صفحه 121 از 137 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام بر همه دوستان.بنده یک تازه واردم که دنبال فول فاند گرفتن هستم.راستش معدلم افتضاحه.12.80 مهندسی صنایع از دانشگاه تهران.تازه میخوام شروع کنم کارامو انجام بدم و برای آمریکا اقدام کنم.اگه بشه مستقیم دکتری حالا چه توو رشته خودم چه مدیریت.فرقی نداره برام.مهم مستقیم دکتری بودن و آمریکا بودن و فول فاند بودنشه.رنکینگ دانشگا هم مهم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط yuch نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان.بنده یک تازه واردم که دنبال فول فاند گرفتن هستم.راستش معدلم افتضاحه.12.80 مهندسی صنایع از دانشگاه تهران.تازه میخوام شروع کنم کارامو انجام بدم و برای آمریکا اقدام کنم.اگه بشه مستقیم دکتری حالا چه توو رشته خودم چه مدیریت.فرقی نداره برام.مهم مستقیم دکتری بودن و آمریکا بودن و فول فاند بودنشه.رنکینگ دانشگا هم مهم نیست.
    حتی فکرش رو هم نکنید، صنایع به شدت رقابتی هست، و با این معدل، مقاله هم که ندارید، تقریبا با رزومه فعلی هیچ شانسی ندارید،
    مدیریت هم کاملا رقابتی هست. یه نگاهی به رزومه کسایی که توی این دو رشته پذیرش گرفتن، بندازید.

سلام- دوستان ,من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمرانم از غیرانتفاعی معدلمم 18/10 هستم میخوام بر تافل اقدام کنم اگه بشه پذیرش دانشگاه آمریکارو بگیرم برام مهمه که فول فاند باشه بنظرتون شانسی دارم ؟
    لطفا اگه میشه راهنمایم کنید

Senior Member EHSM آواتار ها

دوستان ببخشید، تو دانشگاههای آمریکا اگه مثلا بخوان فاند بدن، تو یک نامه جداگانه از نامه پذیرش میاد یا ضمیمه همونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوستان ببخشید، تو دانشگاههای آمریکا اگه مثلا بخوان فاند بدن، تو یک نامه جداگانه از نامه پذیرش میاد یا ضمیمه همونه؟
    اگر موقع پذیرش براتون فاند در نظر گرفته باشن توی همون نامه پذیرش میاد. البته نمیدونم شاید جایی هم باشه که ضمیمه کنه. اگر بعدا تصمیم گیری بشه که فکر کنم یه نامه جداگانه میاد.

Junior Member

ممنون میشم اگر من را راهنماایی کنی.

من از دو تا دانشگاه اخیرا پذیرش گرفتم ولی در این نامه ها اصلا هیچ اشاره ای نشده به اینکه بهم فاند تعلق گرفته یا نه. فقط نوشته به عنوان دانشجوی دکترا تمام وقت پذیرفته شدم. و پایین آن هم توضیح داده که برای گرفتن ویزا باید یک حساب بانکی به فلان مبلغ درست کنم و ....

الان نمی دونم این دیگه جواب نهاییه و به من هیچ فاندی تعلق نگرفته یا اینکه امیدوار باشم احتمال داره بهم فاند بدن و نتیجشو طی یک نامه ی دیگه ارسال کنند؟

کلا من اصلا این فرایندی که بعد از نامه ی پذیرش هست را نمی دونم. باید کار خاصی من انجام بدم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rezaei نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر من را راهنماایی کنی.

من از دو تا دانشگاه اخیرا پذیرش گرفتم ولی در این نامه ها اصلا هیچ اشاره ای نشده به اینکه بهم فاند تعلق گرفته یا نه. فقط نوشته به عنوان دانشجوی دکترا تمام وقت پذیرفته شدم. و پایین آن هم توضیح داده که برای گرفتن ویزا باید یک حساب بانکی به فلان مبلغ درست کنم و ....

الان نمی دونم این دیگه جواب نهاییه و به من هیچ فاندی تعلق نگرفته یا اینکه امیدوار باشم احتمال داره بهم فاند بدن و نتیجشو طی یک نامه ی دیگه ارسال کنند؟

کلا من اصلا این فرایندی که بعد از نامه ی پذیرش هست را نمی دونم. باید کار خاصی من انجام بدم؟
    سلام

اینکه در admission letter حرفی از fund زده نشده و ازتون BS هم خواستن، موید این هست که fund ی بهتون تخصیص نداده اند...
    ممکن هست لازم باشه با اساتید مکاتبه کنید یا منتظر نتایج مربوط به تعیین TA باشید یا... اما قطعا در حال حاضر هیچ کمک هزینه ای براتون در نظر نگرفتن ان...
    بهتر هست با coordinator در مورد این موضوع مکاتبه بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان آیا برای کسانی که مشمول فول فاند میشوند نامه استطاعت مالی نیاز است ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    دوستان آیا برای کسانی که مشمول فول فاند میشوند نامه استطاعت مالی نیاز است ؟
    سلام

معمولا افراد در مرحله اخذ ویزا برای اینکه officer رو متقاعد کنند حتی در صورت نبود یا قطع fund هم می تونند از پس هزینه ها بر بیان، تهیه و تسلیم نامه استطاعت رو در دستور کار قرار میدن...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member Psychollapse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engneering/ Azad Uni

ببخشید فرض بگیرید که شخصی فول فاند گرفته و مخیواد برای ویزا اقدام کنه...
    لزومی داره که شخص حتما پولدار باشه و حساب میلیونی داشته باشه چون گفته بودید که باید اسطتاعت مالی رو نشون بده خب اگر نداشت چه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)