صفحه 13 از 137 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    دوست گرامی،

full fund یعنی اینکه تمام هزینه های تحصیل (شامل شهریه) و زندگی شخص (یه درآمد ماهیانه ثابت که هزینه مسکن، خوراک و... پوشش میده ) رو بهش میدن. این مقدار کشور به کشور و ایالت به ایالت فرق میکنه! مثلا در مورد آمریکا توی دانشگاه UCLA که در ایالت کالیفرنیاست 50000 $ فول فاند هست و در ایالت کانزاس برای دانشگاه Kansas state 21000$ فاند کامل به حساب میاد!
    این 50 تا همراه با هزینه tuition هست؟؟ یعنی با کسر اون نصفش باقی می مونه. یا اینکه جدای هزینه دانشگاه و همه با هم میرن تو جیب که بزنیم تو خط صفا سیتی.
    در ضمن این اطلاعات مربوط به فول فاند ایالت هارو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    این 50 تا همراه با هزینه tuition هست؟؟ یعنی با کسر اون نصفش باقی می مونه. یا اینکه جدای هزینه دانشگاه و همه با هم میرن تو جیب که بزنیم تو خط صفا سیتی.
    در ضمن این اطلاعات مربوط به فول فاند ایالت هارو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟
    بله، همراه با tuition هست. توی سایت دانشگاهها، هزینه تخمینی سالیانه برای هر رشته و هر مقطع موجوده.

پیش فرض full fund

سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم civil هستم.برای گرفتن fund از دانشگاه های us-ca بهتره مستقیم واسه doctorate اقدام کنم یا master؟
    احتمال پذیرش برای doctorate کمتر نیست؟
    کلا اگه گرفتن fund واسه این دو مقطع رو مقایسه کنید ممنون میشم.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed333221 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم civil هستم.برای گرفتن fund از دانشگاه های us-ca بهتره مستقیم واسه doctorate اقدام کنم یا master؟
    احتمال پذیرش برای doctorate کمتر نیست؟
    کلا اگه گرفتن fund واسه این دو مقطع رو مقایسه کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز،

قطعا پوزیشن های با فاند برای مقطع PhD بسیار بیشتر از مقطع مستر هستند. دلیلش هم واضحه. چون مقطع PhD طولانیتر هست و دانشجو وقت خیلی بیشتری برای کار کردن روی پروژه استاد رو داره و بنابراین، اساتید خیلی بیشتر راغب هستند که دانشجوی دکترا رو ساپورت کنند تا دانشجوی ارشد. در عین حال باید در نظر گرفت که خیلی از دانشگاهها برای پذیرش دادن بصورت Direct PhD ، به Requirement های بالاتری نیاز مند هستند و از اون جمله معدل و نمره GRE. در کل میشه گفت که اگر شرایط رزومه ای مناسبی برای گرفتن پوزیشن دارید، بهتره که برای PhD اپلای کنید چون شانس گرفتن فاند براش خیلی بالاتره. مگر اینکه استادی خودش بهتون برای مستر قول بده که اونجوری خیلی عالیه. موفق باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

البته این رو هم باید اضافه کنم که مطالب فوق در رابطه با آمریکا بود. برای کانادا شانس گرفتن پذیرش Direct PhD بسیار ضعیفه. بنابراین دانشگاههای کانادایی رو مستر اپلای کنید.

Junior Member

درود به دوستان،
    يكي از اقوام نزديك من در انگلستان در كالج سلطنتي لندن محقق و مدرس هستند.(در سطح دكترا) و چون زمينه كاري ما با هم مرتبط هست شانس گرفتن فول Fund براي من چقدره؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mbm2000 نمایش پست ها
    درود به دوستان،
    يكي از اقوام نزديك من در انگلستان در كالج سلطنتي لندن محقق و مدرس هستند.(در سطح دكترا) و چون زمينه كاري ما با هم مرتبط هست شانس گرفتن فول Fund براي من چقدره؟
    سلام،

دوست خوبم این جور که شما سوالتون رو مطرح کردید، فقط یک نفر میتونه بهش جواب بده و اون هم همون فامیل نزدیکتونه !! گرفتن پذیرش و فاند بستگی به رزومتون داره. قطعا" اگر آشنای محکمی هم داشته باشید، میتونه خیلی کمکتون کنه. کلا" انگلیس کمتر به دانشجویان اینترنشنال فول فاند میده، به اساتیدشون هم که ایمیل بزنید روی همین نکته تاکید می کنند. البته من نمونه هاش رو سراغ دارم که موفق شدن فول فاند هم بگیرن. به هر حال چون از رزومتون چیزی نگفتید، هیچ نظری نمیشه داد. پیشنهاد می کنم که قسمت نتایج پذیرش رو مطالعه بفرمایید. پیروز باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم بدونم که این امکان وجود داره که کسی که شرایط مالی مناسب برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آمریکا یا هر کشوری دیگری را نداشته باشه از طرف اون دانشگاه براش پذیرش بیاد و تو همون دانشگاه هم کار کنه و بعد از پایان درس تو همون کشور کار کنه و مخارجشو بپردازه.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_reih نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم بدونم که این امکان وجود داره که کسی که شرایط مالی مناسب برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آمریکا یا هر کشوری دیگری را نداشته باشه از طرف اون دانشگاه براش پذیرش بیاد و تو همون دانشگاه هم کار کنه و بعد از پایان درس تو همون کشور کار کنه و مخارجشو بپردازه.
    بله، بسیاری از دانشجویانی که برای تحصیل به آمریکا می‌رن خودشون نمی‌تونن مخارج دانشگاه و زندگی رو پرداخت کنند و با حقوقی که از دانشگاه می‌گیرن زندگی می‌کنند.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    بله، بسیاری از دانشجویانی که برای تحصیل به آمریکا می‌رن خودشون نمی‌تونن مخارج دانشگاه و زندگی رو پرداخت کنند و با حقوقی که از دانشگاه می‌گیرن زندگی می‌کنند.
    سلام بابك خان
    متوجه نشدم.يعني كسي كه از دانشگاه نتونه فاند بگيره ميتونه تو دانشگاه كار نه تا حداقل نصفه هزينه هاش در بياد؟ اصلا چه جور كارهايي هست؟
    چه قدر ميشه روش اميد داشت؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)