صفحه 131 از 137 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member Novelcomplex آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D student inorganic chemistry

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام دوستان عریز
    برای گرفتن فاند posdoc ایا شرایط خاصی وجود دارا
    میشه راهنمایی کنید
    اولویت با چه شرایطیه ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Novelcomplex نمایش پست ها
    سلام دوستان عریز
    برای گرفتن فاند posdoc ایا شرایط خاصی وجود دارا
    میشه راهنمایی کنید
    اولویت با چه شرایطیه ممنون میشم
    پست داک یک شغل است. استاد باید بعنوان پژوهشگر شما رو استخدام کنه در نتیجه باید پوزیشن موجود باشد و شما هم رزومه پژوهشی مرتبط تر و قوی تری نسبت به بقیه متقاضیان داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه آزاد

سلام.
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد همدان - 15.15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی - دانشگاه آزاد قزوین - معدل 14.40
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 5.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم مدرک زبان فرانسه TEFQ نمره B1
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : یک مقاله ی IEEE در زمینه پردازش تصویر و شناسایی چهره
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای هوش مصنوعی - دانشگاه های کانادا خصوصا دانشگاه مونترال و یا دانشگاه های فرانسه و بلژیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا، کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :---
    10- میزان فاند مورد انتظار (Partial Fund/Self-Funded/Full Fund): فول فاندFull Fund

از لطف شما عزیزان ممنونم بابت راهنمایی
    صبر.. آغاز یک پرواز است...

سلام، اقدام برای تکرار فوق(این بار مکانیک):
    1-کارشناسی رو دو رشته ای خوندم: مهندسی مواد، دانشگاه امیرکبیر، معدل 16 و مهندسی مکانیک، امیرکبیر، 16
    2-کارشناسی ارشد مهندسی مواد، امیرکبیر، 16.6
    3-تافل: پارسال 92 (R:30 , L:25 , S:18 , W:19)
    4-جی آر ای: امسال 328 ( W:3.5 , V:162 , Q:166)
    9-موارد دیگر:مدرک دانشنامه ممتازی برای هر دو تا کارشناسی و یک ترم TA تو دانشکده بین الملل امیرکبیر و ریکام خوب(اگه به دردی میخوره)
    10-full fund
    در ضمن سال 91 درسم تموم شده

اگه شانسی هست برای کجا احتمالا؟
    اگه تغییر نمره تافل به بالای 100 امکان فاند رو عوض میکنه بی زحمت یه نظر جدایی هم رو این حساب بدین.
    مچکر

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی سال آخر شهرسازی دانشگاه تهران هستم. معدلم 17.78 هست ( جزو 10 % اول ) و آیلتس 8 دارم. برای رشته ی منظر در دانشگاه های تورنتو ، بریتیش کلمبیا ، برکلی ، کورنل و ساوترن کالیفرنیا دارم درخواست می فرستم. مکاتبات داشتم با این دانشگاه ها اما به نظر میاد سال اول یا حداقل ترم اول فاند داده نمی شه. لطفا راهنمایی کنید که چه گزینه هایی دارم.

The scholarship totals $28,000 CAD, payable at $7,000 CAD per year for four years. The exact number and level of scholarships varies each year, depending on available funding.
    منظورش اینکه اسکولار شیپ 28000 تا برا 4 سال میده و کل هزینه ها (شهریه و فی و...) رو معاف میشیم . یا نه؟ هزینه سالانه رو 32000 تا عنوان کرده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rakhshai نمایش پست ها
    The scholarship totals $28,000 CAD, payable at $7,000 CAD per year for four years. The exact number and level of scholarships varies each year, depending on available funding.
    منظورش اینکه اسکولار شیپ 28000 تا برا 4 سال میده و کل هزینه ها (شهریه و فی و...) رو معاف میشیم . یا نه؟ هزینه سالانه رو 32000 تا عنوان کرده.
    میگه کلا ۲۸۰۰۰ تا میدن٬ که این مبلغ را در چهار سال٬ و سالی ۷۰۰۰ تا میدن. مبلغ دقیقش هم هر سال ممکنه تغییر کنه.
    اینجا حرفی از شهریه و فی نزده اگر شهریه را معاف میکرد باید مینوشت granted full tuition waivers اگر ننوشته بپرسید که شهریه waive میشه یا نه
    امضا نامرئی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of I/O Psychology

سلام
    از دوستان کسی برای رشته ی روانشناسی بالینی یا نوروسایکولوژی فاند گرفته؟اگه جواب مثبت هست یه توضیحی بدن.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

***********دوستان عزیز خیلی ممنون و سپاسگزار میشم که با توجه به رزومه و شرایط زیر من رو راهنمایی کنید***********
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش:
    ارشد

رشته مورد نظر: Electrical Power & Energy
    معدل لیسانس: بالای ۱۷
    رشته لیسانس: مهندسی برق الکترونیک
    دانشگاه لیسانس: آزاد کرج
    مدرک زبان انگلیسی: TOEFL 99
    مقالات خارجی: دوتا ژورنال معتبر

*** به فاند کامل هم نیاز دارم***

توضیحات:
    اول اینکه سپاس فراوان بابت راهنمایی و کمک شما ... بعد اینکه من در رشته های مربوط به Renewable Energy میخواستم نظر شما رو بدونم که مقالاتم هم در این حوزه بصورت تخصصی هستند....و اینکه من لیسانسم رو میخوام ۷ ساله تمام کنم که یک سالش بخاطر ترم افزایش معدل هستش و دو ترم از وسط!! هم مرخصی بودم

Junior Member

سلام دوستان. سوالی داشتم نمیدونم دقیقا باید از کدوم بخش بپرسم. میخواستم بدونم در صورتی که بتونم فول فاند بگیرم هزینه های گرفتن ویزا چقدره و حداقل پولی که برای رفتن به کشور مقصد باید داشته باشم چقدر باید باشه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)