صفحه 130 از 137 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisa_74 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع دانشگاه قم با معدل 15

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ---
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندادم فکر می کنم 6.5 یا 7 احتمالا میگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال نوشتن مقاله انگلیسی هستم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : جزء تیم اجرایی کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع 2016 در دانشگاه خوارزمی هستم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    کارشناسی ارشد(مستر) گرایش رو هم بیشتر به روی URBAN PLANNING کلا رشته هایی که به برنامه ریزی ربط دارند تاکید دارم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا، کانادا,استرالیا,انگلیس,آلم �ن و کلا اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :1 سال سابقه ی کار مرتبط به 4 تا توصیه نامه از اساتید برجسته دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (
    Partial Fund/Self-Funded/Full Fund): فول فاندFull Fund یا حتی وام تحصیلی
    دوستان خواهشا جوابمو بدین چون جند بار پرسیدم و کسی به من جوابی نداده و یکم ناامیدم راجب FUND
    مرسی
    بدون داشتن نمره زبان و GRE که انتظار جوابی نمیتوانید داشته باشید. معدل تان هم تضمینی برای پذیرش ایجاد نمیکند.
    ویرایش توسط rmojtaba : September 17th, 2015 در ساعت 09:00 AM دلیل: اصلاح نقل قول

Junior Member

مرسی از جوابتون!من 16 مهر ielts دارم و خوب GRE هم بعید میدونم بدم چون آمریکا خیلی هدفم نیست. با این شرایط میتونم امیدوار باشم برای FUND؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست از دانشگاه غیر انتفاعی دارم . معدلم 18.03 و یه مقاله کنفرانسی دارم. به شرط اماده کردن نمره زبان و جی ار ای ایا می تونم به فول فاند امریکا از یه دانشگاه رنک خوب امید داشته باشم ؟ اروپا چطور؟ اگه 3 ماه واسه امادگی ازمون زبان در نظر بگیرم، به ددلاین های فال میرسم ؟ یا باید واسه اسپرینگ اقدام کنم ؟ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisa_74 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون!من 16 مهر ielts دارم و خوب GRE هم بعید میدونم بدم چون آمریکا خیلی هدفم نیست. با این شرایط میتونم امیدوار باشم برای FUND؟ مرسی
    رزومه تون چندان نکته چشمگیری نداره. باید خیلی بگردید ببینید جایی پیدا میکنید.

Junior Member

سلام گرفتن fund برای دکترا از ارشد راحت تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط frae نمایش پست ها
    سلام گرفتن fund برای دکترا از ارشد راحت تره؟
    yes. usually you get fund when you are part of a research group.and professor prefer to pend money for someone who I there at least 4-5 years not2 years. but there are lots of case that people got funding in their masters.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

سلام
    آقا توروخدا به من بگید که اگه همون موقع پذیرش و قبل از ورود به آمریکا فول فاند بگیرم، دیگه پول بازم باید داشته باشم؟کل اپلای ابراد رو زیرورو کردم همش نوشته فاند میگیری تموم...آخه من نفهمیدم آدم باید با چه سطح رفاه اقتصادی باشه تا بتونه بره...یعنی هرکی فاند بگیره پولم نداشته باشه میتونه بره؟من معدم خوبه تافلم بالاست حتی در دوران لیسانس در ترم پنجم یک مقاله داخلی دارم...فقط پول ندارم..میتونم به رفتن امید داشته باشم یا نه؟رشته م حسابداری هستش.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pilot1618 نمایش پست ها
    سلام
    آقا توروخدا به من بگید که اگه همون موقع پذیرش و قبل از ورود به آمریکا فول فاند بگیرم، دیگه پول بازم باید داشته باشم؟کل اپلای ابراد رو زیرورو کردم همش نوشته فاند میگیری تموم...آخه من نفهمیدم آدم باید با چه سطح رفاه اقتصادی باشه تا بتونه بره...یعنی هرکی فاند بگیره پولم نداشته باشه میتونه بره؟من معدم خوبه تافلم بالاست حتی در دوران لیسانس در ترم پنجم یک مقاله داخلی دارم...فقط پول ندارم..میتونم به رفتن امید داشته باشم یا نه؟رشته م حسابداری هستش.
    یه سری هزینه های جانبی رو نمیشه نادیده گرفت که می تونید توی تاپیک هزینه های اپلای ببینید مثل هزینه اپلیکیشن فی، هزینه ترجمه، پست، سویس فی، سفارت، خرج سفر به کنسولگری، بلیط هواپیما و هزینه های اولیه برای حداقل 1 یا 2 ماه در آمریکا تا فاندتون واریز شه.

Junior Member

با تشکر از پاسختون...یعنی همینا رو داشته باشم دیگه خیالم راحت باشه؟
    همینایی که فرمودید تقریبا چقدر میشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pilot1618 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون...یعنی همینا رو داشته باشم دیگه خیالم راحت باشه؟
    همینایی که فرمودید تقریبا چقدر میشه؟
    نمیشه عدد دقیق گفت، عرض کردم که تاپیک هزینه های اپلای رو ببینید! شاید حداقل 15-20 میلیون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)