صفحه 128 از 137 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مدیریت ورزشی دانشگاه گیلان معدل 17.50
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ---
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندادم فکر می کنم 95 تا 100 تافل
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندارم اما فکر می کنم حداقل 300 رو بتونم بیارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال نوشتن مقاله انگلیسی هستم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ---
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    کارشناسی ارشد(مستر) گرایش رو هم بیشتر به روی kinesiology و Exercise Science و Sports Management تاکید دارم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا، کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :---
    10- میزان فاند مورد انتظار (
    Partial Fund/Self-Funded/Full Fund): فول فاندFull Fund
    چقدر احتمالش هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه پیام نور

با سلام.من یه سری سوال داشتم البته شاید اینجا جاش نباشه

خواهر زاده من دختره و مدرک پیش دانشگاهی رشته تجربی داره معدل دیپلم 18/98 هست.وضعیت مالی انچنانی ندارن.میخواستم بدونم با این وجود ایا امکان گرفتن پذیرش و بورسیه براش وجود داره که تمام هزینه ها رو پرداخت کنن؟
    هزینه های دانشگاه و تحصیل و کمک تحصیلی رو؟ 19 سالش هست و در ضمن دبیرستانی که درس خونده دبیرستان نمونه دولتی بوده....

اگه راهی داشت خوشحال میشم کمک کنید...
    ویرایش توسط rmojtaba : August 5th, 2015 در ساعت 08:33 AM دلیل: ذکر ایمیل شخصی خلاف مقرارت فروم است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saji2007 نمایش پست ها
    با سلام.من یه سری سوال داشتم البته شاید اینجا جاش نباشه

خواهر زاده من دختره و مدرک پیش دانشگاهی رشته تجربی داره معدل دیپلم 18/98 هست.وضعیت مالی انچنانی ندارن.میخواستم بدونم با این وجود ایا امکان گرفتن پذیرش و بورسیه براش وجود داره که تمام هزینه ها رو پرداخت کنن؟
    هزینه های دانشگاه و تحصیل و کمک تحصیلی رو؟ 19 سالش هست و در ضمن دبیرستانی که درس خونده دبیرستان نمونه دولتی بوده....

اگه راهی داشت خوشحال میشم کمک کنید...
    امکانش وجود ندارد. برای مقطع لیسانس فاندی وجود ندارد. اینکه می بینید برای مقطع دکتری فاند هست به این دلیل هست که دانشجوی دکتری خیلی بیشتر از اون مبلغ برای دانشگاه کار می کند حالا به عنوان TA یا RA
    امضا نامرئی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    سلام. تو دانشگاههاي آمريكا براي گرفتن فاند ميشه همزمان با اپلاي اقدام كرد (مثلا فرم خاصي رو پر كرد) يا بايد از قبل با استاد تماس گرفت؟
    نیاز نیست فرمی را پر کنید. مگر اینکه موقع اپلای کردن خودشون فرمی داشته باشن و حین اپلای از شما میخوان که فرم پر کنید. اکثرا بعد از پذیرش اطلاع میدن که فاندی تعلق گرفته یا نه.
    با استاد ها هم میتونید مکاتبه کنید و ببینید که پوزیشنی دارند یا نه. ولی خیلی از دانشگاهها کمیته پذیرش تصمیم گیرنده هست و استاد ها اکثرا فقط تشویق به اپلای می کنن و قول پذیرش نمیدن.
    امضا نامرئی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfancivil نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. این ها شرایط من هستند:
    1- کارشناسی-دانشگاه شیراز-مهندسی عمران- معدل 14.82
    2-کارشناسی ارشد-دانشگاه گیلان-سازه- معدل 17.21
    3-دارای یک مقاله از یک مجله ISI
    4-سربازیم تازه تمام شده
    من زمان کمی برای امتحان تافل دارم که نمره خوبی بگیرم واسه همین مجبورم به sep 2017 فکر کنم. می خواستم بدونم اگر بتونم یک نمره واقع بینانه از تافل و gre داشته باشم می تونم فول فاند بگیرم
    بله میتونید. موقع اپلای کردن به پذیرش های بقیه (‌ این و این ) و همچنین رنکینگ US NEWS توجه کنید که دانشگاههای مناسب با شرایط خودتون اپلای کنید.
    امضا نامرئی

با سلام
    برای ارشد هم میشه فول فاند گرفت یا فقط برا دکتراست ؟
    در ضمن فول فاند فقط برای آمریکا و کاناداست یا کشور های اروپایی ( مثل آلمان) هم شامل میشود
    و سوال آخرم این است که اگر کسی قبلا ویزای شینگن گرفته باشه تاثیری تو آسانتر شدن ویزای دانشجویی دارد
    با تشکر
    ویرایش توسط anonymousalex : August 23rd, 2015 در ساعت 01:51 AM

با سلام
    در شرایط مساوی اگر آدم بره یه زبان دیگه مثلا آلمانی بخونه و بخواد برای کشور های آلمانی زبان(خود آلمان یا بلژیک و از این دسته) اقدام کنه شانس پذیرش و حتی فول فاندش بیشتر میشه نسبت به زمانی که بخواد برا آمریکا اقدام کنه
    ویرایش توسط anonymousalex : August 23rd, 2015 در ساعت 05:11 PM

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

متالورژی صنعتی - دانشگاه سراسری سمنان - 13/99

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

شناسایی و انتخاب مواد فلزی - دانشگاه بین المللی امام قزوین (سراسری) - دانشجوی ترم 2 ( معدل تا الان 15/8)

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها

آیلتس 7 جنرال - همه مهارنها 7 فقط رایتینگ 6/5

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک ISI از پایان نامه لیسانس (Alloys and Compounds) سابمیت شده البته (Impact factor 3 که تو رشته ما خیلی خوب محسوب میشه)

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    یک کنفرانس بین المللی داخلی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای

مقطع دکتری - رشته خوردگی - یا جوش

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا- کانادا-استرالیا- انگلیس - آلمان (الویت برای من رتبه دانشگاه و فول فاند بودن و حقوق گرقتن هستش)

اولویت با رشت خوردگی و پس از آن جوش هستش

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

یک ثبت اختراع از پروژه لیسانس ( یک سرامیک اپتیکی را برای اولین بار در جهان به روش ابداعی خودم تولید کردم) + تسلط به زبان آلمانی

دارای چندین certificate بین المللی بازرسی جوش و تستهای غیر مخرب همگی از موسسات معتبر بین المللی - و تا یکسال آینده هم مدرک مهندسی بین المللی جوش از IIW که معتبر ترین موسسه جوش جهان هست میگیرم

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند ( هزینه tution نداشته باشم و اگر بشه پول اضافی هم بدن که استقبال میکنم) آیا به نظرتون تو آمریکا و کانادا و استرالیا شانس فول فاند دارم؟ ، RA هم خوب میتونم کار کنم

(همونجور که مستحضرید، در این گرایش، پایان نامه هست که تکلیف من رو معلوم میکنه و
    نکته اصلی اینه که من دیگه نمیخوام سرامیک کار کنم و میخوام خوردگی بخونم که بتونم در کنار جوش ازش یه معجون خوب بسازم.)
    ویرایش توسط rmojtaba : August 29th, 2015 در ساعت 02:43 PM دلیل: دو پست متوالی و مرتبط

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من کارشناسی ارشد رشته مهندسی منابع آب دانشگاه تبریز هستم
    معدل لیسانس 14.14
    معدل ارشد 17.75
    مقاله ISI یکی در حال نوشتن
    مقاله فارسی علمی پژوهشی 2تا و کنفرانس 6 تا داردم.
    برا سال 2016 می خوام فاند بگیرم. ولی هرچی می گردم جایی رو پیدا نمی کنم. لطفا راهنمایی کنید.ممنون

Junior Member

سلام....من یه سوال داشتم اگر برای دوره دکتری فول فاند نشیم هم حقوق ماهیانه ایا به دانشجوی دکتری تعلق میگیره؟و میدونین کدوم کشورها اینجوریه که دوره دکتری حتی بدون فاند هم حقوق میدن؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)