدراسيون جهاني روزنامه نگاران IFJ
    8- سن 39 سال. متاهل و يك فرزند
    9- پروپزال به نظر استادان ارتباطات در ايران ++A

البته خودم فكر مي كنم شرايط سني كمي مشكل ساز هست. اگر دوستاني كه در حوزه ارتباطات و روزنامه نگاري تجربه اي دارند ممنون ميشم راهنمايي كنند.
    Dear Friend
    You are eligible for funding in U.S universities if you can provide a reasonable GRE score for example more than 310
    But if your major requires GRE
    Good luck
    ویرایش توسط pouya_shahi : May 28th, 2014 در ساعت 08:15 PM
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

فکر نمی کنم منظورش هزینه زندگی باشه.از اونجایی که قبلا گفته بودم ترم اول یا نهایتا سال اول می تونم هزینه مو بدم احتمال همینو میدم .این ایمیل اولش:

Hi
    How are you?
    Actually I have send a proposal in and asked for 3 years of funding for a graduate student. I am just praying that receives funding. Please pray that I receive the funding. You said you can support yourself for one year correct? Please let me know.

اینم ایمیل دومش ولی تو این ایمیل گفته سالی 20000 تا واسه یه دانشجو داره اگه فاندش جور شه بعد فقط می خواد یه سالشو بهم بده؟(واسه مستر)همونطور که قبلا گفتم اگه اسیستنت شیپ بگیرم شهریه ای که باید بدم 2000$ هست و با هزینه زندگی کمتر از 20000 تا باید بشه.
    Hi
    . I may travel to Iran in between and we can meet and talk about everything also. If I receive funding for the proposal that just send I will have $20,000
    per year for a graduate student .

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    فکر نمی کنم منظورش هزینه زندگی باشه.از اونجایی که قبلا گفته بودم ترم اول یا نهایتا سال اول می تونم هزینه مو بدم احتمال همینو میدم .این ایمیل اولش:

Hi
    How are you?
    Actually I have send a proposal in and asked for 3 years of funding for a graduate student. I am just praying that receives funding. Please pray that I receive the funding. You said you can support yourself for one year correct? Please let me know.

اینم ایمیل دومش ولی تو این ایمیل گفته سالی 20000 تا واسه یه دانشجو داره اگه فاندش جور شه بعد فقط می خواد یه سالشو بهم بده؟(واسه مستر)همونطور که قبلا گفتم اگه اسیستنت شیپ بگیرم شهریه ای که باید بدم 2000$ هست و با هزینه زندگی کمتر از 20000 تا باید بشه.
    Hi
    . I may travel to Iran in between and we can meet and talk about everything also. If I receive funding for the proposal that just send I will have $20,000
    per year for a graduate student .
    She is so funny, she is praying for the proposal... I have never heard that
    Hopefully she can get it. She is interested in your work that offered. If I were you, I would wait to see what will happen to her proposal. Usually people are not interested to talk about funding everyday. If you can support himself for one year, let her know, if she can do something for you, she will do. It seems she is supportive a lot.
    Good luck
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

يا سلام ..دوستان راهنمايي كنن ممنون ميشم.
    1-زيست شناسي سلولي-مولكولي گرايش ژنتيك-دانشگاه سيستان و بلوچستان-معدل 15.03
    2-ايمونولوژي پزشكي-علوم پزشكي كرمان(تيپ يك).معدل 16.5
    3-برا toefl , gre دارم ميخونم.(زبانم متوسط به بالاست مدرك MSRTدارم)نمره خوب ميارم به اميد خدا..امتحانو ميخام تو سال اينده بدم.
    4- 2تا مقاله از كارم در مياد ISI
    5- برا تدريس قراره تو يك دانشگاه علئوم پزشكي درس بدم.ايمني
    6-FULL FUND ميخام برا دكترا ايمونولوژي..شانسم چطوريه؟چكاراي ديگه بايد كنم برا رزومم.؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Dear Friend
    You are eligible for funding in U.S universities if you can provide a reasonable GRE score for example more than 310
    But if your major requires GRE
    Good luck
    ممنون از پاسخ شما. چند لينك رو چك كردم برخي نياز به GRE اشتند و برخي خير. براي نمونه اينجا نوشته:

http://www.communications.hawaii.edu...te/MA-FAQ.html

Do I need to submit GRE test scores?

Our Program does not require any standardized test scores (e.g., GRE, GMAT, etc.).

سلام
    اگه دوستان صاحب نظر وضعیت منو بررسی کنند و شرایطم رو برای گرفتن فاند از دانشگاه های آمریکا برای مقطع دکتری بهم بگن ممنون میشم.
    کارشناسی ارشد با معدل 16.7 از دانشگاه غیر انتفاعی
    کارشناسی با معدل 17.1 از دانشگاه دولتی کرمان ( رتبه چهارم در بین هم ورودی ها و رتبه دوم دانشگاه در ترم دوم تحصیل)
    کاردانی با معدل 17 از دانشگاه باهنر شیراز
    ضمنا کارشناسی ناپیوسته بودم و در 3 ترم اونو تموم کردم( آیا 3 ترمه تموم کردن کارشناسی میتونه یه امتیاز حساب بشه؟)
    مقاله هنوز ندارم و در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستم
    2 سال سابقه کار در صنعت نفت و گاز و مرتبط با رشته
    از نظر کار عملی و پروژه های عملی رزومه قویی دارم.
    مدارک فنی حرفه ای هم چند موردی دارم.
    آیا سابقه کار و پروژه های عملی میتونه یه امتیاز حساب بشه؟
    دوستان اگه لطف کنن و نظرشون رو بگن ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان. میخواستم بدونم مقدار فاندی که بچه ها گرفتن و نتایجش در قسمت نتایج پذیرش هست شامل چه چیزهایی میشه
    فرضا 25000 دلار در سال علاوه بر کمک هزینه زندگی شامل شهریه دانشگا هم میشه یا بغیر از شهریه دانشگاه 25 هزار دلار دستمونا میگیره
    چون من رزومه ام بد نیست و برای اقدام به پذیرش واقعا از هزینه های اون سمت نگرانم ممنون میشم کمکم کنید.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmabedi نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم مقدار فاندی که بچه ها گرفتن و نتایجش در قسمت نتایج پذیرش هست شامل چه چیزهایی میشه
    فرضا 25000 دلار در سال علاوه بر کمک هزینه زندگی شامل شهریه دانشگا هم میشه یا بغیر از شهریه دانشگاه 25 هزار دلار دستمونا میگیره
    چون من رزومه ام بد نیست و برای اقدام به پذیرش واقعا از هزینه های اون سمت نگرانم ممنون میشم کمکم کنید.
    بله معمولا فامدی که به شما تعلق میگیره کلیه هزینه های شما رو پوشش خواهد داد البته مالیات و فی های مختلف هم از این مبلغ کسر خواهد شد....ولی معمولا بچه های فول فاند از دادن شهریه هم معاف می شوند..ولی مبلغ فاند معمولا کفاف زندگی دانشجویی شما رو خواهد داد....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)