صفحه 118 از 137 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد کاربردی - بازل

پیش فرض پاسخ : full fund

با سلام،

من میخوام امسال برای دکترا امریکا اقدام کنم و خب به فاند کامل هم نیاز دارم. از ایمیلهام برای اساتید هم به نتیجه خاصی در مورد RA نرسیدم (یا جواب ندادن، یا گفتن بعد ادمیشن صحبت میکنیم). برای تامین هزینه ها، دارم بیشتر روی TA حساب باز میکنم. مخصوصا که نمره زبان و GRE خوبه. آیا اصن راه عملی دیگه ای هم هست؟

در مورد نحوه گرفتنTA: گرفتن TA تو دانشگاههای مختلف فرق میکنه دیگه؟ بعضی جاها اساتید مستقیما انتخاب میکنن و بعضی جاها دانشگاهها خودشون. درسته؟ بیشتر کدوم سبک مرسومه؟

رزومم هم اینطوریه:
    برق قدرت، کارشناسی 16.98، ارشد 18.12، هر دو فردوسی مشهد
    تافل:110 (اسپیکینگ 26، رایتینگ 24)
    GRE: مجموع 323 (کوانت 169، وربال 154، رایتیگ 3.5)
    مقاله کنفرانسی IEEE 5تا.

Member

سلام
    من یک ضعف خیلی بزرگ توی رزومه ام دارم که معدل لیسانسم هست. از کسانی که تجربه دارن خواهش میکنم که رزومه ام رو بررسی کنن که بدونم اصلا امیدی برای گرفتن فول فاند (دانشگاههای آمریکا یا اروپا) دارم یا نه.
    لیسانس از دانشگاه سراسری مهندسی عمران: معدل 13.2
    ارشد از دانشگاه سراسری خاک و پی: معدل 17.5
    3 سال سابقه کار مرتبط
    4 تا مقاله کنفرانس بین المللی معتبر
    احتمالا یک مقاله علمی پژوهشی به زودی
    نمره زبانم رو هنوز نگرفتم ولی شروع کردم و به احتمال زیاد روی تافل ای بی تی بالای 100 میتونم حساب کنم
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون تازه شروع کردم و تجربه ای در زمینه اپلای ندارم

سلام.امیدوارم که همگی خوب باشید.من 24سالمه و لیسانس مهندسی صنایع دارم از یه دانشگاه غی، انتفاعی و یک سال هست که تو یه کارخونه کارشناس برنامه ریزی هستم.میخوام ارشد رو بخونم و برای دکتری اپلای کنم.اما چون حفظ کارم برام مهمه،نمیتونم واسه دانشگاههای روزانه بخونم.(مرخصی نمیدن که برم سرکلاس!خودمو بکشم یک روز در هفته بذارن برم مرخصی اونم به شرطی که دیگه مرخصی چند روزه نگیرم.) به نظرتون اگه ارشد مجازی یا پیام نوربخونم ولی معدلم بالا باشه و چندتا مقاله داشته باشمو مدرک زبانم داشته باشم،امکان فول فاند گرفتن برای دکتری پیدا میکنم?با توجه به اینکه تا اونوقت سابقه کاریمم بالا میره تو رشته خودم.(از نظر زبان مشکلی اصلا ندارم.به راحتی انگلیسی صحبت میکنم و fce دارم برای آیلتس هم اقدام کردم.معدل کارشناسیمم 16.39 بود.)ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام دوستان
    یه سوالی. اصولا وقتی پذیرش میدن آیا ممکنه همزمان بگن فاند هم گرفتید؟؟؟ یعنی پذیرش و فاند همزمان.
    البته خوب به غیر از فلوشیپ. یعنی فاندهای تی ای و ار ای. یا مثلا برای فاند ار ای بعد از پذیرش باید با اساتید وارد مذاکرات شد؟
    برای فاند ار ای حتما حتما باید با اساتید ارتباط داشت؟ یا مثلا احتمال داره که بدون ارتباط قبلی با اساتید همزمان با پذیرش فاند ار ای هم از یکی از اساتید گرفت؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی. اصولا وقتی پذیرش میدن آیا ممکنه همزمان بگن فاند هم گرفتید؟؟؟ یعنی پذیرش و فاند همزمان.
    البته خوب به غیر از فلوشیپ. یعنی فاندهای تی ای و ار ای. یا مثلا برای فاند ار ای بعد از پذیرش باید با اساتید وارد مذاکرات شد؟
    برای فاند ار ای حتما حتما باید با اساتید ارتباط داشت؟ یا مثلا احتمال داره که بدون ارتباط قبلی با اساتید همزمان با پذیرش فاند ار ای هم از یکی از اساتید گرفت؟؟؟؟
    بله همه حالتهایی که گفتید کاملا ممکنه. بعضی دانشگاهها اصولا تا زمانیکه یک استاد شما را نپذیرفته باشه پذیرش نمیدهند. البته رشته به رشته و دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. گرفتن RA بدون تماس قبلی هم ممکنه در حالتیکه استاد خودش اپلیکیشن شما را چک کرده باشه و خوشش آمده باشه. منتهی تماس قبلی شانس این احتمال را بالا میبره.

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alidar نمایش پست ها
    با سلام،

من میخوام امسال برای دکترا امریکا اقدام کنم و خب به فاند کامل هم نیاز دارم. از ایمیلهام برای اساتید هم به نتیجه خاصی در مورد RA نرسیدم (یا جواب ندادن، یا گفتن بعد ادمیشن صحبت میکنیم). برای تامین هزینه ها، دارم بیشتر روی TA حساب باز میکنم. مخصوصا که نمره زبان و GRE خوبه. آیا اصن راه عملی دیگه ای هم هست؟

در مورد نحوه گرفتنTA: گرفتن TA تو دانشگاههای مختلف فرق میکنه دیگه؟ بعضی جاها اساتید مستقیما انتخاب میکنن و بعضی جاها دانشگاهها خودشون. درسته؟ بیشتر کدوم سبک مرسومه؟

رزومم هم اینطوریه:
    برق قدرت، کارشناسی 16.98، ارشد 18.12، هر دو فردوسی مشهد
    تافل:110 (اسپیکینگ 26، رایتینگ 24)
    GRE: مجموع 323 (کوانت 169، وربال 154، رایتیگ 3.5)
    مقاله کنفرانسی IEEE 5تا.

رشته های مهندسی رو عموما استادا حرف اول رو می زنن و رشته های علوم اجتماعی مثل مالی و ... رو دانشکده تعیین کننده است

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    سلام
    من یک ضعف خیلی بزرگ توی رزومه ام دارم که معدل لیسانسم هست. از کسانی که تجربه دارن خواهش میکنم که رزومه ام رو بررسی کنن که بدونم اصلا امیدی برای گرفتن فول فاند (دانشگاههای آمریکا یا اروپا) دارم یا نه.
    لیسانس از دانشگاه سراسری مهندسی عمران: معدل 13.2
    ارشد از دانشگاه سراسری خاک و پی: معدل 17.5
    3 سال سابقه کار مرتبط
    4 تا مقاله کنفرانس بین المللی معتبر
    احتمالا یک مقاله علمی پژوهشی به زودی
    نمره زبانم رو هنوز نگرفتم ولی شروع کردم و به احتمال زیاد روی تافل ای بی تی بالای 100 میتونم حساب کنم
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون تازه شروع کردم و تجربه ای در زمینه اپلای ندارم
    روی تافل و جی آر ایی کلا تمرکز کنید و بعد از دادن امتحانات و مشخص شدن نمراتتون با استادا مکاتبه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_ali_1393 نمایش پست ها
    سلام.امیدوارم که همگی خوب باشید.من 24سالمه و لیسانس مهندسی صنایع دارم از یه دانشگاه غی، انتفاعی و یک سال هست که تو یه کارخونه کارشناس برنامه ریزی هستم.میخوام ارشد رو بخونم و برای دکتری اپلای کنم.اما چون حفظ کارم برام مهمه،نمیتونم واسه دانشگاههای روزانه بخونم.(مرخصی نمیدن که برم سرکلاس!خودمو بکشم یک روز در هفته بذارن برم مرخصی اونم به شرطی که دیگه مرخصی چند روزه نگیرم.) به نظرتون اگه ارشد مجازی یا پیام نوربخونم ولی معدلم بالا باشه و چندتا مقاله داشته باشمو مدرک زبانم داشته باشم،امکان فول فاند گرفتن برای دکتری پیدا میکنم?با توجه به اینکه تا اونوقت سابقه کاریمم بالا میره تو رشته خودم.(از نظر زبان مشکلی اصلا ندارم.به راحتی انگلیسی صحبت میکنم و fce دارم برای آیلتس هم اقدام کردم.معدل کارشناسیمم 16.39 بود.)ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما امتحان جی آر یی رو بده و مقاله هم حتما کار کن بعد رزومه ات رو اینجا بنویس لطفا.
    همینا دو سه سالی زمان می بره

دوستان سلام. من میخوام برای دکتری پذیرش بگیرم.
    مسلما هیچ کدوم از اساتید این دانشگاه من رو نمیشناسند و من هم ویژگی علمی برجسته ای جز یک معدل مناسب ندارم. ایا میتونم برای TA یا RA اقدام کنم؟

Senior Member kran آواتار ها

دروود دوستان

من بنا به یکسری مشکلات احتمالا fall 2015 رو از دست بدم. با توجه به اینکه بیشتر فاندها تو این سیزن به بچه ها تعلق میگیره ولی من میخام واسه بهار اپلای کنم. (بیشتر منظورم واسه آمرییکا و کاناداس)
    سئوال من اینه، آیا واقعا در کل امیدی به فول فاند هست تو این سیزن؟ آیا همه اساتید فانداشونو خرج میکنن تو پاییز و واسه بهار چیزی نمیزارن؟
    کلی بپرسم اگه یه استاد مثلا تو سال بتونه 5تا دانشجو بگیره، چندتاشو میزاره واسه بهار؟ یا اصلا نمیزاره؟

به نظرتون میشه فول فاند گرفت؟

ممنون میشم جوابی به من بدین، چون واقعا زحمت کشیدم و فاند نگرفتن بسیار حقه ناحقی واسم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)