صفحه 112 از 137 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

بله متوجه ام اما سوالما واضح تر بیان کنم. فرضا من تو سایت خوندم هزینه زندگی در شهری مثل سیدنی برای یک زندگی دانشجویی ساده سالی 20 هزاردلاره. حالا اگر دانشگاه سیدنی به شما فاندی به عنوان TA یا RA بده که مبلغش 25 هزار دلاره و از طرفی شهریه دانشگاه 20 هزار دلار باشه تنها برای شما 5 هزارتا برای یک سال میمونه! ایا کل خرج زندگی با خودت میشه؟

Junior Member

سلام
    از دوستان عزیز میخوام شانس منو برای گرفتن فاند کامل بررسی کنن
    1-کارشناسی مهندسی مکانیک با معدل 17.89 نفردوم دانشگاه از لحاط معدل
    2 کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با معدل 17.5
    3 - 2 مقاله ISI
    4- یک کنفرانس داخلی
    5- سه سال سابقه کار مرتبط
    6- 250 ساعت مدارک فنی حرفه ای
    6 - آیلتس 6
    برای گرفتن فاند از دانشگاه های آمریکا کانادا و استرالیا
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط faridmf نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان عزیز میخوام شانس منو برای گرفتن فاند کامل بررسی کنن
    1-کارشناسی مهندسی مکانیک با معدل 17.89 نفردوم دانشگاه از لحاط معدل
    2 کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با معدل 17.5
    3 - 2 مقاله ISI
    4- یک کنفرانس داخلی
    5- سه سال سابقه کار مرتبط
    6- 250 ساعت مدارک فنی حرفه ای
    6 - آیلتس 6
    برای گرفتن فاند از دانشگاه های آمریکا کانادا و استرالیا
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون
    دوست گرامی
    نمره زبان شما خیلی کم هست و از حد نصاب لازم برای پذیرش هم کمتر هست حتما دوباره ازمون بده و حداقل ۶.۵ بگیر و هیچ اسکیلی کمتر از ۶ نباید بشی
    اگر دانشگاه سراسری بودی که شانست از نظر معدل و رزومه برای استرالیا خیلی خوب هست ولی برای کانادا و امریکا نمره جی ار ای بالا نیاز داری
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    کسانی که فاند میگیرن آیا امکان داره که فاند رو ازشون بگیرن ؟؟؟ طبق چه شرایطی ؟؟؟ به عنوان مثال اگه یکی از نمره های شخص کم بشه یا یه درسو بیفته اونوقت فاندشو ازش میگیرن ؟؟؟
    من الان دارم کارشناسی مهندسی نفت دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات میخونم و معدل کلم تا الان 16.25 هستش و
    برای آیتس و تافل هم تا الان اقدام نکردم ولی قبلا 5 سال زبان خوندم و سابقه کار ندارم و برای ارشدم میخوام که رشتمو عوض کنم و مدیریت بخونم.
    به نظر شما با این وضعیتم میتونم برای فاند اقدام کنم ؟؟؟؟ اگه میشه برای چه کشورهایی شانس گرفتن فاند رو دارم ؟؟؟
    و در ضمن برای ارشد میتونم رشتمو به مدیریت تغییر بدم ؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amiruuu نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که فاند میگیرن آیا امکان داره که فاند رو ازشون بگیرن ؟؟؟ طبق چه شرایطی ؟؟؟ به عنوان مثال اگه یکی از نمره های شخص کم بشه یا یه درسو بیفته اونوقت فاندشو ازش میگیرن ؟؟؟
    من الان دارم کارشناسی مهندسی نفت دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات میخونم و معدل کلم تا الان 16.25 هستش و
    برای آیتس و تافل هم تا الان اقدام نکردم ولی قبلا 5 سال زبان خوندم و سابقه کار ندارم و برای ارشدم میخوام که رشتمو عوض کنم و مدیریت بخونم.
    به نظر شما با این وضعیتم میتونم برای فاند اقدام کنم ؟؟؟؟ اگه میشه برای چه کشورهایی شانس گرفتن فاند رو دارم ؟؟؟
    و در ضمن برای ارشد میتونم رشتمو به مدیریت تغییر بدم ؟؟؟؟؟
    دوست گرامی
    فکر کنم یک نکته مهم را شما توجه نکردین
    فاند گرفتن در رشته های علوم انسانی بطور خاص حسابداری و مدیریت چه مقطع فوق و چه دکتری بسیار رقابتی و دشوار هست
    بک گراند شما خیلی از مدیریت دور هست تنها راهی که بنظر من می رسد کسب نمره بالا در ازمون جی ار ای یا جیمت و اقدام برای بورس مستر در کانادا و امریکا هست ولی فکر کنم حداقل چند سال سابقه کار مدیریتی باید داشته باشید تا دانشگاه قانع شود دلیل تغییر رشته شما را
    بهر حال رشته لیسانس شما بنظر من در شانس گرفتن ویزای تحصیلی شما تاثیر منفی دارد
    دوستان اگر اشتباه می کنم لطفا اصلاح نمایید
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی
    فکر کنم یک نکته مهم را شما توجه نکردین
    فاند گرفتن در رشته های علوم انسانی بطور خاص حسابداری و مدیریت چه مقطع فوق و چه دکتری بسیار رقابتی و دشوار هست
    بک گراند شما خیلی از مدیریت دور هست تنها راهی که بنظر من می رسد کسب نمره بالا در ازمون جی ار ای یا جیمت و اقدام برای بورس مستر در کانادا و امریکا هست ولی فکر کنم حداقل چند سال سابقه کار مدیریتی باید داشته باشید تا دانشگاه قانع شود دلیل تغییر رشته شما را
    بهر حال رشته لیسانس شما بنظر من در شانس گرفتن ویزای تحصیلی شما تاثیر منفی دارد
    دوستان اگر اشتباه می کنم لطفا اصلاح نمایید
    ممنون از توضیحات کامل و خوب شما
    پس با این اوصاف به نظر شما بهترین راه برای من برای ادامه تحصیل چیه ؟؟؟ یعنی همین رشته نفت رو ادامه بدم یا رشته های دیگه ؟؟؟ اگه از کشوری مثل فنلاند فقط بتونم پذیرش بگیرم و فاند بهم تعلق نگرفت هزینه زندگی و دانشگاه در فنلاند چقدر هستش؟؟؟
    به نظر شما اگه من توی کنکور ارشد برای رشته مدیریت و یا هر رشته دیگه ای شرکت کنم و قبول بشم اونوقت تاثیری توی پذیرش گرفتن و یا فاند من داره ؟؟؟
    از شما خواهش میکنم بهترین راهی که به نظرتون میرسه رو با توجه به شرایطم به من بگین

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط amiruuu نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کامل و خوب شما
    پس با این اوصاف به نظر شما بهترین راه برای من برای ادامه تحصیل چیه ؟؟؟ یعنی همین رشته نفت رو ادامه بدم یا رشته های دیگه ؟؟؟ اگه از کشوری مثل فنلاند فقط بتونم پذیرش بگیرم و فاند بهم تعلق نگرفت هزینه زندگی و دانشگاه در فنلاند چقدر هستش؟؟؟
    به نظر شما اگه من توی کنکور ارشد برای رشته مدیریت و یا هر رشته دیگه ای شرکت کنم و قبول بشم اونوقت تاثیری توی پذیرش گرفتن و یا فاند من داره ؟؟؟
    از شما خواهش میکنم بهترین راهی که به نظرتون میرسه رو با توجه به شرایطم به من بگین
    دوست خوب
    نکته مثبت اینجاست که شانس بورس شدن بطور کلی برای رشته های مهندسی خیلی بیشتر از مدیریت هست ولی متاسفانه اخیرا بیشتر کشورهای اروپایی و استرالیا و کانادا و حتی امریکا رشته های تحصیلی مرتبط با انرژی را مشمول تحلیم! کرده اند.
    والا نظر من را بخوای بهتر مستر در اسیا دنبال بورس بگردی مثلا مالزی - هند - سنگاپور و ... البته رشته ای بخونی که ارتباط زیادی به انرژی نداشته باشه بعد دکتری برای اروپا یا .. اقدام کنید
    فنلاند دانشگاه رایگان هست ولی ماهی 450 تا 500 یورو هزینه زندگی به عهده شما هست بازم ریسک ویزا وجود دارد رشته مستری اپلای کنید که ارتباط کمی با موردی که عرض کردم داشته باشه. و اخرین گزینه هم مستر در ایران رشته ای بی ارتباط به انرژی و تا حد امکان دانشگاه سراسری قبول شوید مثلا علم و صنعت و یا شریف
    انشاله هر جا هستی موفق و بهروز باشی

سلام
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.
    مهندسی صنایع-صنایع
    معدلم بالا 17 -ارشد دانشگاه آزاد قزوین
    تافل و gre هم چندماه اماده میشه مطمنم نمرم خوب میشه
    یه مقاله ISI هم دارم
    نمره پایان نامه هم 20 هست
    میخام برای دکتری پذیرش بگیرم فول فاند
    کشورهای مورد نظرم آمریکا- کانادا- آلمان
    چقدر شانس دارم؟؟کجاها شانسم زیاد ؟؟ و اینکه چطوری باید برای پذیرش اقدام کنم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط media1 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. چند لينك رو چك كردم برخي نياز به GRE اشتند و برخي خير. براي نمونه اينجا نوشته:

http://www.communications.hawaii.edu...te/MA-FAQ.html

Do I need to submit GRE test scores?

Our Program does not require any standardized test scores (e.g., GRE, GMAT, etc.).
    If your program doesnt require the GRE score, you dont have to take the GRE.
    I guess you can now contact professors for funding
    good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    سلام
    اگه دوستان صاحب نظر وضعیت منو بررسی کنند و شرایطم رو برای گرفتن فاند از دانشگاه های آمریکا برای مقطع دکتری بهم بگن ممنون میشم.
    کارشناسی ارشد با معدل 16.7 از دانشگاه غیر انتفاعی
    کارشناسی با معدل 17.1 از دانشگاه دولتی کرمان ( رتبه چهارم در بین هم ورودی ها و رتبه دوم دانشگاه در ترم دوم تحصیل)
    کاردانی با معدل 17 از دانشگاه باهنر شیراز
    ضمنا کارشناسی ناپیوسته بودم و در 3 ترم اونو تموم کردم( آیا 3 ترمه تموم کردن کارشناسی میتونه یه امتیاز حساب بشه؟)
    مقاله هنوز ندارم و در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستم
    2 سال سابقه کار در صنعت نفت و گاز و مرتبط با رشته
    از نظر کار عملی و پروژه های عملی رزومه قویی دارم.
    مدارک فنی حرفه ای هم چند موردی دارم.
    آیا سابقه کار و پروژه های عملی میتونه یه امتیاز حساب بشه؟
    دوستان اگه لطف کنن و نظرشون رو بگن ممنون میشم.
    Your Background is good, you will definitely find an open position if you can provide reasonable english test scores. Publications are more important than job experience unless you find a professor who is very active in industry who can bring bunch of research proposals to the department.
    Most of professors are interested in research activities which can lead to publications. Try your best in publishing some papers and take the tests as soon as possible
    Good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)