صفحه 119 از 137 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان

من بنا به یکسری مشکلات احتمالا fall 2015 رو از دست بدم. با توجه به اینکه بیشتر فاندها تو این سیزن به بچه ها تعلق میگیره ولی من میخام واسه بهار اپلای کنم. (بیشتر منظورم واسه آمرییکا و کاناداس)
    سئوال من اینه، آیا واقعا در کل امیدی به فول فاند هست تو این سیزن؟ آیا همه اساتید فانداشونو خرج میکنن تو پاییز و واسه بهار چیزی نمیزارن؟
    کلی بپرسم اگه یه استاد مثلا تو سال بتونه 5تا دانشجو بگیره، چندتاشو میزاره واسه بهار؟ یا اصلا نمیزاره؟

به نظرتون میشه فول فاند گرفت؟

ممنون میشم جوابی به من بدین، چون واقعا زحمت کشیدم و فاند نگرفتن بسیار حقه ناحقی واسم.
    سلام دوست عزیز
    هم دانشجو کمتر گرفته میشه و هم نتیجتا فاند کمتری دارن چون جواب اکثر پروپوزال ها تو مارچ و آپریل میاد.
    اما این به معنی صفر مطلق نیست. نمونه خودم، برای فال نتونستم فاند بگیرم ولی برای اسپیرینگ هم فول فاند و هم فلوشیپ شدم. البته استاد پیگیر داشتم ولی به هرحال شانس همیشه هست. دوستان زیادی فول فاند بودن در مصاحبه ویزا.
    شما اون چیزی که به خودت مربوط میشه رو به نحو احسن انجام بده و بقیه رو به خدا واگذار کن.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

سلام
    مقدار فاند برای دانشگاه های امریکا در مقطع دکتری چقدر باشه که کافی باشه از هر نظر؟

با تشکر

Junior Member FatemeArtistic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fashion & Textile Design - Dr.Shariati technical university

سلام دوستان من تازه عضو شدم و واقعا ممنونم از سایتتون و از بچه ها ک تجربیاتشونو در اختیار بقیه میذارن.من چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید من کارشناسی طراحی پارچه ولباس دارم و قصد گرفتن بورسیه ارشد رشته خودمو برای سال 2015یکی از کشورای اروپایی دارم در حال حاضرم دارم برای کنکور ارشد میخونم ک کنکور ایرانم شرکت کنم.. خیلی سردرگم هستم چون اطلاعات زیادی از شرایط کشورای اروپایی برای دادن بورس ندارم.. معدلم 18.10 از دانشگاه دولتی شریعتی تهران و پایانامم هم ک ارائه کردم 19.5شد و موضوعش تورشته خودم میتونه جالب توجه واقع بشه .. رزومم بد نیست برگزاری 1سمینارگروهی و 1نمایشگاه و البته قصد دارم تا قبل از2015 یکی از مقالاتمو ب چاپ برسونم ک رزومه بهتری داشته باشم.کارعملی هام و طرحامم خوبه. فقط اینکه فول فاند میخوام چون هزینه های تحصیل خارج از کشور برام یکم سنگینه. ب نظر شما با این تفاسیر،معدلم برای گرفتن بورسیه چقدر تاثیرمیذاره؟ کدوم دانشگاه میتونه بهم بورسیه بده؟ زمان درخواست دانشگاه های مختلف اروپا برای ثبت نام بورسیه معمولا چ ماه هاییه و چ اقداماتی باید انجام بدم فقط اینکه 1 ضعف بزرگ وجود داره و اینکه زبانم بد نیست اما مدرک معتبرشو ندارم! این موضوع تو پذیرش بورسیه تاثیر میذاره؟آخه مثلا کشوری مثل ترکیه برای دادن بورسیه مدرک معتبر زبان نمیخواد و وقتی بورسیه رو دادن بعدش کلاسای رایگان زبان میذارن.. سپاسگزارم
    ویرایش توسط FatemeArtistic : December 10th, 2014 در ساعت 09:46 PM

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FatemeArtistic نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضو شدم و واقعا ممنونم از سایتتون و از بچه ها ک تجربیاتشونو در اختیار بقیه میذارن.من چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید من کارشناسی طراحی پارچه ولباس دارم و قصد گرفتن بورسیه ارشد رشته خودمو برای سال 2015یکی از کشورای اروپایی دارم در حال حاضرم دارم برای کنکور ارشد میخونم ک کنکور ایرانم شرکت کنم.. خیلی سردرگم هستم چون اطلاعات زیادی از شرایط کشورای اروپایی برای دادن بورس ندارم.. معدلم 18.10 از دانشگاه دولتی شریعتی تهران و پایانامم هم ک ارائه کردم 19.5شد و موضوعش تورشته خودم میتونه جالب توجه واقع بشه .. رزومم بد نیست برگزاری 1سمینارگروهی و 1نمایشگاه و البته قصد دارم تا قبل از2015 یکی از مقالاتمو ب چاپ برسونم ک رزومه بهتری داشته باشم.کارعملی هام و طرحامم خوبه. فقط اینکه فول فاند میخوام چون هزینه های تحصیل خارج از کشور برام یکم سنگینه. ب نظر شما با این تفاسیر،معدلم برای گرفتن بورسیه چقدر تاثیرمیذاره؟ کدوم دانشگاه میتونه بهم بورسیه بده؟ زمان درخواست دانشگاه های مختلف اروپا برای ثبت نام بورسیه معمولا چ ماه هاییه و چ اقداماتی باید انجام بدم فقط اینکه 1 ضعف بزرگ وجود داره و اینکه زبانم بد نیست اما مدرک معتبرشو ندارم! این موضوع تو پذیرش بورسیه تاثیر میذاره؟آخه مثلا کشوری مثل ترکیه برای دادن بورسیه مدرک معتبر زبان نمیخواد و وقتی بورسیه رو دادن بعدش کلاسای رایگان زبان میذارن.. سپاسگزارم
    کی گفته ترکیه برای دادن بورس مدرک زبان نمی خواد؟ هر کی می گه در حد تیم ملی چرندیات بافته!
    دانشگاه های انگلیسی زبان تافل و جی آر ایی می خوان (آیلتس هم قبول نمی کنند) و ترک زبان ها هم حداقل تومر می خوان.

همین الان استاد پروژه من داره 150 تا اپلیکشن فاند که توبیتاک براش فرستاده رو داره بررسی می کنه و می گفت تا دلت بخواد معدل های AA براش فرستادن و زبان و... هم دارند و اونهم نشسته دونه دونه داره دانشگاه هاشون رو چک می کنه... تازه ایشون یکی از دهها استادیه که دارن این کار رو واسه توبیتاک می کنند! (جدای از فاند دانشگاه)
    خودتون رو سرکار نذارید که چون معدلتون خوبه و یا مقاله فارسی (نه انگلیسی - تو ژورنال خوب و معتبر) دارید پس فاند بهتون می دن...
    توصیه می کنم حتما امتحانات زبان رو بدین و وضعیت زبان خودتون رو مشخص کنید...

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط qrt نمایش پست ها
    سلام
    مقدار فاند برای دانشگاه های امریکا در مقطع دکتری چقدر باشه که کافی باشه از هر نظر؟

با تشکر
    معمولا سالی 20 هزارتا بهتون می دن که برای زندگی دانشجویی خیلی هم خوبه

Junior Member FatemeArtistic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fashion & Textile Design - Dr.Shariati technical university

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    کی گفته ترکیه برای دادن بورس مدرک زبان نمی خواد؟ هر کی می گه در حد تیم ملی چرندیات بافته!
    دانشگاه های انگلیسی زبان تافل و جی آر ایی می خوان (آیلتس هم قبول نمی کنند) و ترک زبان ها هم حداقل تومر می خوان.

همین الان استاد پروژه من داره 150 تا اپلیکشن فاند که توبیتاک براش فرستاده رو داره بررسی می کنه و می گفت تا دلت بخواد معدل های AA براش فرستادن و زبان و... هم دارند و اونهم نشسته دونه دونه داره دانشگاه هاشون رو چک می کنه... تازه ایشون یکی از دهها استادیه که دارن این کار رو واسه توبیتاک می کنند! (جدای از فاند دانشگاه)
    خودتون رو سرکار نذارید که چون معدلتون خوبه و یا مقاله فارسی (نه انگلیسی - تو ژورنال خوب و معتبر) دارید پس فاند بهتون می دن...
    توصیه می کنم حتما امتحانات زبان رو بدین و وضعیت زبان خودتون رو مشخص کنید...

سلام دوست عزیز و ممنون بابت اینکه جواب دادید..
    والا یه سایت معتبر خبر ک ایرانیم هست اعلام کرده بود ک بورسیه ترکیه مدرک زبان نمیخواد و لینک ثبت نام سایت ترکیه را هم گذاشته بود .. و نوشته بود ک بعد از پذیرش براتون کلاس زبان ترکی رایگان میذارن البته من با چندتا مشاور اعزام دانشجو هم ک صحبت کردم گفتن هیچ دانشگاهی مدرک نمیخواد ولی اگه داشته باشم شانسم بالا میره .ک میخواستم بدونم ترکیه وضعیت بورسش چطوریه.. حسابی نا امیدم کردید واسه بورسیه ترکیه باید فقط مدرک تومر داشته باشم یا آلس هم میخوان؟ (((( آخه میخواستم واسه ترم بعد بورسیه رو بگیرم اینجوری فقط 7ماه کلاس زبان ترکی طول میکشه ((!!!! پس من چیکارکنم

سلام دوستان

من ارشد یکی از گرایش های زیست شناسی از دانشگاه تهران دارم..... ولی می خوام گرایشمو به طور کامل عوض کنم... در نتیجه مجبورم دوباره برای ارشد درخواست بدم....وضعیت زبانم بد نیست.. می تونم شش ماهه در حد 6.5 یا 7 ایلتس برسونمش...
    می خواستم بدونم این حقیقت داره که دانشگاههای آمریکا برای کارشناسی ارشد هم فاند می دن؟ من تا اونجایی که تحقیق کردم اروپا برای ارشد بورس نمی ده....
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ارشد یکی از گرایش های زیست شناسی از دانشگاه تهران دارم..... ولی می خوام گرایشمو به طور کامل عوض کنم... در نتیجه مجبورم دوباره برای ارشد درخواست بدم....وضعیت زبانم بد نیست.. می تونم شش ماهه در حد 6.5 یا 7 ایلتس برسونمش...
    می خواستم بدونم این حقیقت داره که دانشگاههای آمریکا برای کارشناسی ارشد هم فاند می دن؟ من تا اونجایی که تحقیق کردم اروپا برای ارشد بورس نمی ده....
    بله میدن. البته سخت تر پیدا میشه و احتمال دریافتش در حالت کلی کمتره.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    بله میدن. البته سخت تر پیدا میشه و احتمال دریافتش در حالت کلی کمتره.
    ببخشید قصد جسارت ندارم اما حرف شما زیاد درست نیست
    دوست عزیز خیلی از داشنگاه های امریکا برای مقطع فوق هم فاند ارائه میدن
    با توجه به کثرت داشنگاه ها در امریکا پیدا کردن فاند در مقطع فوق کار سختی نیست!!!!
    علاوه بر این شما در امریکا امکان تحصیل مستقیم در پی اچ دی رو دارید که خود این باز هم کمک شایانی برای فاند میکنه

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    ببخشید قصد جسارت ندارم اما حرف شما زیاد درست نیست
    دوست عزیز خیلی از داشنگاه های امریکا برای مقطع فوق هم فاند ارائه میدن
    با توجه به کثرت داشنگاه ها در امریکا پیدا کردن فاند در مقطع فوق کار سختی نیست!!!!
    علاوه بر این شما در امریکا امکان تحصیل مستقیم در پی اچ دی رو دارید که خود این باز هم کمک شایانی برای فاند میکنه
    دوست عزیز، حرف شما کاملا درسته و جمله ی من منظورم را بطور کامل مشخص نکرد. خود من در مقطع فوق فاند گرفته ام. منظور من مقایسه احتمال دریافت فاند در دکترا و فوق است. فکر میکنم شما هم بپذیرید که احتمال دریافت فاند در مقطع دکترا در آمریکا بیشتر است.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)